Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници: [1]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Онлайн беседите на Учителя Петър Дънов  (Прочетена 2405 пъти)
eshavt
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 3

« -: Октомври 22, 2009, 16:23:34 »

Първо привет Усмивчица

Приветствам новата инициатива, и благодаря на създателите на този чудесен форум. Имахме нужда от такова светло местенце, където да споделяме и да се чувстваме разбрани и  в свои води. Аз съм си родено индиго и от малка, усещам и виждам всичко около себе си. От старите индиго съм, на 32  Намигване. Като едно истинско индиго се заемам с разни неща,  дето не са правени домомента и вярвам в тяхната реализация. Тук с Вас споделям един проект, който започнах сама, но вярвам, че с Ваша помощ ще го довърша. Става дума за беседите на Учителя Петър Дънов. Беседите носят в себе си информация за хиляди неща /здраве, лечение, мястото ни във Вселената, отношения между мъже и жени, отношения между родители и деца и всичко останало, за което се сетите и не се сетите Веселяк. Това е много ценна информация, заредена с много мощна енергия и това може да го каже всеки чел нещо от тях. Впуснах се в повече обяснения, зашото и аз самата скоро от около две години зная за тях и за тези дето не са чували, смятам за удачно да ги осветля Усмивчица). Та така приятели , ако някои от Вас има желание или идея как да се запишат повече беседи в професионално студио, да ми пише. Приемам всякакви предложения и коментари. В блога, който съм постнала, ще видите пет беседи, записани от мен. Разбира се, аз не съм професионалист и нямам никакви претенции за такъв, но все от някъде тябва да се започне. Защо е нужно да се записват с диктор? Нужно е, защото не всички можем да четем...,а и в днешното забързано ежедневие е хубаво да могат да се слушат и онлайн или на друг носител/от по-модерните.

http://vesi-beinsadunobesedi.blogspot.com/
« Последна редакция: Януари 24, 2011, 15:58:31 от Модератор » Активен
Страници: [1]   Нагоре
Отиди на:  

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
Ширинан | Психолог  © Copyright