Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници: [1]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Съобщение  (Прочетена 1747 пъти)
Administrator
Дидо
Неактивен Неактивен

Публикации: 649

• Град: Варна
  • dean.radnev
    « -: Юни 14, 2011, 20:58:47 »

С оглед развилата се ситуация във форума през последните няколко дни и тенденциозните нарушения на правилата за писане във форума се наложи да взема трудно решение. Навярно то няма да се хареса на голяма част от вас и това ще доведе до упреци, разбираемо е. Ще разбера вашето негодувание и ще ви помоля да се опитате и вие да ме разберете. Не бе лесно вземането на това решение!

От този момент до неопределен период от време във форума се отнема правото за писане на всички потребители. През този период ще настъпи реорганизация. Правилникът на форума ще бъде разширен и в бъдеще ще се следи за неговото стриктно спазване. През този период с помощта на колектив ще подготвим и новия дизайн на сайта. Ако някой друг има предложения за модификации може да пише на лични съобщения, които ще са единствения начин за комуникация във форума през този период. Надявам се в бъдеще когато форума заработи отново, да се спазва по-висок самоконтрол от всички потребители, за да не се налага честата намеса на Модераторите.

ИЗВИНЯВАМ СЕ ПРЕДВАРИТЕЛНО ЗА НЕУДОБСТВОТО НА ВСИЧКИ ЗАСЕГНАТИ НАСТОЯЩИ И БЪДЕЩИ ПОТРЕБИТЕЛИ ОТ НАЛОЖЕНАТА ЗАБРАНА!
    Активен

Administrator
    Дидо
    Неактивен Неактивен

Публикации: 649

• Град: Варна
  • dean.radnev
    « Отговор #1 -: Юни 29, 2011, 17:35:09 »

На 30-ти срещу 1-ви в 00:00 отново ще може да се публикува във форума.

Ще ви помоля преди да започнете да пишете отново да се запознаете с Правилата за писане във форума, за да няма сърдити после.

За жалост новия дизайн на форума ще се забави по-дълго от очакваното, за това отварянето на форума ще си остане със стария дизайн.

Имам молба към всички потребители на форума. Моля ви да спомогнете за спазването и следенето за спазване на правилата за писане във форума. Няма как всеки един пост да се следи и проверява от екипа на форума, за това разчитаме много на Вас. Когато забележите нарушение сигнализирайте за това, използвайки бутона "Информирай модератор". Благодарим ви за съдействието!
    Активен

Страници: [1]   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Извънземно съобщение « 1 2 »
    Видео клипове
    delfin 16 5464 Последна<br />публикация Юли 11, 2012, 21:46:24
    от мушу
    Разкодирано съобщение от житните кръгове - сезон 2009
    Видео клипове
    snifo 0 1867 Последна<br />публикация Януари 20, 2010, 05:32:27
    от snifo
    Съобщение до потребителите на форума
    Съобщения / Предложения и оплаквания
    Administrator 8 1122 Последна<br />публикация Септември 28, 2012, 08:42:06
    от Moderator-4

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright