Духовно развитие

Страници:  1 [2]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Галактическо решение  (Прочетена 1870 пъти)
praiseyou
Гост
« Отговор #15 -: Юли 15, 2011, 20:23:20 »

Специално за теб Намигване - http://www.youtube.com/watch?v=WjToX3NKsjM Земята си е за апокалипсис както и да го гледаме Веселяк
Активен
Eona Lightholder
Global moderator
Неактивен Неактивен

Публикации: 2544

NEVERENDING STORY

« Отговор #16 -: Юли 15, 2011, 21:05:29 »

Не се подигравай, тоя е от Галактическият съвет с не много добро прикритие
 Веселяк Веселяк Веселяк Веселяк Веселяк Веселяк Веселяк Веселяк Веселяк Веселяк Веселяк Веселяк Веселяк Веселяк
Активен

"weird " is indication for creative force ♥
Sobercho
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 97

« Отговор #17 -: Септември 02, 2011, 00:12:24 »

Здравейте.Аз съм от Земята.Казвам се Марио.Нормален младеж,без кой знае какви постижения.За моята планета мога да ви кажа,че е едно много прекрасно и интересно кътче.Забелязал съм,че на моята планета,жителите са едновременно странни и прекрасни същества.С годините са забравили кое е най-важното и съществено в този живот,а то е - Да бъдеш добър към другите и да се отнасяш с всички както искаш да се отнасят с теб.Но разбира се има и хора,които правят много грешки.Някои от тях са доста големи,като например убийство на друг човек.Или куп други противо-хуманни неща.С годините човекът е забравил,че Земята е негов дом,и че ние сме част от нея и едва ли не "гости" на нея.Трябва да си спомнят,че ако не е била Тя,нас нямаше да ни има.Ако не беше нашата скъпа планета да ни пази от космическите стихии,и да ни усигорява приятно и красиво място за живот.А ние просто рушим и забравяме,че след като я разрушим няма друга близка планета на която да се преместим.А и не би трябвало да има,защото и нея може да я сполети същото.Хората на моята планета се отнасят дружелюбно с домашните си любимци,но повечето не го правят към съществата от тяхния вид.Вместо това,земляните ги е обзела манията за пари,величие и удоволствия.Без да ги интересува,че планетата им умира и те не правят нищо по въпроса.Сякаш това е нашата къща,която след рухването и може да се замени с друга.

Но искам да чуете нещото което има най-голямо значение според мен.А то е : Докато има Любов на нашата планета,ще има и надежда за по добро бъдеще и прогрес.

Няма да ги впечетля кои знае колко,но горе долу нещата така седят според мен. Веселяк
Активен

В Природата няма нищо абсолютно равно,но все пак има перфектна хармония !
Страници:  1 [2]   Нагоре
Отиди на:  

Подобни теми:
Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
публикация
Информация,Избор,Съвет,Решение,Край на ситуацията
Необичайни преживявания
Misli 1 1035 Последна<br />публикация Декември 20, 2010, 03:07:01
от Eona Lightholder
Ден на Решение (21/22.10.12) ++ (22.10.12 - 12.12.12)
Инициативи
yyy 2 812 Последна<br />публикация Октомври 21, 2012, 20:33:17
от yyy

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
Паник атака | Планински кристал - Кварц  © Copyright