Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници:  [1] 2   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Гей парад - 18 юни  (Прочетена 1640 пъти)
Sita
13
Неактивен Неактивен

Публикации: 344

« -: Юни 03, 2011, 14:32:18 »

Сега научих, че на 18 юни в София ще има гей парад. Какво е вашето мнение?

Според мен не е нормално, това са болни хора... Твърдо против такива обществени прояви съм!
http://www.youtube.com/watch?v=IVdF5K2wsk8
Активен
Sentinel
SentinelOfLove
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 369

• Град: Sofia
  • « Отговор #1 -: Юни 03, 2011, 14:55:54 »

(Sry ot telefon niama kirilica) da si pravat kakvoto iskat, ne vijdam nikakuv problem, tova sa si tehni reshenia, ne vijdam kakvo ima da se vuzmushtavash

(Sry от телефон няма кирилица) да си прават каквото искат, не виждам никакъв проблем, това са си техни решения, не виждам какво има да се възмущаваш
    « Последна редакция: Юни 03, 2011, 14:57:05 от Eona Lightholder » Активен
    Eona Lightholder
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

Публикации: 2558

NEVERENDING STORY

« Отговор #2 -: Юни 03, 2011, 15:09:01 »

Според мен хомосексуалността е просто последствие от повече последни инкарнации от противоположния пол и неуспяване със задачата баланса Ин-Ян в тази инкарнация, това е избор и урок . Мисля ,че с много уроци не успяваме от първия път , но не бива да осъждаме. Сега ,че си се успокояват взаимно , като се събират да видят ,че не са сами , незнам до колко им е в полза. Дисбаланс са и болестите ,дали ще наречем всеки дисбаланс болест обаче, незнам до колко е коректно. Тогава трябва да се наречем всички болни

. Едно от най-трудните неща мисля е ,човек да си признае ,че има проблем. Особено ,като се пропагандира ,че това не е пробем. То сега заявяват и че смъртоносната бактерия по краставиците не било проблем ,щото бърка в джоба на много хора и скочиха всички срещу руският министър ,че спря вноса на зеленчуци.
    И кунсумирането на Е-та и Кола не е проблем. И петролните газове.

Въобще много непроблеми се торелират и наистина един гей-парад изглежда много безобиден на фона им.
    Активен

"weird " is indication for creative force ♥
    Аэ съм
    Слава ввишних Богу, и на земли мир, в человецех благоволение.
    Неактивен Неактивен

Публикации: 2409

Hello! I am Andy!

« Отговор #3 -: Юни 03, 2011, 15:29:27 »

По принцип хомосексуализма не е личен избор. Ти просто се раждаш такъв. Поне аз подкрепям тази теза, защото хомосексуализма се причинява от сбъркано ниво на хормоните, според мен. Също така си мисля, че винаги е имало хомосексуалисти, но в днешни времена те са неестествено много, а средновековните светии са предрекли масовото разпространение на хомосексуализма и са го нарекли болест. И аз го считам за болест, тъй като се болест се считат много неестествени прояви на човешките хормони - гигантизъм, кретенизъм, анорексия, дебелеене без хранене и т.н. И като всяка болест си има лекарство, но когато става въпрос за хормоните с пълно правило важи народната мъдрост "За всяка болка има билка." И като всички хормонални болести, и тази е на психическа основа. Неслучайно се среща толкова често при сираците, или пък в другата крайност - при многодетните семейства. Що се отнася до теорията за гените - това си е просто теория, защото аз твърдо съм противен вярата, че човешката природа е зла и състезателна и се предава по гените т.е неизменна е. Аз вярвам в обратното - човешката душа пребивава в човешкото тяло, а нейният изначален елемент е Бог, по-точно Бога, който ни е бил показан от Исус.
      От моята гледна точка този гей парад ще представи хора, които се гордеят със своята болест, със своето психическо отклонение. Не съм нетолерантен, не ги съдя за това, което са щом те се приемат такива. Недопустимо е, обаче, те да парадират със своята сексуална ориентация. Защо? Хората, младите повече, са склонни да наподобяват и пресъздават в себе си известни филмови образи, спортисти или медийни звезди с по-провокативно държание. Правят го, за да скрият себе си и своето възмущение от околната среда. Самият аз също опитвам да наподобя филмов персонаж. Мисля, че всички знаят кой е той. Но не всички си избират толкова качествени персонажи. Виждаме, че днес хората, в България поне, масово опитват да наподобят някоя голяма чалга звезда, тъй като чалгата е актуална в момента. Мъжете наподобяват чалга звездите-мъже. Жените-жени. Жените ходят по бельо и бълват неустоими феромони, а мъжете се обличат с провокативни потничета или розови тениски, през които прозират зърната им, и с къси панталонки или дънки на светли райета, на които виси някаква верижка, а за капак - жесток женски парфюм извира от гладко обръснатите им лица. Разбира се, тези дрехи са просто фон за истинския спектакъл - здрав ориенталски кючек, който е типично женски танц - в миналото, в Турция, мъж да танцува кючек е било равносилно да се целува с мъж - срам и позор за него и родата. А днес, в България, ние виждаме Азис и още мнозина мургави или по-светли приятелчета, които спята с мъже и после "взривяват" медиите с горещи снимки и реват по тиви предаванията колко е тежко да си гей, докато карат мерцедеси, бентлита и имат луксозни вили из целия свят, всички тези хомосексуалисти са модел за подражание на обществото, тъй като са успели. А има ли неуспял гей!?
      Е, проблема тук е, че колкото повече хомосексуалисти има в едно общество или народ, толкова повече шансовете на това общество да се възпроизвежда и размножава, конкурирайки се с другите общества и народи, намаляват. Хомосексуализма спира развитието на обществото, с други думи, не само заради тази причина, а и защото единствената му отличителна черта е похот, но към съполовници. Похотта и разврата, както знаем, са признаци за духовен упадък. Какво да кажем за общество, където малкото хомосексуалисти са издигнати до върха в обществото и са станали модел за подражание и успешна себереализация? Лично аз смятам, че това е пореден удар в политическата война срещу България, която се води от 1989 г. насам. Интересното е, че партия ДСБ подкрепя гей парада в България, който не само, че е неморален и срива империята на Духа, но и е незаконен, защото по закон никоя група или общност няма право да се изтъква сред другите т.е хомосексуалистите нека си останат хомосексуалисти, но без да се изтъкват сред другите групи или общности, със своята индивидуална черта. Именно това е причината хората да ненавиждат хомосексуалистите - те се изтъкват постоянно - култура, вестници, телевизия, интернет - навсякъде!
       Наскоро в Русия също е имало гей парад, но там той се провел против разпоредбите на общината и веднага е бил разбит от полицията, за което, разбира се, Русия пак беше заклеймена като нетолерантна държава, което е пълна лъжа. В България дори мюсюлманската общност вече се изтъква безнаказано и се врича във вярност на държавата, която се опитва да ни унищожи като нация и народ вече 700 години - Турция. Гей парада е елемент от целия пъзел, който е скрит от очите на българския народ, от шифър, който крие политическата война срещу България от собствения й народ. Но този пъзел мирише много отблъскващо, защото е сплъстен от лъжи, интриги, рекет, заплахи, корупция, грехове и антихристиянски деяния, та ние бягаме от това, защото го надушваме. Надушваме мръсната ръка на Антихриста.
    Активен
    Kissing You Good Night
    Неактивен Неактивен

Публикации: 448

• Град: Варна
  • zdr kp животче, вървиш ли?

« Отговор #4 -: Юни 03, 2011, 16:44:36 »

Тфююю, гнъс! Не че имам нещо напротив педерастите, ама това се гледа и от малки деца и най-лошото - подрастващи деца - 12-15 години - най-критичната възраст за формиране на сексуалността, което вече, поне според мене е нарушение на основния кармичен закон за свободния избор, като им се натяква: "Вижте, драги дечица, колко е яко и весело да си педераст!!!" - а то е съвсем друго - имам един приятел, който е такъв.... Е, повярвайте, хич не му е лесно в даскалото му... всички му се смеят, бият го, псуват го, на няколко пъти са му чупили мобилния телефон, нищо, че учи в езикова гимназия... Така че, най-добре ще е да се спре това безумие, преди да се разврати народа....
    Kissing You Good Night на всички ви!!!!
    Активен

Повърхностната температура на атмосферата на Уран е -225°С. Или с около 45° повече от тази на сърцето и душата ми
    Sentinel
    SentinelOfLove
    **
    Неактивен Неактивен

• « Отговор #5 -: Юни 03, 2011, 20:29:11 »

Стига глупости.... просто си правят парада за да покажат че са щастливи и че не им пука. Както казах те са си решили да си го правят, те и ще се оправят с всичко останало.. все още не виждам дори защо трябва да има такава тема тука. Децата от 12-15 сами би трябвало да знаят че те могат да бъдат щастливи такива каквито са те найстина, ако не знаят това си е техен проблем.
    Активен
    zagorka
    Неактивен Неактивен

Публикации: 36

« Отговор #6 -: Юни 03, 2011, 20:47:27 »

(20:42:43) zagorka: според мен след като ги има и се приемат за равнозначни трябва да имат право на парад !
    (20:43:31) zagorka: но не е задължителн​о да е супер показен или за пред деца !
    Активен
    Sentinel
    SentinelOfLove
    **
    Неактивен Неактивен

• « Отговор #7 -: Юни 03, 2011, 21:04:29 »

Няма значение дали е пред деца или не.
    Активен
    Чиста енергия
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 118

• Град: Варна
  • « Отговор #8 -: Юни 03, 2011, 21:19:07 »

Чак ми е тъпо да обсъждам тази тема. Подкрепям Деатх Блейд.
    Активен
    Sita
    13
    Неактивен Неактивен

« Отговор #9 -: Юни 03, 2011, 21:21:08 »

Няма значение дали е пред деца или не.
    Абе как да няма, бе? Точно децата, които копират големите и им подражават, да им гледат гнусотиите, маниерите и тн?Хммм

В 90% от случаите, хората стават такива, каквито са обкръжението им. Ако ти искаш твоите деца след време да растат сред такива хора и да попиват от тях, ок, твое решение. Аз не искам това за моите!
    Активен
    Sentinel
    SentinelOfLove
    **
    Неактивен Неактивен

• « Отговор #10 -: Юни 03, 2011, 21:25:16 »

Това си е урок за децата. Ти какво искаш... ти да контролираш детето си и да не му дадеш да се развива свободно, и то да гледа по твоя начин а не по негов собствен, или да го оставиш сам да се учи в живота за кое е правилно и кое не. Ти защо мислиш много от сегашните деца са толкова тъпички и заблудени?
       И какво ми е гнусното... същото е все едно гледаш 2 момичета да се натискат.. не виждам никой тях да ги плюе... за момичетата най-вероятно е готино да гледат мъже да се натискат знам ли...  
    Тази тема е ужасно безсмисленна във всички възможни аспекти.  Хммм Разочаровате ме
    Активен
    Soenya
    Неактивен Неактивен

Публикации: 52

« Отговор #11 -: Юни 03, 2011, 21:43:04 »

2) - Лични нападки чрез: злепоставяне, умишлено заяждане, обвинения, обидни думи и фрази и накърняване достойнството на определени групи и личности са абсолютно забранени, така само вредите на себе си!

Темата сама по себе си е една голяма Обида. Не смятам ,че изобщо трябва да се коментира сексуалната насоченост на отделни индивиди или общности,при положение,че сайтът е създаден със съвсем различна цел и тази тема е далеч от контекста й.
    Активен

Аз знам! Аз мога! Съединение!
    nia.boneva6
    Гост
    « Отговор #12 -: Юни 03, 2011, 22:39:58 »

Оф добре, не съм против гейовете, но съм против парада. Така или иначе има кой да говори за това. Не е тема за нашия форум.
    Активен
    Sita
    13
    Неактивен Неактивен

« Отговор #13 -: Юни 03, 2011, 22:55:02 »

Оф добре, не съм против гейовете, но съм против парада. Така или иначе има кой да говори за това. Не е тема за нашия форум.

Нали е забранено да се правят шествия и протести? Как така изведнъж на една УЖ дискриминирана група се дава правото на шествие??

А в тоя форум цензурата ми се струва, че е много по-голяма, отколкото свободата на словото.. жалко..
    Активен
    Sentinel
    SentinelOfLove
    **
    Неактивен Неактивен

• « Отговор #14 -: Юни 03, 2011, 23:06:15 »

Темата сама по себе си е една голяма Обида. Не смятам ,че изобщо трябва да се коментира сексуалната насоченост на отделни индивиди или общности,при положение,че сайтът е създаден със съвсем различна цел и тази тема е далеч от контекста й.

+1
    Активен
    Страници:  [1] 2   Нагоре
    Отиди на:  

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright