Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници: [1]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: НЛО Лондон 29.06.11  (Прочетена 835 пъти)
The One
Неактивен Неактивен

Публикации: 1636

Винаги на точното място в точното време

« -: Юли 01, 2011, 01:03:04 »

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=df6S9dgEZLs" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=df6S9dgEZLs</a>
Активен

Не мога да променя това което виждам,но мога да променя точката през която гледам.
Това е достатъчно да промени онова което изживявам,а това променя цялата гледка.

Всичко перфектно е точно такова,
течащ в безкрая свещен резултат!
Бъди сега причината нова,
за твоя бленуван в мечтите ти свят.
dariomag327
Requiem
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 79

• Град: Sofia
  • Bless the mind too small for doubt!

« Отговор #1 -: Юли 01, 2011, 14:04:26 »

Не можем да смятаме даденото видео за неопровержимо доказателство. Лесно е да бъде фалшифицирано, а учудените хора да са подставени лица.Добре знаете, че има премного организации, чиято единствена цел е да всяват паника сред обикновените хора. Истинските "нло" никога не биха допуснали да летят толкова ниско без невидим за окото и радара режим. Никоя от фракциите на земята не иска да привлича такова внимание към себе си. А за немърливост от страна на пилотите дума не може да става. При неналичието на по-ясен материал, спокойно можем да заключим, че видяното в това видео е евтин фалшификат.
    Активен

Strength and Honor!
    Слънчев лъч
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 205

« Отговор #2 -: Юли 01, 2011, 14:23:44 »

Не можем да смятаме даденото видео за неопровержимо доказателство. Лесно е да бъде фалшифицирано, а учудените хора да са подставени лица.Добре знаете, че има премного организации, чиято единствена цел е да всяват паника сред обикновените хора. Истинските "нло" никога не биха допуснали да летят толкова ниско без невидим за окото и радара режим. Никоя от фракциите на земята не иска да привлича такова внимание към себе си. А за немърливост от страна на пилотите дума не може да става. При неналичието на по-ясен материал, спокойно можем да заключим, че видяното в това видео е евтин фалшификат.

А замислял ли си се, че те може умишлено малко по малко да ни се показват с цел да свикнем с тях и когато ни се появят изцяло и има масов открит контакт с тях да не се уплашим?

Интересно четиво по темата: http://indigota.com/index.php?topic=1978.0
    Активен

Слънчево хранене - Благодаря ти слънце, че ни подпомагаш!
    Eona Lightholder
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

Публикации: 2558

NEVERENDING STORY

« Отговор #3 -: Юли 01, 2011, 14:40:47 »

Моето мнение е ,че има и голяма доза театро ,дори да звучи конспиративно. Досега са управлявали последните векове със страх от Бога . Сега що да не използват малко страх от извънземни атаки. Малко е банално да се изтърсват в центъра на Лондон за демонстрация или на летището в Токио. При всичкkи положения става въпрос за по-напреднали цивилизации и надали ще действат по сценарий за сапунка.

Веселяк Веселяк Веселяк
    Активен

"weird " is indication for creative force ♥
    The One
    Неактивен Неактивен

Публикации: 1636

Винаги на точното място в точното време

« Отговор #4 -: Юли 02, 2011, 00:57:57 »

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=fDR6RKo542k" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=fDR6RKo542k</a>
    Активен

Не мога да променя това което виждам,но мога да променя точката през която гледам.
    Това е достатъчно да промени онова което изживявам,а това променя цялата гледка.

Всичко перфектно е точно такова,
    течащ в безкрая свещен резултат!
    Бъди сега причината нова,
    за твоя бленуван в мечтите ти свят.
    dariomag327
    Requiem
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 79

• Град: Sofia
  • Bless the mind too small for doubt!

« Отговор #5 -: Юли 02, 2011, 11:23:09 »

Ми прав е човека Усмивчица ще е супер забавно да има парад по посрещането на някоя раса на жълтите павета Усмивчица искам да видя лицата на пенсионерите.  Веселяк  ще се смея до припадък на израженията на всеки един скептик Усмивчица
    Активен

Strength and Honor!
    Страници: [1]   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Факти за НЛО « 1 2 3 4 »
    Извънземни цивилизации
    Evolution 46 4709 Последна<br />публикация Януари 04, 2013, 16:21:34
    от SOL
    Плеадианците ще протестират от началото на януари над Москва и Лондон
    Извънземни цивилизации
    Konstantin 10 1849 Последна<br />публикация Декември 06, 2010, 20:52:27
    от Житара
    НЛО
    Необичайни преживявания
    {-^-} 3 784 Последна<br />публикация Октомври 11, 2012, 10:37:58
    от Ru Alfa

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright