Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници: [1]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Това знаци ли са? Объркана съм.  (Прочетена 1862 пъти)
elfie
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 8

« -: Юли 03, 2011, 15:03:48 »

Преди около 10 месеца се запознах с един човек в който се влюбих и още сме заедно.Въпреки, че на 2рия месец трябваше да замина извън България, но той каза, че ще ме чака колкото е необходимо.Още като се запознахме с него стана нещо странно както си вървях той мина покрай мен разминахме се и изведнъж пак се появи пред мен.Все едно сънувах.След няколко седмици се разбрахме да ме чака на гарата, защото ходих за 1 седмица да видя майка ми.Той ме взе от там, разхождахме се известно време после седнахме на пейките на НДК и си говорихме покрай нас мина един човек на около 30-40 години който му се развика.Викаше нещо от сорта на ''те те наблюдават,виждат всичко''.Не му обърнахме особено внимание след това докато чакахме трамвай мина някакъв друг човек, който ни гледаше все едно сме му направили нещо лошо.Тогава дойде трамвая.Качихме се до мен имаше някакъв мъж, който извади от джоба си тесте с малки квадратни книжки и ги размеша и извади най-долната.Подаде ми я аз я разгледах в нея имаше много знаци някои бяха Тангрийски други ми бяха непознати.В нея пишеше за любовта и живота.Не помня точно какво.От погледа на човека разбрах, че не е добронамерен.Имаше леко подла усмивка.Като слезе от трамвая и му казахме ''приятна вечер'' не каза нищо.След това нищо странно не се случва.Дойде денят в който трябва да заминавам.Беше ми много тежко сякаш губя част от мен.И сега още сме заедно той ме чака и обича,аз също го обичам и вярваме, че ще сме заедно.Наскоро се скарахме защото той си помисли, че съм си сменила номера за да не ми праща съобщения, но не беше така.Казах му да провери хубаво номера и да види така ли е.И той каза, че е така и не го е променял, а и никой не му е пипал телефона да го променя, защото той почти не излиза от както аз заминах.Написах му пак номера ми и се оказа, че има 1 добавена цифра, което беше странно защото той не беше излизал няколко дни вобще от тях.Попитах го други странни неща случвали ли са му се и той ми каза някой за който не ми беше казвал досега.Някакъв мъж искал да му даде 1 цигара.На нея нямало никакви надписи.Човекът му я бутал в ръцете, но приятелят ми не я искал, защото в същото време пушел.Човекът накрая оставил цигарата до него и изчезнал.Приятелят ми не взел цигарата, а я изхвърлил.След няколко дни както си седял в автобуса се качила  някаква жена и извадила една цигара и го карала да я вземе.Пак била без надписи.Той отново не я приел и тя я оставила на седалката до него.Когато слязла тя тръгнала наляво(а на ляво нямало нищо) и изчезнала.Онази вечер като си говорихме стигнахме до извода, че това са някакви знаци.Може и да не са, но всичко е много странно.Той каза, че такива неща не са му се случвали преди да бъде с мен.Mоже ли някой или нещо да иска да ни раздели?
Някой ще ми каже ли защо се случват тези неща.Може ли да са знаци?
« Последна редакция: Юли 03, 2011, 16:12:24 от Eona Lightholder » Активен
Sentinel
SentinelOfLove
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 369

• Град: Sofia
  • « Отговор #1 -: Юли 03, 2011, 15:15:12 »

Еми според мен не трябва да взима цигарата.. очевидно щом не я взима и му правят такива номера... поредстави си какво ще стане ако я изпуши.....
    « Последна редакция: Юли 03, 2011, 16:13:28 от Eona Lightholder » Активен
    J.L.The seagull
    Гост
    « Отговор #2 -: Юли 03, 2011, 15:59:15 »

Не знам, до колко това, което ще ти споделя има връзка с историята, която разказваш, но пък може и да има.
    Когато двама души се срещнат и имат да свършат нещо светло заедно, когато да речем са сродни души, но дори и да не са връзката им е силна и чувствата истински, те не са особено удобни за "тъмните" сили. Звучи абстрактно, но ние знаем, че две души са състояние да постигнат и произведат много повече енергия, от колкото индивидуално. Винаги има хора, които не желаят тази връзка да просъществува, винаги има трудности и препядствия, които често са причината да променят отношенията между хората, ако те не вярват достатъчно, ако те не гледат на връзката от високо и я принизят до нещо обикновенно. Всичко около нас е вид знак, но трябва да се научим да ги разпознаваме.
    Ако усещаш, че човекът е специален пази го. Вярвай и нищо не може да застане между вас! Понякога е много трудно...но трябва да се вярва.
    « Последна редакция: Юли 03, 2011, 16:12:41 от Eona Lightholder » Активен
    Eona Lightholder
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

Публикации: 2558

NEVERENDING STORY

« Отговор #3 -: Юли 03, 2011, 16:11:55 »

И аз споделям по-горното мнение , хубаво е да си поговорите и да имате готовност да реагирате ,да сте нащрек и същевременно да работите ,чрез любовта си ,която е чиста светлина , да я пазите и развивате. Желая ви искрено успех и скоро да сте неразделни
    Активен

"weird " is indication for creative force ♥
    Old_Soul
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 59

• Град: Pleven
  • « Отговор #4 -: Юни 09, 2012, 00:03:17 »

Не вярвайте на такива "поличби" и слухове.
    Ето сайт в който е описано http://psihoteror.webtourists.info/%d0%ba%d0%be%d0%bd%d1%82%d1%80%d0%be%d0%bb-%d0%bd%d0%b0-%d1%81%d1%8a%d0%b7%d0%bd%d0%b0%d0%bd%d0%b8%d0%b5%d1%82%d0%be/%d0%ba%d0%be%d0%bd%d1%82%d1%80%d0%be%d0%bb-%d0%bd%d0%b0-%d1%81%d1%8a%d0%b7%d0%bd%d0%b0%d0%bd%d0%b8%d0%b5%d1%82%d0%be-%d0%ba%d0%be%d0%bd%d1%82%d1%80%d0%be%d0%bb-%d0%bd%d0%b0-%d1%81%d1%8a%d0%b7%d0%bd%d0/%d0%be%d1%80%d0%b3%d0%b0%d0%bd%d0%b8%d0%b7%d0%b8%d1%80%d0%b0%d0%bd-%d0%bf%d1%81%d0%b8%d1%85%d0%be%d1%82%d0%b5%d1%80%d0%be%d1%80/
    Активен
    protoplasma
    Гост
    « Отговор #5 -: Юни 09, 2012, 01:17:24 »

Докато това
    Цитат на: elfie
    той ме чака и обича,аз също го обичам и вярваме, че ще сме заедно.
    е налице, то това
    Mоже ли някой или нещо да иска да ни раздели?
    никога няма да има значение.
    А това
    Наскоро се скарахме защото той си помисли, че съм си сменила номера
    ще са дреболии, които са неизбежни и дори имат особено чаровен заряд, когато ви дели разстояние (при условие, че първа точка е в сила).
    Знаци е всичко, което се случва.
    Не се взирайте в интересните от тях, определяйки ги като особено важни.
    Активен
    Страници: [1]   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Знаци за мисията на България
    За България
    Админ 2 2916 Последна<br />публикация Октомври 17, 2012, 19:10:34
    от izparitelq
    Много съм объркана...
    Въпроси и отговори
    OnlyGodCanJudgeMe 7 1083 Последна<br />публикация Юни 18, 2010, 12:10:41
    от Аэ съм
    Kамъни и зодиакални знаци
    Минерални и скъпоценни камъни
    Nirvana 4 7820 Последна<br />публикация Март 17, 2011, 02:10:16
    от The One
    Объркана
    Въпроси и отговори
    liliana 13 1022 Последна<br />публикация Август 19, 2010, 14:53:06
    от nia.boneva6
    Легендите за зодиакалните знаци- Овен,Лъв,Стрелец
    Астрология и нумерология
    Mistic_Aqua 0 611 Последна<br />публикация Юни 07, 2013, 12:40:49
    от Mistic_Aqua

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright