Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници: [1]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Преминаване ?!  (Прочетена 662 пъти)
Ivan Deyanov
DJ
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 5

• Град: Yambol,Bulgaria
  • Да обичаш и да мразиш са 2 еднакви неща.

« -: Юни 05, 2011, 21:25:47 »

Здравейте всички..освен магията тя е свързана и с дядо ми,който почина преди 2 месеца.Дядо ми беше добър човек и цял живот се е раздавал за близките си,но за съжаление беше човек,който не бе ходил никога на църква.Той бе пълен атеист.В нашият род имаме жена,която може да говори с покойните хора и дори няколко пъти си е говорила с дядо,а те бяха близки.От нея разбрахме,че той е починал с кахър заради едни пари,които на нея не бе казвано никога но тя не знаеше за тях,както и други неща.Аз и повярвах..мина и 40-то на дядо.Сега днес сутринта тя дойде рано в 8 в дома ни и каза,че има послание.Дядо не може да премине,защото бил атеист..и искал помощ от нас,за да стане.Каза,да сме се молели за него...тъй като аз и майка ми сме много вярващи,но сме християни протестанти - тоест сме против моленето в зградата,а може да се молиш навсякъде.Църква - на еврит няма превод,а тя значи събрание..ако двама души се съберат те правят църква.Та нужно ми е..някой от вас,да ми каже как да помогнем на покойният ми дядо,за да премине и да почива в МИР.Надявам се да ми кажете и ви благодаря,защото много го обичам.
    Активен
    Sentinel
    SentinelOfLove
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 369

• Град: Sofia
  • « Отговор #1 -: Юни 05, 2011, 21:29:15 »

Кажете му че Бог не е това, което хората си мислят. Човешките религии са безсмисленни, но поне има капки истина в тях. Първоизточникът е Бог, не някакъв пич в облаците, ами просто първоизточникът.. за някои той е вселенска енергия, за други друго.. Усмивчица
    Активен
    Ivan Deyanov
    DJ
    *
    Неактивен Неактивен

« Отговор #2 -: Юни 05, 2011, 21:30:40 »

Той е бил на портала,но не е преминал...казали му,че трябва ние да се помолим за него и да изкупим греха му,че е бил човек без вярвания..какво да направим?
    Активен
    Eona Lightholder
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

Публикации: 2558

NEVERENDING STORY

« Отговор #3 -: Юни 05, 2011, 21:39:45 »

Всичко зависи от него ,вие не можете да направите нещо вместо него , да му изкупите греховете примерно, но може да му дадете сила ,чрез молитва ,все едно къде. И недей много да вярваш на тоя и оня. Можеш да се помолиш за решаване проблема на сън , т.е дядо ти най-безопасно да влезе в контакт с теб и да се успокоиш ,че всичко е ок с него.
    Същото се отнася и за това ,че някой ти е казал ,че сте омагьосани .П роверявай нещата по-добре , преди да започнеш да им вярваш и така ще вземат верн да се случат.
    Въпрос: Дядо ти с какво се занимаваше приживе?
    Активен

"weird " is indication for creative force ♥
    Sentinel
    SentinelOfLove
    **
    Неактивен Неактивен

• « Отговор #4 -: Юни 05, 2011, 21:41:15 »

...
    Активен
    Ivan Deyanov
    DJ
    *
    Неактивен Неактивен

« Отговор #5 -: Юни 05, 2011, 21:43:42 »

Беше спортист...след това след като се отказа,се занимаваше с СП Столове в нашият град и беше директор.Всеки с който е работил не казва лоша дума за него и го уважават до край,а за магията - тя я има.Днес бяхме при една жена от с.Мирово...която се пише за нея..тя позна всичко за нас и че сме били заляти с живак..апартамента ни.Че 3 кръста има..единият е бил угаснал и знаем кой е направил магията..3 сутрини намирахме 3 пластмасови чаши пред врата ни..и се чудихме преди година.. след това вратата беше мръсна и не знаехме с какво...ще викнем жената да ни махне магията.
    Активен
    Amica
    Неактивен Неактивен

Публикации: 97

• Град: София
  • Om tare tutare ture soha

dimitrina.hristova
    « Отговор #6 -: Юни 05, 2011, 21:54:04 »

Когато човек умре, душата му автоматично бива отнесена в небесният дом. Ако желае тя може да поиска да остане известно време покрай близките си и нейните духовни наставници се съобразяват с това нейно желание. Единствено душата решава дали и колко време да поостане и кога да се върне в дома си. Дори престъпниците, примерно, биват приветствани и биват дарявани с безгранична любов, за която ние дори не можем и да си представим. Ако дядо ти стои в нашия свят, още, то е по негово желание!!! Няма такова нещо като отхвърляне.
    Активен
    Gayatri
    Неактивен Неактивен

Публикации: 614

• Град: София
  • « Отговор #7 -: Юни 05, 2011, 21:59:25 »

Нито ти, нито който и да било земен може да изкупи грях или карма на друг човек. Молитвата може да насочи положителна енергия към духа на дядо ти и така да му помогне да се очисти от ненужния товар, за да премине. Различните души имат нужда от различен транзитен период. Няма универсален процес, нито универсална продължителност.
    За да не преминава един дух, значи има нещо, което да го задържа и първо трябва да се очисти и освободи от него- дали това ще е вина, отговорност, страх, привързаност... причините са различни.
    « Последна редакция: Юни 05, 2011, 22:11:37 от Gayatri » Активен
    Luna:)
    Гост
    « Отговор #8 -: Юни 05, 2011, 23:13:08 »

Цитат
    Той е бил на портала,но не е преминал...казали му,че трябва ние да се помолим за него и да изкупим греха му,че е бил човек без вярвания..какво да направим?

Да не ти пука каква е причината.. От опит ти казвам, че с това шега не бива! Нищо, че не си мн. вярващ и т.н. помолете се ей така, профилактично за него един път, нищо няма да загубиш.
    Активен
    Sentinel
    SentinelOfLove
    **
    Неактивен Неактивен

• « Отговор #9 -: Юни 05, 2011, 23:16:37 »

Молитвата не е единственият начин за пращане на енергия :Д
    Активен
    Страници: [1]   Нагоре
    Отиди на:  

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright