Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници: [1]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: 13 летящи чинии на парад в Бояна  (Прочетена 1340 пъти)
Слънчев лъч
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 205

« -: Юли 04, 2011, 19:27:59 »

Огнената флота поела към морето, квадратният кораб кривнал за летището

От една седмица ул. "Десислава" в баровския кв. "Бояна" не е като другите. Точно на 26 юни над нея в бавен тръс дефилираха около тринадесет НЛО-та. "Изкараха ни акъла", признаха вчера шепата столичани, които имат къщи на кокетната уличка, от която се разкрива невероятна гледка към София.

Неделя, 26 юни, 22,30 ч, Асен Йовев излиза да пуши на верандата. "Тъкмо бяхме вечеряли с жена ми Елиза и децата. И понеже аз не пуша пред тях, излязох навън да запаля. И ги видях! Мина един обект, мина втори. И си викам - чакай да взема камерата. Не е професионална, но всичко засне, дори пратих запис на БНТ", разказва Асен. Седмица след "дефилето на зелените човечета" го заварваме в двора на прословутата ул. "Десислава" да вари компот от череши. Край него тича малката Зорница, едно от трите му деца. Баща й вече й е прожектирал извънземните кадри. И детето знае - извънземните са невидими и малки. С тези думи Зори посреща екипа на "Стандарт".

Оказва се, че семейството на Асен не е единственото, което има среща с 13-те летящи чинии. Лелята му, Маргарита, също гледа парада от прозореца си, в компанията на 32-годишната си дъщеря Сашка. "Появиха се първо по две-три. Като кръгли огнени кълбета. После се изнесоха зад борчето, на изток. Само последното НЛО, което приличаше на квадрат, отиде към летището. Аз бързо отворих прозореца. И викам на плашливата си дъщеря: "Ела, гледай, това са интересни неща! Боже, гледахме ги с просто око", не може да повярва на късмета си леля Маргарита. 32-годишната Сашка пък съжалява, че не е успяла да заснеме извънземния парад. "Сега вече ще си купуваме камера, няма как", обяснява ошашавената й майка.
Преди няколко дни Маргарита отскача до местната кръчма "Крушата". Разказва на комшиите за нашествието на извънземни. "Почнаха да ме бъзикат! Викаха ми: "Ами да, извънземните дойдоха, почнаха да падат вилици и лъжици от масата", споделя леля Маргарита. И признава - това е втората й среща с извънземни. "Преди 5-6 г. пак видях някакво светещо, огнено, което мина пред нашия прозорец", споделя Маргарита. И се кръсти да няма повече срещи с НЛО-та. Две за един живот стигат.

Милена Минчева
Източник: http://paper.standartnews.com/bg/article.php?d=2011-07-04&article=373150
Активен

Слънчево хранене - Благодаря ти слънце, че ни подпомагаш!
Eona Lightholder
Global moderator
Неактивен Неактивен

Публикации: 2558

NEVERENDING STORY

« Отговор #1 -: Юли 04, 2011, 20:05:03 »

Мили хора незнам за 13 , ама тука шоуто е всяка вечер. Незнам какви са тези обекти със странна траектория, изчезващи в нишото или увеличаващи светлината си многократно. С различнnа скорост се движат , веднъж преди няколко дни едно изчезна в една точка, 2 минути едно много бързо летящо изчезна в същата точка и 1 минута след това все едно голям метероит със синкава светлина изгоря в небето, като големичка падаща звезда от същата точка. Едно мина веднъж доста нисичко , бяло синята му светлина беше толкова силна ,че ставаха ,като лъчи ,но много странни и красиви. Сега по същото време е имало и самолети в небето , сателитите са много по нависоко и си се движат монотонно. Кой или какво прави това шоу незнам , също и колко си мълчат по този въпрос , защото аз също не смея да споделям особено. Намерих едно сайтче за алармиране ,което не е особено популярно и в него има поне 15 алармирания за подобни тела на месец . Има и кадри, ама то какво да ги снимам светещи сферички на телефона ще излезнат като точки.
Ще потърся едно видео на което са по ясни и са съшите като поведение и движение от този сайт тук.
Активен

"weird " is indication for creative force ♥
Sentinel
SentinelOfLove
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 369

• Град: Sofia
  • « Отговор #2 -: Юли 04, 2011, 20:39:16 »

Никой ли няма снимки за това явление?
    Активен
    Eona Lightholder
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

NEVERENDING STORY

« Отговор #3 -: Юли 04, 2011, 21:22:22 »

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=-QrhRwJCYp4" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=-QrhRwJCYp4</a>
    Активен

Ariam
    Ariam(Маха Оръга)
    Неактивен Неактивен

Публикации: 1237

« Отговор #4 -: Юли 05, 2011, 00:42:07 »

Олеле!Тази репортерка от бнт направо открива топлата вода накрая на репортажа  Ухилен особенно с цвета на кожата но както и да е..
    Много е странно ,че никой друг освен вас не е коментирал темета
    Лично аз се чудя с какво е свързана появата на тези предполагаеми кораби точно сега  Усмивчица могат ли да бъдат недоброжелателни към нас според вас?
    Активен
    Eona Lightholder
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

NEVERENDING STORY

« Отговор #5 -: Юли 05, 2011, 14:07:21 »

На мен честно казано такива масовки са ми странни , представи си след галактически купон някой казва - Ееее момчета аиде да им се изтърсиме в центъра на Лондон и да ги шашкаме.
    Чеe има посещаемост има , ама че има и земно театро целящо нещо си е очевадно.

Активен

Sentinel
    SentinelOfLove
    **
    Неактивен Неактивен

• « Отговор #6 -: Юли 05, 2011, 17:20:15 »

Ама те се показват за да напомнят много неща, и да покажат на заблудените хорица че не са сами... Усмивчица Как искам да ми дойдат на гости и да ме научат на неща :Р
    Активен
    Eona Lightholder
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

NEVERENDING STORY

« Отговор #7 -: Юли 05, 2011, 17:42:27 »

Ако аз реша да се показвам някому, няма да префучавам с колата покрай тях.
    Не чакай някой да дойде да те учи, земята е прекрасен учебник ,който със сигурност още никой от нас не е научил до край.
    Щом толкова време не са се показвали официално има защо , когато дойде момента ще го направят, едва ли ще е голям шок, мен примерно хорската глупост много повече ме шокира.
    Не бива да се водиме от наивни провокации. Става въпрос за по-развити раси и се предполага ,че няма да реагират ,като в третокласен филм на ужасите. Хо-хо-хо 13 кораба в полите на Витоша и бутилка ром. Веселяк Веселяк Веселяк
    Активен

ool
    *
    Неактивен Неактивен

Публикации: 22

« Отговор #8 -: Юли 05, 2011, 18:45:23 »

Хората са толкова подвластни на медията, че няма накъде.. аз вече не съм сигурен, дали "космонафтите" не са открили вече извънземни и такива работи и да се е*ават с нас... а и защо е общоприето, че извънземните са по-напреднали от нас... ако те ни намерят първи е ясна работата -> по-развити са, ама ако ние сме ги открили тях и правителството си контактува с тях от години, но го държи в тайна... аз вече се чудя дали един ден, когато видя НЛО, то няма да е на "правителството"... според мен има такова голямо информационно затъмнение и медиите така хубаво помагат за него, че вече, ако разкрият цялата истина, хората може да полудеят, от толкова много "невероятна" информация... но само мога да предполагам.. може да се окаже, че сме си същите неразвити хора, които е известно, че сме... не знам къде бях чул/чел това, но явно е истина - колкото повече научаваме за вселената, толкова повече разбираме, колко сме нищожни и колко не знаем за нея...
    Активен
    Sentinel
    SentinelOfLove
    **
    Неактивен Неактивен

• « Отговор #9 -: Юли 05, 2011, 20:03:57 »

Абе скоро идва войната и 2012 ( енергиино изменение към по-добри времена) та според мен ще е много забавно :Д
    Активен
    Eona Lightholder
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

NEVERENDING STORY

« Отговор #10 -: Юли 05, 2011, 21:43:43 »

Защо трябва да има война ХмммХмммХмммХмммХмммХммм??
    Активен

ool
    *
    Неактивен Неактивен

« Отговор #11 -: Юли 06, 2011, 02:33:40 »

За да има прогрес?
    Активен
    Еруин
    Неактивен Неактивен

Публикации: 427

• Град: Варна
  • « Отговор #12 -: Юли 06, 2011, 02:54:58 »

има такова голямо информационно затъмнение и медиите така хубаво помагат за него, че вече, ако разкрият цялата истина, хората може да полудеят, от толкова много "невероятна" информация...

Медиите от година насам подготвят обществото за среща с извънземните... Усмивчица Това едва ли е хубаво. Да не говорим, че май голяма част от летящите чинии са дело на хората вече, а повечето видяни от случайни хора обекти мязащи на НЛО няма да се изненадам, да са нарочно построена илюзия с технологични средства. 
    Дано не инсценират някоя война с "извънземните" само Згреших
    Лично смятам, ако вземат да ни нападат някакви измислени от човечеството извънземни кораби да ги игнорирам.  Затъпяване

Шансовете да разберем какво точно ни готвят са малки...

Извънземни винаги е имало, въпроса е защо сега ни заливат с информация за тях и защо "извънземните" станаха толкова тъпи, че да летят в кръгове докато 20-30 души ги забележат и докато ги отразят в новините.  Има нещо гнило.
    Активен

I told you
    That we could fly
    'Cause we all have wings
    But some of us don't know why
    ool
    *
    Неактивен Неактивен

« Отговор #13 -: Юли 06, 2011, 11:04:12 »

Абе оставяй ги тези клипчета няма какво да си губиш времето, пълна измишльотина са... за войната с извънземни, малко ме съмнява да е с тях... по-скоро ние да си се избием, ама т'ва е най-лошото, никой не знае докъде е стигнал САЩ с технологиите, и представете си, като тръгнат на война, ние с някакви самолетчета, пък те с някакви кибер-машини и някакви летящи чинии и роботите от транформерс Веселяк (много хубав филм, отидете да го гледате Намигване ) и изобщо... Аз затова искам толкова много да вляза в НАСА и оттам да ме транспортират в Ареа51, искам да съм в центъра на случващото се, дори да няма извънземни, ще има нови технологии или нови вещества или нещо, което даже не може да се измисли от човешкия мозък... А ако не в АРЕА51, поне космонафт да стана, ама много мозък много нещо се иска, аз направо
    Активен
    Теди
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 17

Да ви натеменужкам маргаритките! :))))

« Отговор #14 -: Юли 06, 2011, 11:41:16 »

Дали всичко това е реалност или поредната човешка всеобща манипулация само времето ще покаже!
    Като стана дума за извън земните ето ви едно ново и едно позабравено филмче за "зелените приятели"! ;)Ако не друго то поне ще се позабавлявате!
    <a href="http://www.youtube.com/watch?v=5Olv27m95nY" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=5Olv27m95nY</a>

http://vbox7.com/play:fa65e473

Обществена тайна е че доста от заможните страни хвърлят доста финикийски знаци за да докарат новите самолети-и пилотни и безпилотни да приличат на нло и май се справят доста успешно с това.От толкова фалшификати се чудя като(ако) решат да се появят наистина дали някой изобщо ще се изненада от факта че те наистина съществуват. Прегръдка
    Активен
    Страници: [1]   Нагоре
    Отиди на:  

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright