Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници: [1]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: ЕЛЕКТРОКИНЕЗА  (Прочетена 1169 пъти)
Cohen
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 43

• Град: sofiq
  • « -: Юли 10, 2011, 01:24:33 »

ЕЛЕКТРОКИНЕЗА
    ТОВА Е КОНТРОЛ НАД ЕЛЕКТРИЧЕСТВОТО

1.ЗАПОЧВАТЕ С ЕЛЕКТРИЧЕСКА МЕДИТАЦИЯ [ ВНИМАНИЕ ДА СЕ ПРАКТИКУВА ДАЛЕЧ ОТ КОНТАКТИ ИЛИ ВКЛЮЧЕНИ ЕЛ.УРЕДИ]
    2.ЗАПОЧВАТЕ ДА ИЗПАЛВАТЕ СИЧКИТЕ СИ ЧАКРИ С ЕЛ.ЕНЕРГИЯ [ ВНИМАНИЕ ЕЛ.ЕНЕРГИЯТА КОНЦЕНТРИРАИТЕ СЕ Е ИЛИ ПОЛОЖИТЕЛНА ИЛИ ОТРИЦАТЕЛНА НЕ И ДВЕТЕ Усмивчица ]
    3.НАСОЧЕТЕ САБРАНАТА ЕНЕРГИЯ КАМ ЧАКРИТЕ НА ДЛАНИТЕ  И Я САБЕРЕТЕ ТАМ МОЖЕ И ДА ОПРАЗУВАТЕ СВЕРА С НЕЯ
    4.НАСОЧЕТЕ Я КАМ НЕ ЗАПАЛЕНА ЛАМПА НАПРИМЕР ИЛИ НЯКАКАВ ЕЛ УРЕД КОИТО РАБОТИ С МАЛАК ВОЛТАЖ

НЕ СЕ РАЗОЧАРОВАИТЕ И НЕ СЕ ОТКАЗВАИТЕ АКО НЕСТАНЕ ОТ ПЪРВИЯТ ПЪТ  ЗА ДА СЕ ПОЛУЧИ ДОРИ МАЛАК ЕФЕКТ ТРЯБВА МНОГО ПОСТОЯНСТВО И ОПРАЖНЕНИЯ

ПРИЯТНА ПРАКТИКА.
    Активен
    Cohen
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 43

• Град: sofiq
  • « Отговор #1 -: Юли 10, 2011, 01:34:58 »

Телекинеза
    Способност да могат да се преместват обекти от едно място на друго без да се използва физична сила. Тя също може да означава променяне на формата на предмети, като се използва енергията на умственият контрол (примерно огъване на лъжица или ключ само като държите в ръка и се фокусирате над него).

Ниво 1: Местене на леки предмети за кратко.

Фонокинеза
    Създаване на звуци и усилване/намаляване на други звуци.Може да се използва за диверсия. Концентрирана върху един човек може да докара не само перманентна глухота, но и смърт.

Ниво 1: Усилване и намаляване на звуци с едва няколко децибела. Пример: от нормален говор до леко крещене и от крещене до шепот.

Фотокинеза
    Идва от управление на фотоните. Всякаква манипулация на светлина е възможно с тази кинеза. Може да промените цвета на предметите, да създавате илюзии и фокусирането на светлина може да послужи като лазер.

Ниво 1: Можете да правите цветовете малко по-ярки от нормалното.

Умбракинеза
    Обратно на фотокинезата- манипулиране на фотоните така, че да преминават през пролуките в молекулата- това спомага за увеличаване и потъмняване на сенките както и да направите определен предмет невидим.

Ниво 1: Леко увеличаване на сенките.

Пирокинеза
    Пирокинезата е умението да контролираш, възпламеняваш и потушаваш огнени пламъци използвайки силите на ума.

Ниво 1: Създаване на съвсем малки пламъчета, като от запалка.

Електрокинеза
    Способността да контролираш, генерираш или абсорбираш електрически полета и заряди.

Ниво 1: Осигуряването на лек електрически поток, неспособен да навреди никому, но може да разконцентрира.

Хидрокинеза
    Хидрокинезата е умението да раздвижваш и насочваш водата по своя воля.

Ниво 1: Разплискване и повдигане на струя вода на около метър височина.

Геокинеза
    Способността да контролираш или дори образуваш пръст, пясък, камъни, скали, лава, пепел или минерали и полезни изкопаеми.

Ниво 1: Отваряне на дупки в земята с диаметър 50 см и дълбочина 30 см.

Аерокинеза
    Умението да контролираш въздушните течения. С подобна способност може да предизвикате силен вятър или топъл бриз само чрез ума си.

Ниво 1: Образуването на слаб бриз.

Атмокинеза
    Умението да се контролира времето. Най-често се променя според настроението на надарения и при неконтролируемост е възможно да се предизвика истинско природно бедствие.

Ниво 1: Предизвикване на краткотрайно заоблачаване и то само, когато са страшно ядосани.

Кириокинеза
    Понижаване на температура, замразяване, предизвикване на хипотермичен пристъп в опонента ви.

Ниво 1: Понижаване на атмосферната температура с 5 градуса.

Ето още кенези от който можете да се поинтересувате във нета по нататака ще сложа малко инфо и за всичките.
    Активен
    Eona Lightholder
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

Публикации: 2558

NEVERENDING STORY

« Отговор #2 -: Юли 10, 2011, 16:14:20 »

Искам само да отбележа , да не забравяме наистина опасността и отговорността при работа с енергиите.
    Не забравяйте закона , че на всяко действие има равно по големина противодействие.
     Това значи ,че ако се насили енергиен поток ,той ще нанесе ответен удър на вашето енергийно поле.
    Естественото протичане на потоците е първото над което се работи.
    Успее ли се да се балансира вашият поток със съответнят енергиен, може вече да се говори за осъзната работа.
    Работещият трябва да знае ,че последствията от пристъпването на енергийните закони са ужасни, много повече за вас ,отколкото за евентуално засегнатият от вашата работа.
     Това не е задължително да е човек , промените в енергийните полета въздействат на абсолютно всичко.
    « Последна редакция: Юли 10, 2011, 16:22:43 от Eona Lightholder » Активен

"weird " is indication for creative force ♥
    Страници: [1]   Нагоре
    Отиди на:  

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright