Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници: [1]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Едно малко запитване за виждането на аура  (Прочетена 1307 пъти)
Ateina
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 5

« -: Юни 01, 2011, 22:36:46 »

Здравейте!Предварително се извинявам за глупавия си въпрос,но преди 1 месец започнах да се опитвам да виждам аурата по метода с огледалото, но резултатите бяха само бели очертания около главата ми...А сега пък пробвах с метода,при който се слага някакво по-едро цвете на бял фон и т.н.Обаче,проблемът ми е ,че досега все едно и също нещо виждам-някакво лилаво-розово сияние около цветето(което пак си е обградено в бяло),което се свива постепенно,после изчезва и пак се появява от нищото.А бях чела някъде из форума, че всеки път различно нещо се вижда,докато наблюдаваш с онзи особено поглед.
И питането ми е:Това,че все виждам едно и също,лош знак ли е?
Активен
Sentinel
SentinelOfLove
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 369

• Град: Sofia
  • « Отговор #1 -: Юни 01, 2011, 22:46:26 »

Къв тоя метод? Би ли обяснила, и не не е лош знак.
    Активен
    Ateina
    **
    Неактивен Неактивен

« Отговор #2 -: Юни 01, 2011, 22:47:59 »

За кой от двата питаш?
    Активен
    Ateina
    **
    Неактивен Неактивен

« Отговор #3 -: Юни 01, 2011, 23:08:26 »

Ами,първия начин си е съвсем простичък-слагаш някакво огледало пред себе си(аз слагам на 1м от мене) и сядаш някъде на бял фон,сянката ти не бива да се вижда на фона. И това е,разфокусираш погледа и гледаш в една точка.
    А пък другия наскоро го видях. Пак слагаш някакво цвете в саксия пред бял фон(май на 20 см от него),после се настаняваш някъде удобно,първо малко се отпускаш за 2-3 минути, после се заглеждаш нормално някъде 5 мс над цветето,после разфокусираш погледа и пак се вторачваш в една точка.После гледаш да кажем малко по-високо по същия начин и тъй.
    Активен
    notlike
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 74

• Град: Варна
  • Възходът на планетата на идиотите

« Отговор #4 -: Юни 01, 2011, 23:41:52 »

Тея концентрации ако ги правиш много, ще почнеш да вадиш поглед като моя. Когато съм на такава вълна, после гледам страшно, отварят се и очите, и зениците. Моля те, не прекалявай. Не ти трябва да знаеш каква ти е аурата, а какъв човек си  Усмивчица Когато ти дойде времето, ще разбереш за какво, защо си тук и как да се справиш
    Активен

Зад всяка хвалба се крие завист. Зад всеки упрек се крие добро намерение. Зад всяко хубаво нещо стои интерес, а зад всяка тежка ирония дебна аз и се хиля на идиотщината на тоз' прост народ!
    johny
    Гост
    « Отговор #5 -: Юни 02, 2011, 00:13:02 »

Пробвай на ръка.Така лесно можеш да сменяш фона и притока на светлина!
    Активен
    Eona Lightholder
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

Публикации: 2558

NEVERENDING STORY

« Отговор #6 -: Юни 02, 2011, 01:06:18 »

Аз съветвам да не се напъва човек да вижда с очи . Не случайно имаме тези филтри да не Виждаме ,защото ще започнеш да виждаш и много други неща ,които може и да не са хич приятни ,другото - неможейки да го регулираш ,няма никога да се чустваш насаме , а това също си е доста притеснително понякога.
     Развивайки вътрешното зрение или т.нар 3то око мисля е много по-нормалния начин, първо имаш много по прекрасна картина ,защото тя не е само визуална, второ можеш да я спреш когато искаш. Но първото нещо е да си повярваш на това вътрешно зрение , на мен лично ми отне много време и съмнения , дори и сега не винаги се доверявам , но с доверието растат и резултатите.
    Активен

"weird " is indication for creative force ♥
    Ateina
    **
    Неактивен Неактивен

« Отговор #7 -: Юни 02, 2011, 13:27:24 »

Благодаря много на всички за отговорите!Всъщност,аз от около една седмица спрях въобще,защото ми омръзна, а пък сега като ми казвате,че има по важни неща,съвсем се отказах по свое желание.И без това не искам да виждам разни гадни неща...А за 3-тото око,не знам,може да се опитам някой ден да го "отворя" ама каквато съм.... на дали.
    Е,пак Ви благодаря!Да сте живи и здрави! Усмивчица Усмивчица
    Активен
    notlike
    **
    Неактивен Неактивен

« Отговор #8 -: Юни 02, 2011, 20:49:21 »

Не опитвай да го отвориш ей така. Полека-лека. Имаш цял съзнателен живот, а и други такива след време, спокойно с отварянето на третото око. Бавничко, но сигурно - това е рецептата на успеха. Търпение, мадам, търпение
    Активен

Зад всяка хвалба се крие завист. Зад всеки упрек се крие добро намерение. Зад всяко хубаво нещо стои интерес, а зад всяка тежка ирония дебна аз и се хиля на идиотщината на тоз' прост народ!
    BaDBluEeYeS
    Witness of a miracles
    Неактивен Неактивен

Публикации: 68

• Град: Ямбол
  • « Отговор #9 -: Юни 03, 2011, 12:46:46 »

Не знам колко полезна мога да бъда... но според мен първо трябва да изчистиш съзнанието си.. и да не мислиш за това колко силно искаш да видиш аурата. Трябва да си максимално отпусната. Аз първо започнах да усещам цветовете... и след известно време се появиха и самите цветове... Мисля, че всичко е до въпрос на нагласа.
    Активен

За сините очи, розовата душа и животът ми в лилаво
    Ateina
    **
    Неактивен Неактивен

« Отговор #10 -: Юни 03, 2011, 14:24:35 »

Всички наистина много ми помогнахте,не се съмнявайте!Не знам какво щях да правя без вас...
    Активен
    notlike
    **
    Неактивен Неактивен

« Отговор #11 -: Юни 03, 2011, 20:31:06 »

Затова сме тук, за да си помагаме и да споделяме опит и чувства
    Активен

Страници: [1]   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Kitaro - едно малко вълшебство
    Музика
    delfin 3 1397 Последна<br />публикация Септември 18, 2010, 09:49:29
    от val68z
    Търся човек с виолетово-жълта аура, снимал се при Деян Колев.. « 1 2 3 4 »
    Обща тематика
    vaness 57 6105 Последна<br />публикация Януари 19, 2013, 07:22:47
    от Еlsha
    Индиго души-индигова аура!
    Всичко относно индиготата
    Еlsha 10 2142 Последна<br />публикация Юли 03, 2012, 12:56:52
    от Щуродино
    Лилава аура « 1 2 3 »
    Всичко относно индиготата
    Quantum 34 4121 Последна<br />публикация Септември 30, 2012, 15:52:19
    от Quantum
    Въпрос относно виждането на ясна картина на пейзаж или човек
    Необичайни преживявания
    Нур 5 853 Последна<br />публикация Февруари 07, 2013, 20:45:39
    от Странник

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright