Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници: [1]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Съобщение до потребителите на форума  (Прочетена 1115 пъти)
Administrator
Дидо
Неактивен Неактивен

Публикации: 649

• Град: Варна
  • dean.radnev
    « -: Юли 02, 2011, 21:21:31 »

Искам да ви напомня, че във форума има нов правилник за писане, който трябва да се спазва от всички!

Едно от най-масовите нарушения, които извършват в момента потребителите е на точка 2.2 и 3.7 от правилника за писане във форума.

Напомням ви, че форума не е Чат. Повечето теми са размити с информация неотговаряща на заглавието на темите. Това трябва да спре!

Всички потребители, които системно допринасят за разводняването на темите също подлежат на наказание.

От 1.07.2011г. всички глобални модератори имат право да Банват потребители. Те също ще следят за стриктното спазване на правилника.
    Активен

Еlsha
    Диди
    Неактивен Неактивен

Публикации: 525

« Отговор #1 -: Юли 02, 2011, 21:33:19 »

Е какво да правиш.. навици. Ухилен

Винаги трябва време за да се усвои всяка нова промяна, не става за 1 ден.Усмивчица
    Активен

Карма - КаРаМа - движение, живот, анализиране. Усмивчица
    Sentinel
    SentinelOfLove
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 369

• Град: Sofia
  • « Отговор #2 -: Юли 02, 2011, 22:14:46 »

" От 1.07.2011г. всички глобални модератори имат право да Банват потребители. Те също ще следят за стриктното спазване на правилника. " Муахахахах.... шегувам се, сигурен съм че до там няма да се стигне, тъй като тука всички са супер в много аспекти Усмивчица
    Активен
    в о ж д а
    Неактивен Неактивен

Публикации: 16

I.F.Y

« Отговор #3 -: Септември 25, 2012, 05:28:20 »

Дами и господа, съфорумници!
    След двучасова чистка, нашата любима тема - говорилнята, набъбна сериозно.
    Множество мнения, бяха преместени там и/или редактирани, предимно поради гореопоменатото нарушение.
    Цитат
    Напомням ви, че форума не е Чат. Повечето теми са размити с информация неотговаряща на заглавието
    Не смогнах да пиша до всички "потърпевши" - много са, за това го правя тук.
    Ако някой от вас потърси и не успее да открие дадена публикация, а много държи на нея или смята, че е постъпено нечестно и неправомерно спрямо него, нека опише обвинението си, като посочи аргументите си за него и ще му бъде обърнато внимание.
    Разбира се, че ако е прав, то съответно - "щетите" му ще бъдат възстановени в кратък срок, в комплект с надлежно поднесени извинения, както си му е реда.
    Ако някой, някъде види мнение, неотговарящо на заглавието на темата, в която е поставено или каквато и да е нередност, нека използва бутона 'информирай модератор', за да може да се реагира навременно и адекватно.
    Благодаря на всички!

P.S. Утре ще продължа, тъй като някои хора спят твърде леко и тропането на клавиатурата ги смущава.
    Активен
    мушу
    Неактивен Неактивен

Публикации: 102

• Град: София
  • « Отговор #4 -: Септември 25, 2012, 22:37:39 »

А какво ще правиш с тези, които копират цели съобщения и припишкват всяко едно изречение в него?
    Активен
    в о ж д а
    Неактивен Неактивен

I.F.Y

« Отговор #5 -: Септември 27, 2012, 18:19:01 »

А какво ще правиш с тези, които копират цели съобщения и припишкват всяко едно изречение в него?
    Ще им раздам памперси. Намигване
    Активен
    meander
    Каквото дадеш това ти се връща.
    Неактивен Неактивен

Публикации: 381

« Отговор #6 -: Септември 27, 2012, 22:12:54 »

Здравей вожде.
    Гледам, турил си яйце под такъвото си,станал си глобъл модератор.Честито.Надявам се, да лупата да я метнеш нейде,и да ти е яка гърбината.И се надявам, повече постовете ми да не хващат на нейде.
    Живи и здрави.
    Активен

Мечтите ни помагат да намерим посоката,а желанията ни помагат да загубим пътя.
    Когато човек говори истината - не се налага да лъже!
    Мухата влиза само в отворена уста!!!
    в о ж д а
    Неактивен Неактивен

I.F.Y

« Отговор #7 -: Септември 27, 2012, 22:23:37 »

Цитат на: meander
    Здравей вожде.
    Надявам се, да лупата да я метнеш нейде,и да ти е яка гърбината.
    Активен
    Moderator-4
    Гост
    « Отговор #8 -: Септември 28, 2012, 08:42:06 »

Желателно е теми с конфронтиращо съдържание подобни на нашумялата тема "Стилът на дискутиране на sanguinary" да се избягват! Също така напомням, че това е форум в които повечето потребители имат желанието да обменят опит и знания!!

Коментари с лични нападки, обиди както и теми със съдържание коментиращо конкретно поведението на потребителите във форума ще бъдат местени или трити!!

Напомням, че има модератори както и Администратор и, ако някой има оплакване може да го отнесе до тях!! Също така искам да напомня и някой от правилата за писане във форума:

2.4) - Уважавайте мнението на събеседниците си. Пренебрежителни постове, умишлени провокации, иронизиране и др. производни се считат за грубо нарушение над личността на събеседника.

3.2) - Лични нападки чрез: злепоставяне, умишлено заяждане, обвинения, обидни думи и фрази, и накърняване достойнството на определени групи и личности са абсолютно забранени!

3.15) - Забранено е осъждането и коментирането на действия и решения на потребители от форума без тяхно позволение. Уважавайте личния избор на всеки един!

Неспазването на правилата ще доведе до следните Наказания:

1) Предупреждение (ще се използва по решение на Администраторите и Модераторите. При повторно  нарушение след предупреждение потребителят се наказва с т.3)

2) 7 дневен Бан (потребителят може да си влиза в профила и да пише в чата, без право да пише във форума).

3) 14 дневен Бан (на потребителя се отнемат правата за писане във форума и влизане в профила си).

4) 21 дневен Бан (на потребителя се отнемат правата за писане във форума и влизане в профила си).

5) 30 дневен Бан (потребителят има пълна забрана за посещение на форума).

6) По наша преценка

Всички потребители, неспазващи правилата за писане във форума, подлежат на Наказание. Решението до каква степен от т.1 до т.6 ще бъде наказан потребителят, се взема от Администратора и Модераторите на форума.

П.С Всички потребители писали във темата "Стилът на дискутиране на sanguinary" да се считат за предупредени, ако това не спре ще последва 7 дневен бан!!
    « Последна редакция: Септември 28, 2012, 09:19:58 от Stihl » Активен
    Страници: [1]   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Часовника на форума
    Съобщения / Предложения и оплаквания
    Administrator 2 1234 Последна<br />публикация Октомври 11, 2009, 00:09:57
    от giti
    Извънземно съобщение « 1 2 »
    Видео клипове
    delfin 16 5452 Последна<br />публикация Юли 11, 2012, 21:46:24
    от мушу
    Разкодирано съобщение от житните кръгове - сезон 2009
    Видео клипове
    snifo 0 1860 Последна<br />публикация Януари 20, 2010, 05:32:27
    от snifo
    Търси се... (Сериозна тема в помощ на потребителите) « 1 2 3 »
    Обща тематика
    Kery 30 2516 Последна<br />публикация Декември 04, 2011, 20:48:01
    от zagorka
    Съобщение
    Съобщения / Предложения и оплаквания
    Administrator 1 1737 Последна<br />публикация Юни 29, 2011, 17:35:09
    от Administrator

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright