Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници: [1]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Автомобилните катастрофи  (Прочетена 573 пъти)
Ivan Deyanov
DJ
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 5

• Град: Yambol,Bulgaria
  • Да обичаш и да мразиш са 2 еднакви неща.

« -: Юни 03, 2011, 00:27:36 »

Според статистиката 17% от катастрофите са извършени от пияни шофьори. Излиза, че 83 % от катастрофите са направени от абсолютно трезвени шофьори.
    Активен
    johny
    Гост
    « Отговор #1 -: Юни 03, 2011, 00:47:06 »

Според статистиката 17% от катастрофите са извършени от пияни шофьори. Излиза, че 83 % от катастрофите са направени от абсолютно трезвени шофьори.

Ами то нз дали има таква статистика,но поне 50% от трезвите шофьори карат като пияни.... :X Просто в сегашно време е модерно да си с кола,ако може и по-луксозна....Как си взел правоспособност е друг въпрос.Според мен шофьорските курсове трябва да са с по-дълаг сташ на давност-да речем 2-3 месеца,и като практика да се засили шофирането на дълаг път.Така ще се наблегне в/у усещането за скорост,маса и растояние у водача.Точно тази грешна преценка е в основата на инцидентите по пътищата..... :S
    Активен
    Страници: [1]   Нагоре
    Отиди на:  

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright