Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници:  1 2 [3]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Как да разберем какъв вид дете сме ?  (Прочетена 5751 пъти)
kapitana
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 143

« Отговор #30 -: Август 15, 2013, 17:25:42 »

Аз например съм научила азбуката и съм започнала да чета преди да отида на училище.

Усмивчица

Аз в първа група в детската градина (3.5-4г) госпожата ме залови,че мога да чета гладко и изразтелно и като го знаеше това я домързяваше да чете приказките и ми даваше на мен Усмивчица

И до ден днешен им помня физиономиите на другите деца,докато чета приказката  Веселяк

Активен

Понякога си мислим, че Бог ни гледа отгоре, а може би, най-често, Той ни гледа отвътре.
Ru Alfa
Неактивен Неактивен

Публикации: 315

« Отговор #31 -: Август 16, 2013, 15:26:12 »

Аз например съм научила азбуката и съм започнала да чета преди да отида на училище.

Усмивчица

Аз в първа група в детската градина (3.5-4г) госпожата ме залови,че мога да чета гладко и изразтелно и като го знаеше това я домързяваше да чете приказките и ми даваше на мен Усмивчица

И до ден днешен им помня физиономиите на другите деца,докато чета приказката  Веселяк

Да, това и на мен ми е много познато. Всъщност никой не ме  е учил, даже и на азбуката, един ден на около 4 просто открих, че мога да чета. Усмивчица
Активен
svetlinata
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 15

« Отговор #32 -: Август 30, 2013, 16:32:09 »

Според мен,няма смисъл да търсим какъв вид дете сме във форума,а вътре,в нас самите. Да осъзнаем всичките си блокажи,комплекси,да се наблюдаваме и да говорим истината такава каквато я виждаме,без да увъртаме,да баламосване и т.н. Да поемем отговорност за това,което мислим,казваме и правим,без да виним другия. Да насочим цялото си внимание вътре в нас,а не извън - какво мислят и виждат хората. И когато разберем,че няма кой да виним,става доста страшно :д Да търсим отговори за това,какви сме в интернет е безсмислено. Единственото,което трябва да направим е да опознаем себе си,за да насочваме другите в тяхното себе осъзнаваме и освобождаване от блокажите.
Познавам едно момче,предполагам между кристал и индиго,което е блокирало сърцето си,защото изпитва страх от хората,да не го отблъснат,заради дарбите му. Егото му е свръх силно. И него го боли,и него го е страх, ядосва се,тъжи,плаче....чувства се сам,неразбран.
Деца - индигота,кристали,на новото време - не сме различни. Изпитваме едни и същи емоции и чувства, но най - силно от всичко искаме да ни обичат и уважават. Според мен трябва да се научим да приемаме и уважаваме себе си,да се обичаме,за да можем да обичаме другите.
Не мисля,че има хора,които да не могат да видят другите светове,въпроса е в това,дали сме готови?
Не виждам аури,не влизам в други измерения (ако не броим съня,защото нали когато сънуваме,душата пътува в различни измерения), имам силна интуиция и разбирам по нещо,за хората,когато зърна очите им. Не съм телепат, не чета мисли. Понякога казвам неща,които се случват,но мисля,че всички го правим. Усмивчица Но това не ми пречи да вярвам,че има хора,които са открили закърнелите си способности и умеят да ги използват. За мен са напълно нормални хора,само по осъзнати от нас Усмивчица
Активен
Странник
Global moderator
Неактивен Неактивен

Публикации: 1381

• Град: Варна
  • « Отговор #33 -: Август 30, 2013, 16:47:03 »

Добре казано svetlinata
    Ставам ти все по-голям фен.

А това момче което спомена...
    подкрепяй го...окуражавай го.
    Активен

Ако не ние -кой? Ако не сега - кога?
    Ru Alfa
    Неактивен Неактивен

Публикации: 315

« Отговор #34 -: Септември 01, 2013, 17:49:43 »

Това какви сме бихме могли да разберем най-добре сами. Това е нещо, което се усеща отвътре. Дори и невинаги да сме го разбирали. В един момент започваш да чувстваш, че си като елемент, който някакси не се вписва в общата картина. Но нямаш нужда от поставяне на названия, нито от въпроси “какво съм” или “не съм”, защото го знаеш, много преди светът да заговори за индигота и кристали.
    Притежаването на едно или съвкупност от определящи качества не означава, че спадаш към определена категория, както и отсъствието на някои не означава, че не си. Какво си, ти си го знаеш или по точно си го чувствал/а винаги. А тези, които са, могат да се разпознават едни други.
    Хората обикновено не умеят да се приемат ако се отличават. В тях се формира желанието за принадлежност към определена група и това ги кара да търсят подобни на тях - сходно мислене, сходни интереси и разбирания. Да се различаваш макар и малко, те прави в известна степен самотен. Докато не откриеш, че имаш цял един свят пред себе си. С толкова много живот в него, с който да общуваш. Дори със стръкчето трева.
    Усети кой/коя си, почувствай го. Какво значение има с какво научно име ще те нарекат хора, занимаващи се с предполагаеми хипотези.Намигване
    Активен
    Страници:  1 2 [3]   Нагоре
    Отиди на:  

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright