Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници:  [1] 2 3 ... 19   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Клуб "ИНДИГО ХУДОЖНИЦИ"  (Прочетена 19314 пъти)
11WOLF11
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 301

• Град: София
  • « -: Юни 14, 2009, 16:42:22 »

Тук може да публикувате Ваши индиго карикатури, рисунки, картини и др.
    Активен
    AIA
    Неактивен Неактивен

Публикации: 88

• Град: Земя
  • « Отговор #1 -: Юли 09, 2009, 10:58:26 »

giti , прекрасни неща си сътворила , а тези склубтори от вестник просто не мога да си обясня , исках да ги видя от близко но на моя монитор изглеждат огромни и не мога да разбера техниката , много ме заинтригуваха защото от известно време и аз правя разни неща от вестници , когато видях тази техника ме плени и си казах че трябва да пробвам и мисля че успях а иначе през живота си не съм рисувала като махнем часовете по рисуване в у-ще , не плета и не умея да шия . Когато започна да работя даден предмет просто изключвам и се чуствам прекрасно .
    Активен
    giti
    Гост
    « Отговор #2 -: Юли 09, 2009, 14:18:55 »

Техниката е много лесна. Ще ти я кажа....Значи накъсваш вестиниците на малки парчета и ги слагаш в топла вода за да омекнат и да се получи каша от тях. Преди да почнеш склуптурата добавяш лепило за дърво в кашата. Аз правя всичко на око-нямам определена мярка колко лепило да сложа. По-принцип,колкото повече толкова по-добре,но трябва да се работи бързо. Когато правиш формите добре истискваш сместа от водата,но не и пред това иначе се напукват-става в самия процес на извайване на формата. Оставя се да изсъхне на стайна температура. Трябва да изсъхне само без да му даваш допълнителен зор иначе се напуква. И понеже се получава една шарена фигура от вестниците е трудно да прецениш дали си добила нужната форма-затова аз ги оцветявам в един цвят обикновенно червен за да видя дали трябва да добавя или отнема от формата. За по-голяма стабилност вътре в самата фигура може да слагаш парчета метал или дърво-или каквото дойде под ръка. Аз сега  си правя свитък за стената по тази технология и за основа съм сложила телена мрежа,която съм извила така,че да определя формата на свитъка...така хем е по-лесно,хем по-стабилно. Пожелавам ти успех с новото ти занимание. И да покажеш какво си направила. Прегръдки

Активен
    AIA
    Неактивен Неактивен

Публикации: 88

• Град: Земя
  • « Отговор #3 -: Юли 09, 2009, 15:16:13 »

giti , блогодаря ти за обяснението ще се пробвам така не ми изглежда сложно но как ще го скупосам не зная , ако стане за показване ще го покажа .
    Активен
    crownedXclown
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 101

« Отговор #4 -: Август 25, 2009, 16:17:27 »

много м ихаресаха картините ти сиикър ^^  Усмивчица продължавай така
    Активен

After the era of kings a lonely knight is fighting for lost battles...ahh the war effect...there are no winners in the war.Everybody loses
    giti
    Гост
    « Отговор #5 -: Август 26, 2009, 21:12:34 »

Хубави са. Долавям в рисунките ти бунт срещу ограниченията на триизмерния свят. Твоето творчество те представя,като затворник на тези ограничения. Поне така ги чувствам аз.  Хммм
    Активен
    praiseyou
    Гост
    « Отговор #6 -: Август 28, 2009, 00:18:07 »

Серенити и на мен много ми харесват рисунките ти, особенно втората!
    Активен
    delfin
    Гост
    « Отговор #7 -: Септември 20, 2009, 23:27:16 »

Погледнете каква красота има тук -

http://forum.galactika.info/viewtopic.php?f=195&t=470&sid=184ccfbc92527676aff505a5bfed914e

художник - Sun Sunshine

Вижте и прекрасните емотикони и картини тук -

http://forum.galactika.info/viewtopic.php?f=196&t=518&sid=184ccfbc92527676aff505a5bfed914e
    Заслужава си да прегледате всички страници, нищо че са повечко, но са възхитителни, с всяка страница стават по-красиви.
    « Последна редакция: Септември 20, 2009, 23:52:05 от delfin » Активен
    dana
    *
    Неактивен Неактивен

Публикации: 51

« Отговор #8 -: Ноември 03, 2009, 21:33:31 »

Миналата Коледа, моят 9 годишен син-индиго, нарисува за 1 седмица 34 рисунки с коледна тематика. Понеже Коледа наближава, бих искала да ви зарадвам с някои от тях.

* богородица бранд.JPG (536.26 KB, 780x1044 - видяно 317 пъти.)

* ваховски.JPG (376.88 KB, 756x866 - видяно 302 пъти.)

* космос.JPG (470.98 KB, 780x1044 - видяно 275 пъти.)

* синьото слънце.JPG (503.51 KB, 756x991 - видяно 247 пъти.)

*  бранд.JPG (536.26 KB, 780x1044 - видяно 245 пъти.)
    « Последна редакция: Ноември 04, 2009, 21:16:41 от delfin » Активен
    naturu
    Неактивен Неактивен

Публикации: 120

• Град: Sofia
  • « Отговор #9 -: Януари 11, 2010, 21:09:18 »

Не, че съм художник, даже не мога да рисувам добре, ама като малка, в моментите, в които бях в депресия рисувах все такива неща.
    Активен
    Еlsha
    Диди
    Неактивен Неактивен

Публикации: 525

« Отговор #10 -: Януари 11, 2010, 23:18:28 »

Обожавам графиките и абстрактното изкуство. Много е хубаво и смислено... хубав пъзел за подреждане. Веселяк
    « Последна редакция: Януари 11, 2010, 23:23:22 от elsha » Активен

Карма - КаРаМа - движение, живот, анализиране. Усмивчица
    giti
    Гост
    « Отговор #11 -: Януари 11, 2010, 23:32:08 »

Наистина е хубава графиката. Защо твърдиш, че не умееш да рисуваш?
    Седя и я гледам, представям си я като рисунък с цветове и в съзнанието ми изниква образ на още по-голяма красота... Помисли си за този вариянт, тогава с цветове, приказката, ще е още по-красноречива и ще има завършен вид. И още един съвет- приеми факта, че боравиш добре дарбата да рисуваш и  се развивай в тази област. От личен опит, ще ти кажа, че изкуството не е само добър одушник на душата, но и най-страхотното нещо за развитието й. Готин
    Активен
    naturu
    Неактивен Неактивен

• « Отговор #12 -: Януари 11, 2010, 23:43:09 »

Хмммм, да обясня. Аз наистина не мога да нарисувам нещо като хората, освен кубче, конус или нещо подобно. Ако ме накараш нещо друго- може да не познаеш какво е.  Майка ми рисува, завършила е приложни изкуства..... Тя ме е научила на това, което мога (демек щрихи някакви си и правила). Освен подобни абстракции.... друго не ми се получава, а и не ми е интересно, де.
    За реализация не може да става дума. Преди време се пробвах да рисувам стъкло, ама ми омръзна (а тъкмо се попродадоха нещата, които бях направила и можеше и да потръгне бизнес). Сега съм далеч от това... козметичка съм  Плезещ се Пак си работя с ръцете.
    Активен
    giti
    Гост
    « Отговор #13 -: Януари 12, 2010, 01:08:46 »

Мила, а дали не се подценяваш сама? Никой не е казал, че това трябва да ти е професията и призванието. Можеш да развиеш рисуването, като хоби, като твоят стил ще да е това, което умееш... Кой е казал, че художника трябва да умее от всичко? Аз знам една друга максима, че твореца винаги има право да създава творението си така, както го чувства отвътре, без да се предържа към глупави правила! А таланта го имаш, било то и само в рисуване на кубчета, кръгчета, пирамиди, паралепипеди, криви, прави и т.н. Имаш го и крайният резултат радва окото! Усмивчица
    Активен
    naturu
    Неактивен Неактивен

• « Отговор #14 -: Януари 12, 2010, 01:20:34 »

Веселяк Giti, мила, пропускаш важна част от постовете:

- идва ми музата, когато съм в депресия

- бързо ми омръзва, т.е. за хоби не става, даже тази съм я рисувала на 2 пъти, по време на 2 депресии (и малко си личи- едната част е с молив, а другата- с въглен)

Сега се боря с фотографията (сега е тя на ред), ама имам много да уча. Малко снимки постнах в другата тема  Намигване Казвам, че тя е на ред, щото по едно време свирих на пиано, бях и състезател по спортни танци...и фигурно пързаляне.... ама нищо не е май константа при мен. Сега уча публична администрация, после.... нещо икономическо може би.... с козметиката ще видим още колко време ще се занимавам....

Блгодаря ти за милите думи! Не мисля, че се подценявам, ами май много добре се познавам вече  Плезещ се

П.П. А ако пък в някой момент ми се прииска, със сигурност ще хвана белия лист.
    « Последна редакция: Януари 12, 2010, 01:24:02 от naturu » Активен
    Страници:  [1] 2 3 ... 19   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Клуб "ИНДИГО СВЯТ" - ВСЕЛЕНА НА ПОЗНАНИЕТО! « 1 2 »
    Всичко относно индиготата
    11WOLF11 24 4783 Последна<br />публикация Декември 02, 2012, 14:38:57
    от angel7light
    Клуб "ПОЕЗИЯ, ЕСЕТА И РАЗКАЗИ" « 1 2 ... 27 28 »
    Изкуство
    giti 406 24604 Последна<br />публикация Октомври 22, 2013, 02:01:08
    от Mistic_Aqua
    Клуб "ИНДИГО ИЗОБРЕТАТЕЛ"
    Изкуство
    11WOLF11 1 1799 Последна<br />публикация Февруари 22, 2010, 18:30:08
    от soulmethod
    Клуб "ИНДИГО МУЗИКА" « 1 2 »
    Изкуство
    11WOLF11 21 2446 Последна<br />публикация Октомври 10, 2010, 23:58:00
    от Amaranth
    Клуб " музика , колажи , видео "
    Изкуство
    Amaranth 1 1083 Последна<br />публикация Юли 19, 2011, 22:39:55
    от Amaranth

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright