Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници: [1]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Странен сън  (Прочетена 566 пъти)
Kissing You Good Night
Неактивен Неактивен

Публикации: 448

• Град: Варна
  • zdr kp животче, вървиш ли?

« -: Юли 06, 2011, 16:29:33 »

Здравейте! Пиша ви пак от името на онова хлапе. То има нов въпрос към вас, свързан с един негов сън. Ето го и съня:

Той е у някакъв свой приятел и когато излиза от дома му, пред него се отваря един лабиринт от стълби - на всички нива, във всички посоки, по всякакви начини преплетени и той не може да избере накъде да поеме, защото накъдето и да поеме, се загубва или се връща в изходна точка... Та въпросът му е: Какво може да значи този сън?

Той е получавал съвет да пита училищния психолог, но знае, че тези хора са повече от безполезни, та затова ме помоли аз да питам какво значи съновидението му...

Всичко хубаво!!!
    Активен

Повърхностната температура на атмосферата на Уран е -225°С. Или с около 45° повече от тази на сърцето и душата ми
    @di
    Неактивен Неактивен

Публикации: 126

• Град: Стара Загора
  • « Отговор #1 -: Юли 06, 2011, 17:21:49 »

Нека ти отговори един човек който хем е от форума, хем е психолог ...

Нека този твой приятел се регистрира тук и зададе въпроса си сам. Надявам се няма нужда от парламентьорството ти ... защото мисля, че каза в другата тема, че има кристални подобия в характера си .... това да си търсиш говорител - не е кристално проявление ...
    Тук има какво да прочете и да научи

Относно съня - той е толкова ясен, че не е нужно да имаш психологично образование или пък да имаш индигова аура ... без да знам на колко години е приятелят ти - ти казвам, че младия господин има угризения на съвестта, има много възможности и умения (усеща ги), но усеща и че ги пилее ... усеща,че не постъпва правилно, ... че трябва нещо да промени в ежедневието си ...
    Сънят е нищо повече от сигнал на неговото подсъзнание.

Надявам се бях изчерпателна

Не забравяй обаче, че сайта не е за ясновидстване ... та кой какво сънува е едно ... а какво значи сънят му - би трябвало сам сънуващия да си отговори.
    В света на големите, мило момче, човек освен да пита ... трябва да се научи и да отговаря
    Активен
    Страници: [1]   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Странен повтарящ се сън
    Моите сънища
    vins 3 1468 Последна<br />публикация Септември 22, 2011, 15:20:05
    от Alida
    Странен сън
    Моите сънища
    xsiaze 2 1117 Последна<br />публикация Януари 07, 2012, 03:12:24
    от xsiaze
    Малко смърт + 1 изключително странен сън
    Моите сънища
    Sita 2 1141 Последна<br />публикация Февруари 26, 2012, 16:46:32
    от Sita
    Странен сън,и какво може да значи той ?
    Моите сънища
    besniq82 1 886 Последна<br />публикация Юли 12, 2013, 11:48:18
    от perli4ka
    Много странен сън.Реален
    Моите сънища
    mmia737 2 906 Последна<br />публикация Август 04, 2013, 08:35:35
    от perli4ka

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright