Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници: [1]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Телефонен номер  (Прочетена 1166 пъти)
Someone
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 12

« -: Май 30, 2011, 14:25:09 »

Искам да споделя с вас съня си от днес. Бях сред много хора и едно усмихнато момиченце, ме повика по телепатичен път. По това разбрах, че не иска другите да чуят. Погледнах я, а тя много бързо издиктува телефонен номер на английски. Не спираше да ми повтаря " You should call him. " Когато се събудих веднага записах 10те цифри. Проверих в интернет и се оказа действително съществуващ номер в щатите.  Шокиран Объркана съм, защото до сега не съм имала такъв сън. Дали да се обадя или първо някак да проверя на кой е този номер... Дали няма да е откачено просто да звънна и да уплаша човека от среща?  Згреших
Активен
notlike
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 74

• Град: Варна
  • Възходът на планетата на идиотите

« Отговор #1 -: Май 30, 2011, 14:43:20 »

YOU SHOULD CALL HIM. Ти можеш да си го разтълкуваш. Обади се колкото се може, по-скоро! Давай, получаваш ясен знак, никой не ти дава знак без да е сигурен (в твоето подсъзнание).
    Активен

Зад всяка хвалба се крие завист. Зад всеки упрек се крие добро намерение. Зад всяко хубаво нещо стои интерес, а зад всяка тежка ирония дебна аз и се хиля на идиотщината на тоз' прост народ!
    Aldonza Dulcinea Lorenzo del Toboso
    Неактивен Неактивен

Публикации: 362

AЗ ВЯРВАМ

« Отговор #2 -: Май 30, 2011, 14:46:01 »

Еей това звучи супер вълнуващо :0)
    Обаче наистина не ми хрумва идея какво да кажеш на човека като му се обадиш. Най-добрия според мен вариант е да направиш проучване - намираш на кого е номера в интернет или чрез някой познат в щатите; проучваш човека в интернет като пробваш и варианти примерно да разбереш нещо и за семейство и тн... и ако нищо не те "привлече" към човека до този момент просто го набираш и чакаш да видиш кой ще вдигне Усмивчица Честно, сори но нямам по-добра идея за момента, така бих постъпила аз :0)
    А можеш да се обадиш и да им кажеш - Exuse me, сънувах едно малко момиченце и то ми каза да ви се обадя...да имате идея кое е?
     Ухилен
    Активен

There's no such thing as MYSELF since I am constantly changing. ME
    Sentinel
    SentinelOfLove
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 369

• Град: Sofia
  • « Отговор #3 -: Май 30, 2011, 14:54:27 »

Абе глупости ще се прави на агент тука. Обаждаш му се просто ( щом в съня ти е казано да му се обадиш значи човека ще е готов за каквото и да стане, освен ако не трябва да му помагаш.. кажи че ни взела номера му от някой фр и че искаш да си говорите с него възможно най скоро.. тва е
    Активен
    Someone
    *
    Неактивен Неактивен

« Отговор #4 -: Май 30, 2011, 15:44:30 »

Иска ми се да се обадя и то много въпреки, че незнам какво точно да кажа. Направих си труда да разкажа на майка ми, но нещо не получих подкрепа, а скептичен отговор.. "Съзнанието ти е толкова изморено, че сънуваш само щуротии"  Безмълвие И се чудя от къде да се обадя дали ще стане от някоя телефонна кабинка, защото мисля, че ще излезе доста скъпо от мобилния ми телефон. А тя ако види, че съм звъннала сигурно ще ме овика. Сигурна съм, че трябва да звънна, защото беше прекалено ясен сън...
    Активен
    Eona Lightholder
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

Публикации: 2558

NEVERENDING STORY

« Отговор #5 -: Май 30, 2011, 16:27:37 »

Someone, и аз бих се обадила и разказала , кажи че не си играеш просто с телефонният указател и че звъниш от чужбина. Иначе най-евтино е през скайп ако си купиш ваучер или пък през офиси където предлагат тази услуга - международни разговорти на ниски тарифи. Ако искаш пиши от кой град си , мисля има съфорумци с ваучери или интернет телефони ,които могат да ти помогнат.
    Активен

"weird " is indication for creative force ♥
    Someone
    *
    Неактивен Неактивен

« Отговор #6 -: Май 30, 2011, 16:46:33 »

Попринцип съм в София, защото там уча. Но сега лятото съм на релакс в Козлодуй, а тук трудно се намират такива услуги. В София бях виждала едни кабинки на които пишеше International Calls, но не знам дали вършат работа.  Згреших
    Активен
    notlike
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 74

• Град: Варна
  • Възходът на планетата на идиотите

« Отговор #7 -: Май 30, 2011, 16:53:08 »

Ти  ТРЯБВА да се обадиш, защото е важно. Щом учиш в София, вземаш малко парички, звъниш и казваш точно ЗАЩО си звъннала. Тоя човек ще знае, няма как да не знае защо звъниш.
    Активен

Зад всяка хвалба се крие завист. Зад всеки упрек се крие добро намерение. Зад всяко хубаво нещо стои интерес, а зад всяка тежка ирония дебна аз и се хиля на идиотщината на тоз' прост народ!
    ...
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 65

« Отговор #8 -: Май 30, 2011, 18:06:53 »

Наистина интересен съм. Смятам, че щом помниш всичко в такива подробности, че да съумееш да запишеш на утрото последователността на цифрите в един телефонен номер, което не е особено лесно, имайки в предвид че някои хора не помнят какво са яли предишния ден, значи в действителност някой или нещо имат какво да ти кажат. По същия начин аз сънувах едно име, което определено никога през живота си не съм чувала, и което все още е една енигма за мен. Пожелавам ти успех в начинанието. Усмивчица
    Активен
    Sita
    13
    Неактивен Неактивен

Публикации: 344

« Отговор #9 -: Май 30, 2011, 23:40:59 »

Аз се сещам за няколко варианти, които биха могли да започнат разговор между теб и човека чиито номер имаш.
    Обаждаш се и винаги се представяш кратко, след което не губиш време а описваш как е изглеждало момиченцето, което ти е дало номера и, че тя ти е казала да звъннеш.
    Друг елементарен начин и в повечето пъти действаш, за да разбереш кой е на телефона е да позвъниш и да кажеш, че търсиш някакво име, след което при отговор, че сте сгрешили номера, попитай "а кой стои на телефона?".

пс - А защо номера да не е точно на това момиченце, което ти го е дало? Тази вечер преди да заспиш помоли за още знаци. Усмивчица
    Активен
    Страници: [1]   Нагоре
    Отиди на:  

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright