Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници:  [1] 2   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Галактическо решение  (Прочетена 1772 пъти)
Eona Lightholder
Global moderator
Неактивен Неактивен

Публикации: 2558

NEVERENDING STORY

« -: Юли 07, 2011, 10:51:32 »

Представете си , че вие сте звездни емисари и утре трябва да представите доклад за състоянието на Земята и човешката раса пред Галактическия съвет. От вашите доклади ще зависи статута на човешката раса в тази галактика. Трябва да сте обективни и безпристрастни, също и много отговорни. Внимавайте също ,защото туку виж докладите ви наистина стигнали до там Усмивчица

Активен

"weird " is indication for creative force ♥
The One
Неактивен Неактивен

Публикации: 1636

Винаги на точното място в точното време

« Отговор #1 -: Юли 07, 2011, 11:19:44 »

Ами то май всички сме и емисари и всеки един момент изпращаме информация за положението на земята и за личното си положение.
Та вселената да знае какво да ни отговори,както в личен така и в колективен план.
Няма и как да излъжем в докладите ни,все едно да излъжем себе си какво чувстваме. Усмивчица
Кога ли ще се научим майсторски да си настройваме честотите на приемопредавателите?!
Сигурно когато спрем да си задаваме последния въпрос или поне замстим първата част от него "Кога ли ще" с "Ние".
Активен

Не мога да променя това което виждам,но мога да променя точката през която гледам.
Това е достатъчно да промени онова което изживявам,а това променя цялата гледка.

Всичко перфектно е точно такова,
течащ в безкрая свещен резултат!
Бъди сега причината нова,
за твоя бленуван в мечтите ти свят.
Eona Lightholder
Global moderator
Неактивен Неактивен

NEVERENDING STORY

« Отговор #2 -: Юли 07, 2011, 11:44:26 »

Въпросът е представи си за утре !!!!!
Това е упражнение ,не тема за разсъждение така ли е или не.
Активен

Слънчев лъч
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 205

« Отговор #3 -: Юли 07, 2011, 14:10:55 »

Моето мнение е, че се справяме сравнително добре. Не е лесно да живееш в общество, което не отговаря на представите ти за хармония и въпреки това продължаваме напред и се борим.

За мен всички пробудили се души на земята са Герои за това, че успяват и продължат все нагоре в тези условия на земята!
Активен

Слънчево хранене - Благодаря ти слънце, че ни подпомагаш!
The One
Неактивен Неактивен

Публикации: 1636

Винаги на точното място в точното време

« Отговор #4 -: Юли 07, 2011, 17:06:21 »

Въпросът е представи си за утре !!!!!
Това е упражнение ,не тема за разсъждение така ли е или не.
Извинявам се,пак не съм разбрал.
От много на дясно се отива в крайно ляво.
Да ви кажа честно не се чувствам много удобно да напиша вече един пост макар и от 2 изречения или няма да е по темата или ще има правописни грешки или ще бъде на някой като трън в очите,все нещо ще е не както ТРЯБВА!
Все повече предпочитам да спестявам това както мен така и на вас.
Ще потърся причината в себе си.
Но всъщност не съм аз този на който му пречи всеки път нещо.
Просто ще ви спестя глупостите си вече.
Мисля,че е крайно време.
Ще бъда благодарен на някой модератор ако ми изтрие профила и дори ми банне IP-то от този форум.
Просто усещам,че вместо да допринасям за нещо аз повече вкарвам енергия която не е нито в мой нито в ничий интерес!
Незнам как става,но просто се случва усещам го.
Приемам отговорността за всичко изцяло върху себе си и не виня никой за нищо!!!
Просто ще ви бъда благодарен ако направите така,че да си спестим тези излишни енерийни колапси.
В противен случай аз ще направя каквото мога за да не пиша повече заради изброените по-горе причини.
Моля молбата ми да бъде взета под внимание най-отговорно от администратора на форума!
Благодаря предварително!
Пожелавам на всички потребители и посетители на това нясто да открият това за което са тук!
Макар и пътищата ни да се разделят те ще ни отведат на едно и също място!
Успех!

ПС:Това е моето галактическо решение!

Активен

Не мога да променя това което виждам,но мога да променя точката през която гледам.
Това е достатъчно да промени онова което изживявам,а това променя цялата гледка.

Всичко перфектно е точно такова,
течащ в безкрая свещен резултат!
Бъди сега причината нова,
за твоя бленуван в мечтите ти свят.
Eona Lightholder
Global moderator
Неактивен Неактивен

NEVERENDING STORY

« Отговор #5 -: Юли 07, 2011, 18:23:59 »

Амейз нищо не трябва , доуточних се просто. Малкодумието ми дойде от малковремие за което съжалявам.
Няма да ти трием нищо ,дори самичък много добре си знаеш ролята.
Надявам се опитът ни за вкарване на ред да не действа осакатяващо.
Предполагам просто е поредния етап и се надявам ,че резултатът ще бъде спокойно и защитено поле за изява.
Вместо да си дигаш гълъбите , просто да беше направил една темичка за размишления ,знаеш че най-малкото аз ще се отзова там.
Пък ,че може някои хора  да сме в по-крив период ,също е нормално. Един ще си го изкара на граматическите грешки друг на друго.
Плюс това не написа никакъв доклад:(
А за галактическото решение е твърде,твърде рано.
Ако напишеш доклад имам подаръче за теб
Активен

lessus
Неактивен Неактивен

Публикации: 250

• Град: Абсолюта, У Дома
  • До скоро :)

« Отговор #6 -: Юли 07, 2011, 21:27:21 »

Да , фигурират и стигат . И да ,сега настъпат кривите времена - има доста фактори  но дали трябва да изброим всички - от това че колкот сме по-близо до Нулевата точка ,толкова хаосът е по-голям и положениеот изглежда все по-нестабилно ,дотам че орбитата е изместена , до това че стават нещата ..уж че няма развитие . Но защо никой не казва за лъчението , от Слънцето ,със "силна радиоактивност" ..в смисъл наистина си е силна Намигване дотолкова да попромени материята , и доста биохимичния състав на телата ..мисля има такава новина от Дискавъри (ако може да им се вярва) . Така че излиза че нещо което смятаме за зло ,не е чак толкова - например земетръса във Фукошима..мисля хората са си водили статистика и имало някакво изменение на Оста ..е може би ъгъла вече е такъв ,че при сблъсака с тези лъчи да не измрем ,а просто да се попроменим , биологически ... уж в добрата насока , въпреки че хората се чувстват изнервени от това... Усмивчица

Ао стане гаф предварително се извиняваме хахахаха  Прегръдка
    Активен

Отразената светлина не топли ...
    Sentinel
    SentinelOfLove
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 369

• Град: Sofia
  • « Отговор #7 -: Юли 14, 2011, 17:27:24 »

Ами аз реших всичко,което ще кажа за 2 секудни, но то е много дълго и не ми се пише. Иначе хубаво упражнение Усмивчица
    Активен
    nia.boneva6
    Гост
    « Отговор #8 -: Юли 14, 2011, 21:24:00 »

Ами аз реших всичко, което ще кажа, за 2 секунди, но то е много дълго и не ми се пише. Иначе хубаво упражнение Усмивчица
    Еми като не ти се пише, защо изобщо казваш, че си го измислил, от това няма полза. Разпалваш любопитство, еййй..
    Е, за някого може да е полезно, ако иска да разбере колко бързо мислиш Веселяк Веселяк
    « Последна редакция: Юли 15, 2011, 10:07:56 от Death_Blade^ » Активен
    zaharisa
    Човек, обикновен.
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 120

« Отговор #9 -: Юли 14, 2011, 21:34:04 »

Ето какво напиша тогава.

-------------------------------------
    Космически доклад:

Човечеството все още не е достигнало етап на развитие, в който да оценява ценноста на различните мнения..; нито има мир и любов между расите и между и в самите човеци.

Човеците имат трудности с усвояване на уроците за приемане с мир и любов и често ограничават себеподобните си (както и останалите обитатели на планетата и Вселената) до техните разбирания. (Ако им бъде оказана съпротива- те не рядко стигат до насилие над волята и същността- материална, духовна и душевна.). Между тях все още се водят войни, което води до избиването (понякога дори изтезанието) на различни индивиди.

Те нямат познания за свобода и любов.
    Познанията за функционирането на собствените им тела са слаби- както и тези за устройството на Вселената.
    Поддатливи са на външни влияния и са крайно лабилни.

Обнадеждаващ е фактът, че макар и отслабваща- сред тях все още трепти вибрацията на любовта... или се опитва да се пробуди.
    Човечество проявява опити за развитие на същностите си и увеличаване на вибрациите си.

Край на доклада.
    « Последна редакция: Юли 14, 2011, 21:41:59 от zaharisa » Активен

"Бъди самият ти промяната, която искаш да видиш в света. "- Ганди
    nia.boneva6
    Гост
    « Отговор #10 -: Юли 14, 2011, 21:53:25 »

Хората имат всичко в себе си, но повечето от тях забравят и не го проявяват в чист вид.
    С универсалната си свобода, сами си поставят ограничения.
    Някои са зациклили на едно място, други се движат устремено.
    Някои отсъстват от тук и "присъстват" в илюзии; въпреки това се случва нещо да научат. Други присъстват във всичко и са всичко.
    Разнообразна планета.
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 369

• Град: Sofia
  • « Отговор #11 -: Юли 15, 2011, 10:08:06 »

Ами аз реших всичко, което ще кажа, за 2 секунди, но то е много дълго и не ми се пише. Иначе хубаво упражнение Усмивчица
    Еми като не ти се пише, защо изобщо казваш, че си го измислил, от това няма полза. Разпалваш любопитство, еййй..
    Е, за някого може да е полезно, ако иска да разбере колко бързо мислиш Веселяк Веселяк

Е как, също и хваля упражнението за много хитро Усмивчица ( И всичко има полза :Р )
    Активен
    nia.boneva6
    Гост
    « Отговор #12 -: Юли 15, 2011, 14:02:04 »

Е как, също и хваля упражнението за много хитро Усмивчица ( И всичко има полза :Р )

Да, има полза, но само ако го напишеш. Иначе няма полза.
    И постът ми май е за говорилня.
    Активен
    praiseyou
    Гост
    « Отговор #13 -: Юли 15, 2011, 18:45:39 »

Ако представя Реален доклад за моментното състояние на Земята, то ще ме баннете завинаги от тоя форум.

http://www.vbox7.com/play:f70bc103 ..
    Активен
    Eona Lightholder
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

NEVERENDING STORY

« Отговор #14 -: Юли 15, 2011, 19:27:57 »

Аз не го отварям тоя ви бокс Тъжен(((((((

Ти го разработи в приличен вид де Усмивчица)))))))))))
    Активен

Страници:  [1] 2   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Информация,Избор,Съвет,Решение,Край на ситуацията
    Необичайни преживявания
    Misli 1 942 Последна<br />публикация Декември 20, 2010, 03:07:01
    от Eona Lightholder
    Ден на Решение (21/22.10.12) ++ (22.10.12 - 12.12.12)
    Инициативи
    yyy 2 743 Последна<br />публикация Октомври 21, 2012, 20:33:17
    от yyy

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright