Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници: [1]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Изборът  (Прочетена 481 пъти)
Хristo
Неактивен Неактивен

Публикации: 482

Бъди себе си и отвори сърцето си за света! :)

« -: Юни 12, 2011, 23:14:23 »

Знаете ли какво представлява Изборът, който ние правим ежедневно, дори и понякога без да се замислим дори? Знаете ли тази дума колко голямо значение има за всеки един от нас? Замисляли сте се някога какво би довело, ако постъпя по този начин, а не по друг, ами ако направя това, а не онова, спирали ли сте се за момент, за да се огледате къде се намирате, какво сте направили, за да стигнете до тук, да видите на къде ви води този път, по който сте тръгнали? Защото знайте, че лекомисленият избор е като играчка-плачка, в началото е нищо особено, дори и забавно, но може да има големи последствия, защото улисани в мелодията на тази игра, тя в един момент спира да бъде такава и превръща се в наркотик, и в един момент прекрасен сприраш, заслушаш се в шепота на сърцето, то ще ти прошепне "погледни вътре в себе си и виж какво ще откриеш", но дали гледката ще бъде красива или на преден план ще изпулва нещо не тъй красиво, нещо което не би следвало да е там, но все пак ти допуснал си го вътре, защото обичал си много да си "играеш" и пренебрегнал си шепота на сърцето. Но шанс винаги има, Пътя на мястото си той стои и чака те да го извървиш, но дали бодро по него ти ще стъпиш или първата крачка ще е с наведена глава, то това зависи от Избора, който ти направил си и те първа ще продължиш да правиш.
Активен
Еlsha
Диди
Неактивен Неактивен

Публикации: 525

« Отговор #1 -: Юни 12, 2011, 23:49:26 »

Дам самият факт, че сме тук и изживяваме определени ситуации и се срещаме с определени хора е заради личният ни избор.Усмивчица
Във всеки един момент, ние се сблъскваме със ситуации с хиляди вероятности на развитие и ние макар и да не можем да видим тези вероятности, ние избираме и се спираме на определено действие или реакция и тнт.

Активен

Карма - КаРаМа - движение, живот, анализиране. Усмивчица
Eona Lightholder
Global moderator
Неактивен Неактивен

Публикации: 2558

NEVERENDING STORY

« Отговор #2 -: Юни 13, 2011, 02:07:06 »

Много хубава тема Ице.
Именно изборът е двигателната сила в този свят тук и сега.
Свещено право и безмерна отговорност.
Основна градивна единица , осъзната или не.
Колкото е по осъзната и отговорна (премислена и прочуствана) , толкова изборът е по-ефективен за общото.
Импулсивният избор е нож с две остриета - фифти - фифти , зависи от моментното ти състояние , което може да бъде повлияно от ен на брой фактора.
Търпението и смирението ,контролират импулсивния избор и докарват според моят скромен опит, по-големи проценти в градивното общо.
Не случайно си имаме поговорки - преброй до 10 и тогава действай.
Емоцията е лош съветник на избора, a разума и сърцето с помощата на вярата и интуицията ,са добрите министри в кабинета Усмивчица
Активен

"weird " is indication for creative force ♥
nia.boneva6
Гост
« Отговор #3 -: Юни 13, 2011, 13:07:14 »

http://indigota.com/index.php?topic=339.msg52197#msg52197 Усмивчица
Активен
Търсач
Търсач
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 393

« Отговор #4 -: Юни 13, 2011, 13:34:52 »

За избора следвайте вътрешния глас или т.н. 6-то чувство.

Активен

Страници: [1]   Нагоре
Отиди на:  

Подобни теми:
Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
публикация
Патриотизъм, Национализъм и Духовност « 1 2 3 »
За България
Аэ съм 42 2828 Последна<br />публикация Февруари 24, 2011, 17:07:44
от Аэ съм
Светло бъдеще за България!
За България
Аэ съм 1 2155 Последна<br />публикация Октомври 02, 2010, 00:01:13
от Аэ съм
Да запазим добрия тон във форума
Съобщения / Предложения и оплаквания
Administrator 13 1028 Последна<br />публикация Декември 19, 2010, 19:05:05
от incorrigi
Избрани цитати от Учителя за Шестата раса и бъдещето
Езотерика
johny 4 2472 Последна<br />публикация Януари 18, 2011, 16:40:17
от Аэ съм
С какво работите съзнателно върху себе си??? « 1 2 »
Анкети
The One 16 2630 Последна<br />публикация Май 28, 2011, 17:09:17
от Reiki

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
Ширинан | Психолог  © Copyright