Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници:  1 [2] 3   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Как да разберем какъв вид дете сме ?  (Прочетена 5752 пъти)
Ariam
Ariam(Маха Оръга)
Неактивен Неактивен

Публикации: 1237

« Отговор #15 -: Декември 19, 2012, 18:28:05 »

На мен тая темичка ми е много актуална напоследък..само дето един човек ще ме набие  Ухилен ама ще рискувам, че иначе повече ще ме бие  хахаха.
Наскоро се убедих, че съм от така наречените звездни деца, т.е. нито индиго, нито кристал, просто нещо дошло от някаде с общата цел да кара хората да се усмихват.За дарби не ми се говори, понеже е най-добре да го видите с очите си как им блясват погледите и ми говорят странни неща, че съм влияела еди как си, и такива неща  Ухилен много е весело.Отговарям на описанието дори по формата на очите хахаха, пак е смешно.И все пак исках поне веднъж да кажа към кои се причислявам, защото до сега никога не съм го казвала конкретно Усмивчица
Ами успех пък на всеки по пътя на съзнаването.
Активен
Spiritus
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 103

• Град: Златната Среда
  • Не се притеснявайте да ми пишете за каквото и да е

« Отговор #16 -: Декември 19, 2012, 22:33:50 »

Най-вероятно повечето са най-обикновени деца, не знам защо искат да са индиго/кристални/рубинени и не знам си кви, нито някой би го признал, нито носят някакви суперсили, абе въобще освен да си вдига самочувсвието не знам друг мотив
    Активен

"Има само едно добро - знанието. И едно зло - невежеството." - Сократ
    "Има два пътя. Единият е космически широк и краят му води към гибел. Вторият е тесен и краят му води към вечен живот. Мнозина избират широкия път. Малцина тръгват по тесния. Но ти тръгни по тесния път!" - Библията
    Ariam
    Ariam(Маха Оръга)
    Неактивен Неактивен

« Отговор #17 -: Декември 19, 2012, 23:48:22 »

От каде си сигурен Спиритус, всъщност повечето не искат да се разкрият , заради такива епизоди, че едва ли не, си чешат самочувствието и си нямат друга работа...Ти може и да си нямаш работа.А познаваш ли такопва някакво същество, каквото и да е индиго - миндиго, кристал - лазур...нещо!?Ако познаваше щеше да имаш малко повече уважение към такива хора, не защото са такива, а защото те биха си го заслужили това уважение и не със способности, а с уважение и отношение.Хубаво си помисли над тези думи, те не са лоши Усмивчица
    Активен
    Spiritus
    **
    Неактивен Неактивен

« Отговор #18 -: Декември 20, 2012, 13:40:55 »

Познавам хора(възрастни) които са даже още по-духовни, но аз уважавам най-много последователите на християнството, независимо дали са деца-индиго или не.
    Активен

"Има два пътя. Единият е космически широк и краят му води към гибел. Вторият е тесен и краят му води към вечен живот. Мнозина избират широкия път. Малцина тръгват по тесния. Но ти тръгни по тесния път!" - Библията
    Недим Мусин
    IKARUS 263.10 NOTORIUS LUXURIOUS EDITION - SIMPLE COPY - OWNER: ME
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 31

• Град: Варна - Велико Търново - Силистра (околия)
  • В триъгълника между най-красивите места в България

« Отговор #19 -: Декември 20, 2012, 17:58:28 »

Ари, радвам се, че си намерила себе си.
    Спиритус, ти май си ОЕМ версия на Рабено от преди месец с това ристьенство. Нито за мене, нито за някое от Индиговите/Кристалните/Звездните/Диамантените деца, които познавам, има значение какъв си - ристьенин ли, мюсюлманин ли, евреин ли или абориген. Ако лъжеш като разпран, ако не си искрен в отношението си, не си себе си, гориш..... Пшшшшшш...... Изгаряш като клечка кибрит. Жалко за всичко тогава....
    Аз съм Индигово дете и съм обкръжен от Кристални деца. И с тях се чувствам абсолютно щастлив. С едното момче даже ходехме по вилите и хапвахме-пийвахме на едни хубави софри. Не мога да се оплача от приятелите си.
    Но с това момче, с което обикаляхме по вилите, можем да взривяваме електроника и да спираме тока на целия квартал, като се скараме.
    То може и да лекува с едни от най-нежните прегръдки,които можеш да получиш от едно дете.
    Друго дете може да лекува от разстояние, примерно като си пишеш по Скайп с него, със смях. Трето пък умее да лекува с погалване. Четвърто - владее си някаква негова си системка, от рода на Рейки, с която може почти всичко - от безконтактно лечение до откриване на загубени ценнни вещи и генериране на случайности от всякакъв род.
    Тъй че преди да я подкараш с маркетинговите рога на Църквата напред, друже, съветвам те, срещни се с поне три такива деца и тогава говори наизуст с шаблонни мисли, взети от някой канон.
    Пък и една малка тайна - досега ни се е чуло, ни се е видяло Индигово дете да ходи на черква. Защо ли? Защото изпитваме автоимунни реакции към догмите и егрегорите, витаещи из храмовете. Просто не ни свърта. Затова!
    Активен

Борката не е лошо момче, ама май е решил, че може и инак... Е, аз пък няма да му дам! НЪЦ!
    Spiritus
    **
    Неактивен Неактивен

« Отговор #20 -: Декември 20, 2012, 18:12:18 »

Мисля, че поне едно 80% от потребителите, самоопределящи се като индиго притежаващи свръхестествени способности лъжат.
    Иначе язък за всички знания, умения и индигота, ако на практика злоупотребяват или не живеят разумно и прогресивно.
    Активен

Недим Мусин
    **
    Неактивен Неактивен

« Отговор #21 -: Декември 20, 2012, 19:37:22 »

Абсолютно съм съгласен с гореказаното. Сега съм се заел да организирам група, с чиято помощ децата да запазват контакта си с Цялото, както щеш там си му викай и да не потъват в Материята.
    Защото, сори че така те жегвам пак, ама ристьенството може ли да ти даде мистични изживявания? Не. То дава не-знам-колко канона за всеки ден да се прави еди-какво-си, като целта и цялата целесъобразност отиват на майната си. И всичко там става механично. Повтаряне на някакви заръки като зомби, като не ти е оставено за какво да се хванеш и да разкодираш тази заръка на преподобния не-знам-си-кой от преди 16 или 17 века......
    Точно тази кухост усещаме в Църквата и ристьенството и хич не я одобряваме. Всичко, братче, там смърди яко на мърша и продажност....... Затова не стъпваме в черква. Но пък и изпълнения като на Рабено да се забива с такова тоно в ристьенството и да се пери „Ийййй, вищи мъ къф съм ристьенин!”, също не е решение, а си е чиста проба катерене по фасадата на блока до твоя апартамент, когато имаш ключ и можеш спокойно да вземеш асансьора.
    Активен

Борката не е лошо момче, ама май е решил, че може и инак... Е, аз пък няма да му дам! НЪЦ!
    Spiritus
    **
    Неактивен Неактивен

« Отговор #22 -: Декември 20, 2012, 21:06:16 »

Християнството също може да доведе до мистични явления, да ти се яви даже Христос в съня ти(но не в обикновен сън, ами да те пренесе във фините светове) и т.н., но ако си духовен достатъчно(вероятно) и явленията сами идват, т.е. християнството далеч не препоръчва насилствените опити за проникване в надземното и призоваването на съмнителни сили и умения(които в края на нещата биха те направили егоистичен и горделив, ако силата и ума надминат сърцето).
    Активен

вожда
    Неактивен Неактивен

Публикации: 403

I.F.Y

« Отговор #23 -: Декември 20, 2012, 21:08:47 »

Цитат на: Spiritus
    Мисля, че поне едно 80% от потребителите, самоопределящи се като индиго притежаващи свръхестествени способности лъжат.
    Не лъжат. Лъжа е, когато умишлено предадеш невярна информация, докато повечето от тях си вярват. Освен това, за да бъде завършен ...цикъла на една заблуда, то трябва да повярваш в нея. В противен случай си остава само опит за заблуда.
    Например, ако един фокусник прави фокус, но ти го знаеш - то не може да те излъже, но ако не го знаеш, тогава вече те лъже.
    Не виждам обаче какъв е проблема. Всеки се смята за нещо, което не е.
    Фалшивото его е може би най-големия бич за човечеството.
    Добре е всеки да се замисли над въпроса - дали съм това, което съм убеден, че съм? Едва след като започне да осъзнава кое е той и кое не е, може да започне да се вглежда в другите. Тогава недоволството ти няма да го има и ще се е превърнало в усмивка, подобна на тази, която се появява на лицето ти, когато знаеш номера на фокусника.
    И тогава ще можеш да му кажеш как да го направи по-убедително и къде са пропуските му.
    Активен

Някои неща се променят, други никога не се променят.
    Ахо!
    ,___,  
    [O,o]
    /)__)  
    -”–”-
    ангелска любов
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 54

« Отговор #24 -: Януари 01, 2013, 00:33:40 »

Мисля,че тези хора,които пишат във форумите и не вярват в  такива неща имат право по техен начин,защото те нямат способности като някои от децата с развита интуиция и по тази причина не вярват:)Но след като не виждат аурата на хората,това не означава,че няма такива деца.И защо след като едно нещо нкой не може да го види да не може да съществува,защо тогава вярвате в Бог.Не мислите ли,че е крайно време да се появи ново покоелние,което да различава лъжата и да не се интересува единствено от материалните неща в живота.Аз съм дете индиго и  виждам аурите на хората както писах в темата си Новите деца.Помагам на много хора,идват при мен с някакви въпроси или проблеми и аз получавам информация от интуицията си как да бъдат решени.Имала съм моменти в които не ми остава време за самата мен,но искам всичко хора да са щастливи и да ги накарам да се усмихнат.Преди в училище имаше деца,които бяха много добре материално и такива,които нямаха финанси.Едните бяха със самочувствие и не общуваха с другите,които нямат възможност,защото не се обличаха добре.Аз си говорех с всички деца и не разбирах как може да има такива разделения,имах възможности,но бях приятелка и с тези които нямаха и дори напротив давах им дрехи и финанси,за да могат и те да излизат с нас по заведия и се опитвах да им помогна и да покажа пред другите ми познати,че и те са хора и са достойни за уважение.
    « Последна редакция: Януари 01, 2013, 02:07:20 от ангелска любов » Активен
    ангелска любов
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 54

« Отговор #25 -: Януари 01, 2013, 00:59:55 »

Ние децата индиго затова сме тук на земята,за да помагаме с равитата си интуиция.В моята тема бях разказала,за моят братовчед,който е кристално дете.Майка му ми раказваше как поздравява всички хора които живеят на неговата улица и такива които непознава,а е много малък идори не ходеше на училище.Бяхме се събрали семейството ни и най възрастният човек беше дядо ми и детето вместо да скучае в неговата компания го хвана за ръката и каза хайде да се раходим и да си поговорим:)Кристалните деца са дарени с търпение и любов към другите хора.Ходи на олимпиади по математика,а едва беше започнало училище и научава стихотворенията си докато ги прочете.Аз например съм научила азбуката и съм започнала да чета преди да отида на училище.Защо да няма такива деца,ние не сме ралични,имаме си определен цвят аура,която носи някакви способности и дарби.Всеки човек е раличен и има мисия в живота.Всеки може да вижда аурите и да има някакви спосбности,но си ги е бликирал по тази причина,че има хора,които втълпяват,че това са измислици.Братовчед ми вижда ангели.И в един момент каза,че повече не ги вижда от както децата са започнали да му се подиграват.
    « Последна редакция: Януари 01, 2013, 01:43:47 от ангелска любов » Активен
    Kissing You Good Night
    Неактивен Неактивен

Публикации: 448

• Град: Варна
  • zdr kp животче, вървиш ли?

« Отговор #26 -: Януари 23, 2013, 14:53:10 »

Това, Деси, е супер тъжно, не знаех. Тъжен Сълзи Тъжен
    Но и Spiritusа не е прав да тика ристьенството така, както аз не му се натяквам, за да му рекламирам магическите си умения или номерологичните си хороскопи. Това, че съм споделил челен опит с възнамеряване и тем подобни неща, не значи, че му се натрапвам, тъй като не съм казвал: "Зарежи тия молитви, че нямат покритие! Възнамерявай, че да ти се оправи живота!". Точно заради такива догматици като Spiritus духовността е такъв карабатак и никой не я взема насериозно. То нито поповете, нито данонистите, нито другите традиционни изповедания имат някакъв сериозен облик в представите на народа ни. Като си спомня как баща ми разправяше едно време как една намерила за особено духовито в токшоу като щуротия да замерва с лимони лютерански свещеник, ми стана ясно, че даже тия "нови" ристьенства не са стока. За какъв хикс й е на мацката да замеря лютеранския поп с лимони, ако има респект от него? Не би ли следвало да си навлече гнева Божий?
    Но явно Бог си е вдигнал благослова от тази изгнила като дърт Опел или Лада организация... Не ми се коментира, но факт - задето възпитават децата да са толкова жестоки, направо ме вбеси, че са се подигравали на малкия и са го унижавали. И аз бях в такава жестока среда, та са ме вкарвали в болница за опит да си посегна на живота, след като не можаха да ме пречупят, а ме унижаваха особено дълго, но накрая даже и Оттатък не ме искаха - само леко ми се замая главата от изпитите 87 таблетки невролептик, ама нищо не ми се случи повече. Даже и не повръщах. Както казва една моя позната: "Няма смисъл да се самоубиваш. Няма да се отървеш чак толкова лесно, повярвай ми!"
    Но наистина аз лично вече приех официална позиция след септември т.г., когато стане факт аналоговия switch-off, да не се занимавам повече с телевизори... И без това в стаята ми има дупка към по-високите измерения, откъдето идат същества, които не са съгласни при мене да има телевизор. В комбинация със силното ми биополе, смятай....
    А пък иначе към Spiritusа - не съм чул за мистични преживявания, предизвикани на база ристьенство - последното ми известно е от 1788 в Албания, където има диаспора на католиците не от вчера или оня ден. На един младеж му се явил някакъв ангел, та после младежа станал монах и стигнал до игумен на манастира, където се закалугерил. От 325 години ристьенството не е предлагало мистични преживявания на последователите си. Тези твои призиви ми звучат по следния начин: Все едно имаме договор с интернет-оператор и той ни дава интернет. Добре, ама интернета спира трайно. По най-елементарната логика, която е ясна и на албенския реотан, ще има отлив на абонати заради спирането на услугата едностранно откъм оператора. И все едно ти идваш и казваш: "Няма си му нищо на оператора, стойте си вързани с него!", при условие, че всички виждат колко е разпаднал се и как никой не си върши работата. Това е с ристьенството.
    Светъл ден!
    Активен

Повърхностната температура на атмосферата на Уран е -225°С. Или с около 45° повече от тази на сърцето и душата ми
    Ariam
    Ariam(Маха Оръга)
    Неактивен Неактивен

« Отговор #27 -: Януари 24, 2013, 03:57:13 »

Колко много неща бих казла и колко много доказателства бих показала, но има ли смисъл да обясняваш на слепия как изглежда розовия цвят или зеления цвят...Няма как!Затова ще си замълча, докато слепите прогледнат Усмивчица , но тогава не би имало нужда!
    Активен
    Spiritus
    **
    Неактивен Неактивен

« Отговор #28 -: Януари 31, 2013, 17:41:35 »

Това, Деси, е супер тъжно, не знаех. Тъжен Сълзи Тъжен
    Но и Spiritusа не е прав да тика ристьенството така...
    Не го натяквам, може да се каже, че го предлагам просто Веселяк
    И не съм догматик, даже съм прекалено либерален, а свещениците и другите от църквата са хора и подлежат на човешките грехове, нищо, че се опитват да бъдат духовни(доста от тях не се и опитват вече).
    Иначе християнството също води до мистични изживявания, поне аз съм свидетел за това, но са по-скоро лични и индивидуални, а и защо хората толкова искат мистични преживявания и магии, важното е мъдростта, добродетелите, вярата и т.н.
    Активен

Недим Мусин
    **
    Неактивен Неактивен

« Отговор #29 -: Август 14, 2013, 18:47:09 »

Ние децата индиго затова сме тук на земята,за да помагаме с равитата си интуиция.В моята тема бях разказала,за моят братовчед,който е кристално дете.Майка му ми раказваше как поздравява всички хора които живеят на неговата улица и такива които непознава,а е много малък идори не ходеше на училище.Бяхме се събрали семейството ни и най възрастният човек беше дядо ми и детето вместо да скучае в неговата компания го хвана за ръката и каза хайде да се раходим и да си поговорим:)Кристалните деца са дарени с търпение и любов към другите хора.Ходи на олимпиади по математика,а едва беше започнало училище и научава стихотворенията си докато ги прочете.Аз например съм научила азбуката и съм започнала да чета преди да отида на училище.Защо да няма такива деца,ние не сме ралични,имаме си определен цвят аура,която носи някакви способности и дарби.Всеки човек е раличен и има мисия в живота.Всеки може да вижда аурите и да има някакви спосбности,но си ги е бликирал по тази причина,че има хора,които втълпяват,че това са измислици.Братовчед ми вижда ангели.И в един момент каза,че повече не ги вижда от както децата са започнали да му се подиграват.

КАКВОООООО!? И него ли?

Аз като бях на 8, малоумната ми кака ми каза, че ако не спра да й говоря за ангели, щяла да ме прати в лудницата (тя тогава беше на 11 и нямаше как да го стори), аз й се поведох, започнах да си мълча, после на 10 започнах да говоря пред децата от училище за ангелите и те започнаха да ме обиждат и бият и повече не съм ги виждал.... Тъжен Тъжен Тъжен

Освен това, тоя Спиртник (това беше първичната ми асоциация - Spiritus, та спиртник - гори ярко, ама слабо... Веселяк ) ми дотегна с тоя спам на тема „Хрситиянство“... Хубаво, че се е махнал, че сигурно щеше и заради него да стане религиозна война във форума.

Иначе какво да кажа, Деси, с Борето ще се опитаме да си чукнем среща, че сега завалията се е изпокарал с едни аверчета - супер яки лапета - та и аз не мога да му туря юздата. За да го усмиря, вчера трябваше да правя едни квантови изпълнения на края на града, дето събрах погледите на мало и голямо, да ходя, да чупя цигански глави, да паля Гъбената махала, докато се оглеждам той дали няма да вдигне на сама глава революция да обявява Владиславово за отделна държава, че да се разправи с човека, който му беше развалил деня... Хич не ми е лесно, имай ми думата! Даже и на мене взе да ми втръсва от тези негови безкрайни капризи и хленчове, тези негови безконечни разправии с този и онзи - все гледа да е скаран с някого! Как се трае, не знам.... Освен дежурните му родители, има зъб на Бюрото по труда (не че няма защо), циганската махала, „Атака“ (на тях пък защо, идея нямам) и на аверчетата си. Само още не се е разсърдил на Чък Норис и на президента на САЩ, а и на министър-председателя на Ангола... Иначе всички други са му черни пред очите, и зад гърба, и отляво, и отдясно......
    Активен

Страници:  1 [2] 3   Нагоре
    Отиди на:  

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright