Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници: [1]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Препоръчителна литература за участници,умишлено лишени от правото си да пишат.  (Прочетена 557 пъти)
zaharisa
Човек, обикновен.
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 120

« -: Юни 07, 2011, 21:23:21 »

Забелязвам, че напоследък  във форума се налага да бъде гласувано баннването на някои участници, поради тяхното несъгласие с общите принципи и закони или поради тяхната убеденост, че има само една истина, която те изповядват.

Мисля, че поради този проблем би било добре да направим тема с общи материали- линкове/заглавия към клипове, филми и книги, статии- която би могла да отвори тяхното съзнание- да ги провокира да мислят по-разкрепостено и да бъдат по-толерантни към себе си и към останалите участници.

Мисля дори, че би било добре при банването на определен участник- спрямо спецификата на провинението му във форума- да му бъде препоръчана и определена литература, която да му помогне да изглади гънките, които смятаме, че виждаме у него.. така да се каже.

Моля ви да ме подкрепите в тази тема и да ми помогнете в развитието и. Благодаря.
« Последна редакция: Юни 07, 2011, 22:02:51 от zaharisa » Активен

"Бъди самият ти промяната, която искаш да видиш в света. "- Ганди
Страници: [1]   Нагоре
Отиди на:  

Подобни теми:
Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
публикация
Каква литература предпочитате?
Анкети
nia.boneva6 10 1102 Последна<br />публикация Декември 12, 2010, 10:54:35
от ...
Правото да бъдеш информиран: Историята на Вилхелм Райх
Видео клипове
Kery 0 2072 Последна<br />публикация Септември 08, 2010, 23:03:13
от Kery
Рак на правото черво
Изцеление от природата
Админ 0 3720 Последна<br />публикация Февруари 08, 2011, 22:22:11
от Админ
ЦЕЛТА И ПРАВОТО - Откъс от транссърфинг на реалността
Книги
mamagaya 3 859 Последна<br />публикация Май 17, 2011, 18:36:28
от Sentinel

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
Ширинан | Психолог  © Copyright