Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници: [1]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Пирокинеза  (Прочетена 1592 пъти)
Cohen
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 43

• Град: sofiq
  • « -: Юли 10, 2011, 01:36:43 »

Пирокинеза

Пирокинезата е умението да контролираш, възплъменяваш и потушаваш огнени пламъци използвайки силите на ума.

Това е опасно. Трябва да си адепт и много опитен в насочването на енергиите, ако сте неопитни можете да си навлечете жестоки изгаряния! Аурата трябва да е доста силна за по-лесното изучаване на пирокинетичните способности.

1) Започнете със запалването на някаква свещ

2) За да сте в безопасност, трябва да сте запознати с умението да гасите огньове преди тяхното запалване. Сложете ръце една до друга, с дланите надолу, на около 2 см. От всяка страна на свещта насочете енергията си към пламъка и му наложете да изгасне. Трябва да имате силна аура. Опитайте да концентрирате тъмно петно от енергия на мястото на пламъка.

3) За да създадете огън използвайте огнената медитация и насочете енергията към чакрите на ръцете.

4) Изгасете свещта. Поставете двете си ръце на същото разстояние както когато се опитвахте да я изгасите, на около 2см. от фитила на свещта, който все още трябва да тлее.

5) Насочете енергията към чакрите на дланите си и концентрирайте горещината върху фитила на свещта като й наложите да се възпламени. Опитайте с бяла гореща енергия между дланите си. С практиката фитила ще засветва все по силно и в последтствие ще се възпламени.

6) Изгасете пламъка, концентрирайте енергията между дланите си и я запратете отново по тлеещия фитил. С достатъчна енергия в чакрите на ръцете, ще се възпламени.

7) Докато прогресирате с тази техника, местете дланите си все по-далеч от свещта

След като е възможно да раздалечите дланите си на около метър, опитайте да запалите фитила но не от тлеещото въгленче в края а от студена свещ.

Като допълнение вие не използвате само енергията от чакрите на ръцете, а и от третото око. След като доразвиете още повече това умение опитайте да използвате дланите си все по-рядко, насочвайте енергията направо през третото си око. Много е важно първо да се научите да изгасяте пламъците а после да ги запалвате!

Увеличете своята аура за да се свържете с пламъка на свещта. Свещта трябва да е на 1 и повече пред вас. Свържете аурата и запалете фитила.

Когато можете да използвате само аурата си за да запалите свещта, разширете я и я свържете с предмет на около метър разстояние, проектирайте горещината както правихте с длани. Отдалечавайте обекта все повече и повече.

Упражненията изискват интензивна концентрация и отдаденост.
    Активен
    paparosko
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 100

толерантен

« Отговор #1 -: Юли 24, 2011, 15:04:07 »

Ето ви практическа пирокинеза:

http://www.youtube.com/watch?v=Kk3-6zMjbWc&NR=1

Активен

Никога не казвай никога!
    nia.boneva6
    Гост
    « Отговор #2 -: Юли 25, 2011, 18:19:30 »

Ето ви практическа пирокинеза:

http://www.youtube.com/watch?v=Kk3-6zMjbWc&NR=1

Мисля, че има трик. Ако владее пирокинеза, защо ще докосва това, което се запалва? Убедена съм, че не може да запали свещ от 3 сантиметра разстояние.
    Активен
    ool
    *
    Неактивен Неактивен

Публикации: 22

« Отговор #3 -: Юли 25, 2011, 18:28:13 »

И според мен е трик, защото използва винаги някакви стекче с клечки кибрит, май, не се вижда ясно, но на това го оприличавам... ако владее пирокинеза, нямаше винаги с това да го прави, щеше да покаже с различни неща, за да ни увери... според мен е някаква автоматизирана джаджа, която е по-схемата на запалка... пуска искра и газ и запалва клечките...
    Активен
    paparosko
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 100

толерантен

« Отговор #4 -: Юли 25, 2011, 20:51:31 »

Интересни сме това хората - много често търсим под вола теле, защо ли?!

Има ли значение дали е трик или не.
    Важно е да се покаже нагледно какво представлява пирокинезата.

Ако палиш огън от разстояние без физически контакт, какво ти пречи да запалиш клечки кибрит, та дори и да ги държиш, без помощно средство само със силата на мисълта?

Усмивчица
    Активен

Никога не казвай никога!
    nia.boneva6
    Гост
    « Отговор #5 -: Юли 26, 2011, 15:21:59 »

Мене не ми пука дали е трик, но ако е такъв, определено не е нагледно представяне на пирокинеза

Цитат
    Ако палиш огън от разстояние без физически контакт, какво ти пречи да запалиш клечки кибрит, та дори и да ги държиш, без помощно средство само със силата на мисълта?
    Ми нищо не пречи. Ама нищо не пречи и да излъжеш хората.
    И ако може от разстояние, какъв е смисълът да се доказва, като държи стекчето? Ако го беше направил от и 10 см., щях да му повярвам.
    Активен
    Страници: [1]   Нагоре
    Отиди на:  

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright