Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници: [1]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Моите виждания за Прехода  (Прочетена 1112 пъти)
nia.boneva6
Гост
« -: Юни 30, 2011, 17:20:05 »

Все се говори за преход към по-високо измерение и повечето хора просто искат да избягат там, понеже тук им е гадно. Е, такива хора тука има много..  Ама никой никъде няма да ходи, докато тук не се свърши работа.. И дори тези, които са готови да минат в някакъв много светъл свят, без убийства и подобни, само с красота и добро, няма да го направят.. А ще останат тук, защото тук има работа за вършене, а не там. Преход има, ама той е на съзнанието и е избор.. и в тоя светъл свят ние няма да преминаваме, а трябва да го въдворим в Себе си.
Всички говореха във форума, че трябва да се подготвяме преминаването. Еми щом като се минава някъде нагоре, тогава защо стана тая ситуация във форума и изобщо всички идиотщини по света? Извод? По принцип всичко еволюира, да.. и аз мисля така.. ама точно в момента като цяло светът деградира. Има го движението нагоре, винаги го е имало и ще го има, но има и движение надолу.. трябва и двете неща да ги забелязваме и да ги разграничаваме.. Това повечето го знаете и други са го писали също, ама някои хора са крайни оптимисти, което не е добре.. и за това го казвам пак аз.
А мащабен преход има.. но не е това, което повечето хора си мислят. Нито пък това, което аз си мисля.
« Последна редакция: Юни 30, 2011, 18:08:39 от Administrator » Активен
АСИ
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 116

• Град: Stara Zagora
  • Красен Пътеков
    « Отговор #1 -: Юни 30, 2011, 18:19:09 »

Преходът е изпита,за наученото досега...
    Активен
    Amica
    Неактивен Неактивен

Публикации: 97

• Град: София
  • Om tare tutare ture soha

dimitrina.hristova
    « Отговор #2 -: Юни 30, 2011, 22:35:05 »

Същността на новото измерение е в развитието в човека на способност да уравновеси всяка ситуация на живота извън себе си и вътре в себе си.
    Да превърне в хармония всяко разрушително противоречие.
    Съзнанието на човека преминал в новото, вече е напълно освободено от неведение към проблема добро-зло, а също така е напълно свободно от всички проявления на съперничество.
    Това е усвоение на виталния план на света.
    Това е тренировка за проникване в себе си, в множеството явления на живота. Човекът на новото време винаги искренно ще си дава сметка за своите сили и възможности.
    Това означава, че той няма да има тъмни ъгълчета в своето съзнание.
    Той творчески ще обединява силите намиращи се зад прага на неговото съзнание със силите в кръга на съзнанието.
    Изхождайки от това, човекът ще знае какво място заема той в света, дори без всякакви разсъждения по този повод.
    И когато голяма група от хора са с това мислене - това е новото измерение, защото нивото на съзнание се е променило.
    Преходът по никакъв начин няма да обезсмисли или премахне нашите уроци от пътя ни.
    Ние ще продължим от там докъдето сме стигнали, в което и измерение да се намираме, стига нашата енергетика на тялото и ум да позволява да присъстваме в него.
    Аз съм сигурна, че се случва точно това; сигурна съм, че има преход и съм сигурна, че съвсем скоро няма и да е нужно да търсим доказателства.
     То е вътрешно Мое си усещане и това е моето виждане.
    Нямам доказателства, както всеки от нас няма доказателства, че примерно Вселената е безкрайна, че има Бог и че може да обича.  Усмивчица
    « Последна редакция: Юли 01, 2011, 15:00:04 от Eona Lightholder » Активен
    Турист
    почиващ на стари лаври
    Неактивен Неактивен

Публикации: 579

• Град: Варна
  • martin.kristov1
    « Отговор #3 -: Юли 01, 2011, 22:05:16 »

Искам само да кажа едно
    +10 за темата и за изказванията до момента Усмивчица

Много хора не разбират защо иде тоя преход, трябва ли, има ли смисъл да се подготвят за него.
    Какво губят и какво печелят , ако не го направят....
    Приемат се само удобните истини и понякога дълбаеш все в своята си дупка, а тя не е всичко, тя не е еволюция..., не е стремеж...

Активен

Зрей, зрей форумче,
    бавно ти узрей,
    За да родиш вкусен плод!

Защо ни куца
    Комуникацията?!
    nia.boneva6
    Гост
    « Отговор #4 -: Юли 01, 2011, 22:09:49 »

Амм, също.. според мене "високите" измерения не са само на някакво много далечно, съвсем друго място.. а са някъде наблизо. Тук може би. (И не само тук.)
    Активен
    lessus
    Неактивен Неактивен

Публикации: 250

• Град: Абсолюта, У Дома
  • До скоро :)

« Отговор #5 -: Юли 01, 2011, 22:27:51 »

Има само Едно Истинно измерение , всики други са неговите пречупвания ,но не и самия "Рай" . И всеки ,и всичко ще го познае . Работата ни тук е да се примирим с това което сме. Понеже от човешка гледна точка , Реалността би ни изплашила. Кажете например разбиранията си за "Живот" ..всеки ще каже цветята , птичките , слънцето ,залеза... Но ... те са само миниатюрни частици на Реалността ... а реалноста е липса на тяло , черно пространство и вие със вашето съзнание,което познава цялото поле ... Усмивчица
    Активен

Отразената светлина не топли ...
    Страници: [1]   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    ПРЕХОДЪТ - другата гледна точка « 1 2 3 4 5 »
    Великият преход
    11WOLF11 66 10496 Последна<br />публикация Октомври 06, 2012, 18:25:18
    от Sunshine(sun)
    Преходът в отвъдното
    Езотерика
    Administrator 3 1879 Последна<br />публикация Февруари 15, 2012, 11:40:18
    от Pavlina Nikolova
    Моите любими стихотворения... « 1 2 ... 7 8 »
    Изкуство
    delfin 119 48747 Последна<br />публикация Май 13, 2013, 17:10:12
    от Speed_Of_Pain
    Странна случка с моите близначки
    Необичайни преживявания
    andromeda3213 5 1458 Последна<br />публикация Юли 25, 2011, 21:58:33
    от Eona Lightholder
    На моите Интернет приятели
    Обща тематика
    Дом 11 687 Последна<br />публикация Октомври 19, 2012, 20:38:53
    от elinikar

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright