Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници: [1]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Експеримент с Истината – първи стъпки  (Прочетена 1435 пъти)
Търсач
Търсач
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 393

« -: Май 28, 2011, 07:49:10 »

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=deZyxRQbO5Y" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=deZyxRQbO5Y</a>
Активен

Гергана
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 23

• Град: Вселената
  • Сахаджа Йога

« Отговор #1 -: Юни 14, 2011, 17:04:19 »

Селестинското Пророчество

Селестинското пророчество се състои от 9 откровения за истината на живота.
    1.Ще открием отново,че живеем в един мистериозен свят,изпълнен със случайности,които изглеждат предопределени.
    2.Все повече хора ще осъзнават това и така ще се създаде нов светоглед,които ще определя вселената като изградена от енергия.
    3.Ще открием че всичко около нас,всяка материя е изтъкана от божествена енергия,която ще започнем да виждаме и разбираме
    4.Така ще проумеем че хората се чувстват несигурни и изолирани от този източник и затова се борят помежду си за енергия.Тази борба причинява всички човешки конфликти.
    5.Единственото решение е да създадем своя връзка с божественото-мистична трансформация,която изпълва с неизчерпаема енергия и любов,разширяваща възприятията за красота и води към по високо ниво на съзнание.
    6.Тогава ще се откажем от борбата за контрол и ще разберем че сме тук,за да помогнем и на останалите да достигнат това ниво на реалност
    7.При изпълнението на тази мисия ще открием вътрешната си интуиция,която ни насочва,и ако тълкуваме знаците винаги позитивно,енергията изпраща пред нас поток от случайности,които отварят пред на вратите за мисията ни.
    8.Когато мнозина влязат в този поток и отдават енергия на другите,това ще създаде нова култура с нови нива на възприятие и енергия.
    9.Именно така участваме в еволюцията от Големия Взрив до крайната цел: Изпълването на нашите тела с енергия,поколение след поколение,докато заживеем в Рай,който накрая ще можем да виждаме.
    За да осмислите по добре тези откровения ви препоръчвам да прочетете книгата “Селестинско пророчество“ на Джеймс Редфилд. Има и филм,но той не може да се сравни си книгата(която е световен бестселър)

Активен

САХАДЖА ЙОГА
    paparosko
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 100

толерантен

« Отговор #2 -: Януари 08, 2012, 20:55:02 »

Селестинското Пророчество

Селестинското пророчество се състои от 9 откровения за истината на живота.
    1.Ще открием отново,че живеем в един мистериозен свят,изпълнен със случайности,които изглеждат предопределени.
    2.Все повече хора ще осъзнават това и така ще се създаде нов светоглед,които ще определя вселената като изградена от енергия.
    3.Ще открием че всичко около нас,всяка материя е изтъкана от божествена енергия,която ще започнем да виждаме и разбираме
    4.Така ще проумеем че хората се чувстват несигурни и изолирани от този източник и затова се борят помежду си за енергия.Тази борба причинява всички човешки конфликти.
    5.Единственото решение е да създадем своя връзка с божественото-мистична трансформация,която изпълва с неизчерпаема енергия и любов,разширяваща възприятията за красота и води към по високо ниво на съзнание.
    6.Тогава ще се откажем от борбата за контрол и ще разберем че сме тук,за да помогнем и на останалите да достигнат това ниво на реалност
    7.При изпълнението на тази мисия ще открием вътрешната си интуиция,която ни насочва,и ако тълкуваме знаците винаги позитивно,енергията изпраща пред нас поток от случайности,които отварят пред на вратите за мисията ни.
    8.Когато мнозина влязат в този поток и отдават енергия на другите,това ще създаде нова култура с нови нива на възприятие и енергия.
    9.Именно така участваме в еволюцията от Големия Взрив до крайната цел: Изпълването на нашите тела с енергия,поколение след поколение,докато заживеем в Рай,който накрая ще можем да виждаме.
    За да осмислите по добре тези откровения ви препоръчвам да прочетете книгата “Селестинско пророчество“ на Джеймс Редфилд. Има и филм,но той не може да се сравни си книгата(която е световен бестселър)

Някои от откровенията не ми изглеждат духовни.

Имам предвид:

Всеки човек с що годе духовна ориентация би било добре да е наясно, че случайности няма, че на този свят нищо не е случайно.
    Всяко следствие има причини, а всяка причина води до следствия.
    На физическо (материално) ниво причините и следствията са ясни.
    На духовно ниво причините са мислите и емоциите на всеки един от нас, а следствията могат да бъдат проявени в близко време, в по-далечно време, в този живот или в следващи животи във вид на карма.
    Та нали ние самите сътворяваме своята "действителност".
    Затова е и казано: "Внимавай какво си пожелаваш, защото може да се сбъдне!"

Също и:

Какъв Голям взрив и каква крайна цел?
    Може ли една безкрайна Вселена да се роди от точка и да се разширява до безкрайност в КАКВО?! В НИЩОТО ЛИ?! А това НИЩО КАКВО Е?!
    Може ли една безкрайна Вселена да има КРАЙНА ЦЕЛ?!

За Теорията на Големия Взрив, според мен може да се приложи за някоя локална част от Вселената, но не и за цялата Вселена.
    Една част от учените я опровергават още от 80-те години на миналия век.

Това ми направи впечатление.

Активен

Никога не казвай никога!
    meander
    Каквото дадеш това ти се връща.
    Неактивен Неактивен

Публикации: 381

« Отговор #3 -: Януари 09, 2012, 00:26:36 »

Здравейте.
    paparosko  радвам се че набърже се справи с ребуса.Нищо ново под слънцето,търсятсе шарани на килограм ама аванта.
    Относно експеримента с истината,направете следния експеримент.Изберете си бетонна ограда малко по-висока от вас засилете се и се праснете трупешката.Това което ще изпитате е истината,надявам се да ви отрезви.Да не се прави от лица под 18 години,ако са по малки само да гледат.Това е в кръга на шегата.Живота е реалност с вкус на лъжа,научете се да ги различавате и разделяте чи после много горчи.
    Живи и здрави.
    Активен

Мечтите ни помагат да намерим посоката,а желанията ни помагат да загубим пътя.
    Когато човек говори истината - не се налага да лъже!
    Мухата влиза само в отворена уста!!!
    Страници: [1]   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Големият експеримент
    Космогенезис
    delfin 5 2709 Последна<br />публикация Август 12, 2011, 13:02:13
    от Финист
    Да опитаме да правим нещо заедно ! « 1 2 3 4 »
    Инициативи
    izida 49 1820 Последна<br />публикация Април 21, 2010, 16:29:11
    от Spirit
    Експеримент
    Обща тематика
    Neverland 10 827 Последна<br />публикация Юли 18, 2010, 22:38:44
    от Neverland
    Експеримент с Истината
    Духовни учения
    Търсач 13 932 Последна<br />публикация Април 23, 2011, 18:47:45
    от Търсач
    Полезно за първи стъпки в астрологията
    Астрология и нумерология
    Слънчев лъч 1 1074 Последна<br />публикация Февруари 09, 2012, 20:17:25
    от Слънчев лъч

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright