Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници:  [1] 2 3 4   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Училище и учители  (Прочетена 4379 пъти)
Isis
Немезида
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 227

• Град: Едно малко вълшебно място...
  • Огън и вода...

« -: Октомври 13, 2009, 15:43:11 »

С училището ми е добре, но с учителите напоследък ми е криво, много. Не ме разбират... Хффф.... Направо се задушавам от тях. Не знаят какво означава думата справедливост?ХмммХммм! Ядосан!!!!!!!!!!!!!!!!!.............. А при вас как беше с учителите, докато учихте или ако още учите....
    « Последна редакция: Октомври 13, 2009, 17:45:59 от indigo_girl » Активен

My own Fear creates within me the Courage.
    pufi
    Hide from the Sun
    Неактивен Неактивен

Публикации: 357

• Град: извън реалността
  • Севернячка

« Отговор #1 -: Октомври 13, 2009, 18:40:30 »

Ами при мен допреди 2 години и аз така мислих, но сега в новото ми училище е много по-забавно и приятно с учителте .Веселяк В предишното само нарочваха "по-слабите", в това число и мен. Намигване
    « Последна редакция: Октомври 13, 2009, 20:39:35 от delfin » Активен

Аз съм си аз,независимо какво си мислите за
    мен : )
    Isis
    Немезида
    **
    Неактивен Неактивен

• Огън и вода...

« Отговор #2 -: Октомври 13, 2009, 18:58:02 »

Хммм...
    Активен

pufi
    Hide from the Sun
    Неактивен Неактивен

• Севернячка

« Отговор #3 -: Октомври 13, 2009, 19:00:25 »

Просто не се притеснявай и продължи напред, без да ти пука за учителите. Намигване
    « Последна редакция: Октомври 13, 2009, 20:39:05 от delfin » Активен

Isis
    Немезида
    **
    Неактивен Неактивен

• Огън и вода...

« Отговор #4 -: Октомври 13, 2009, 19:33:13 »

Благодаря за подкрепата и съвета ти, Пуфи.
    « Последна редакция: Октомври 13, 2009, 19:38:39 от indigo_girl » Активен

pufi
    Hide from the Sun
    Неактивен Неактивен

• Севернячка

« Отговор #5 -: Октомври 13, 2009, 20:58:08 »

Благодаря за подкрепата и съвета ти, Пуфи.

за нищо Намигване
    Активен

giti
    Гост
    « Отговор #6 -: Октомври 13, 2009, 20:58:50 »

През всичките 12 ученически години, имах само една учителка, която ме разбираше. Преподаваше ни по философия. Когато ме изпитваше ми задаваше така въпроса, че аз да науча отговора от него, защото беше разбрала, че ми се отдава "влаченето на локуми" и  си ме оставяше да си разсъждавам и философствам на воля. Имах чувството, че ме изпитваше не на това дали съм си назубрила урока, а на това колко умствен багаж нося. Даваше ме за пример и по-слаба оценка от 6 при нея, никога не съм получавала Веселяк
    Също и учителите по специалните предмети: графика, живопис, скулптура, приложно изкуство и т.н. бяха готини, защото бяха до един художници т.е. духовно по-високо равнище и не по-малко отвеяни от вихъра от нас учениците Ухилен Намигване
    Активен
    Isis
    Немезида
    **
    Неактивен Неактивен

• Огън и вода...

« Отговор #7 -: Октомври 13, 2009, 21:17:11 »

На мен ми е най-хубаво по Литература, защото само по този предмет учителката ни дава за домашна работа съчинение разсъждение и Изобразително изкуство. (Всъщност обичам и Музиката, защото песните издават чувствата, та точно те ни карат да се изказваме както трябва...)
    Активен

pufi
    Hide from the Sun
    Неактивен Неактивен

• Севернячка

« Отговор #8 -: Октомври 13, 2009, 21:22:06 »

На мен любим предмет ми е изобразително изкуство и физкултурата. Плезещ се А най-не любима ми е математиката. Веселяк Веселяк
    « Последна редакция: Октомври 13, 2009, 21:23:09 от delfin » Активен

Хера
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 52

• Град: Everywhere
  • Fortuna Favet Fortibus!

« Отговор #9 -: Октомври 14, 2009, 09:25:42 »

На мен любим предмет ми е изобразително изкуство и физкултурата. Плезещ се А най-не любима ми е математиката. Веселяк Веселяк

И на мен!  Ухилен
    Активен

You see things as they are and ask, Why? I dream things as they never were and ask, Why not?!
    giti
    Гост
    « Отговор #10 -: Октомври 14, 2009, 10:46:54 »

Мили деца индиго, вие, които още ходите на училище. Искам да ви попитам: Според вас, какво и как трябва да се промени в училищната ни система? Предполага, че най-добре знаете отговора на този въпрос, при все, че сте все още ученици.
    Активен
    Хера
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 52

• Град: Everywhere
  • Fortuna Favet Fortibus!

« Отговор #11 -: Октомври 14, 2009, 11:05:40 »

Mного хубав въпрос! Според мен направиха и добри реформи, но и много глупави! Оценка за поведение - съгласна съм. Всеки е отговорен за действията си, независимо дали има 18 години или не! Но това с дрехите не го приемам.. Онзи ден отивам с ПОТНИК и ДЪНКИ! Нито кръста ми се виждаже, деколтето си беше нормално.. Но не! Това било "Неподходящо облекло" и това ми го казва Госпожа, с 1 педя плат - пола... Виждала се едната ми презрамка на сутиена Ухилен Или пък да не се яде в училище.. Поредната простотия! Ще дойде и големият сняг. И тогава какво?! Трябва да умираш от студ на вън за да се наядеш.. Че то по добре да не ядеш.. Не че съм се убила да ям де.. Напоследък не изпитвам никакъв глад Угрижен А и като минеш по стайте, в което и да е училище.. Кошчетата за боклук в стайте са пълни с опаковки от "ЗДРАВОСЛОВНИ" храни... Но не, то е забранено Ухилен Ухилен На мен ми остава тази и още една година, но ми е жал за по малките. Ще им отровят живота;] Вместо да променят начина на възпитание на децата си.. Хората налагат само забрани, които малките не са глупави и знаят как да ги прескочат;]
    Активен

You see things as they are and ask, Why? I dream things as they never were and ask, Why not?!
    Isis
    Немезида
    **
    Неактивен Неактивен

• Огън и вода...

« Отговор #12 -: Октомври 14, 2009, 15:31:08 »

Съгласна съм с теб Хера. Според мен не трябва да натоварват толкова учениците с външни оценявания, матури и т.н. Вече не знаят какво да измислят, за да ни тормозят. Часовете ще са вече 45 мин, телефон- изключен в района на училището, не знам си какво. А тогава как ще имаме връзка с родителите си, а нашата класна казва, че родителите трябва да се обадят на нея и да й кажат така така, а тя щяла да ни съобщи по удобен начин за новината. Какви глупости! Ако се случи нещо много лошо, то родителите трябва да ни съобщят, а не външен човек, защото точно родителите ни знаят как ще реагираме и могат да ни го обяснят по най-удобен начин, за да не се стресираме много и да не отпаднем психически.
    Активен

Инил
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 186

« Отговор #13 -: Октомври 14, 2009, 17:35:44 »

А ние някога нямахме JSM-и и имахме уважение към учителите. Много простотии сме правили, не ни харесваха мерките за дисциплина, но пък те ни направиха това, което сме. Свободата и свободията са с много тънка граница.
    Звуча като възрастна Плезещ се, но все пак училището има свои правила. Лошото е, че сега правилата още от ранно детство ги няма....
    И Училището има много 'трески за дялане' но, за да потръгне нещо трябват усилия, разбиране и компромиси от всички страни-родители, учители и деца... Усмивчица
    Активен

Isis
    Немезида
    **
    Неактивен Неактивен

• Огън и вода...

« Отговор #14 -: Октомври 15, 2009, 11:33:27 »

Да, някои правила трябва да ги има, но малко попрекалиха с това...
    Активен

Страници:  [1] 2 3 4   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Варианти в училище
    За родителите
    delfin 7 2528 Последна<br />публикация Юни 04, 2012, 17:01:03
    от Me.Racle
    Различни клипове с музика и снимки
    Музика
    delfin 2 2585 Последна<br />публикация Януари 03, 2010, 17:43:36
    от delfin
    Учител или ученик « 1 2 »
    Духовни връзки и взаимоотношения
    Финист 25 1740 Последна<br />публикация Октомври 20, 2012, 17:16:37
    от The One

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright