Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници:  [1] 2 3   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Как да разберем какъв вид дете сме ?  (Прочетена 5363 пъти)
nik4o14
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 7

« -: Май 22, 2011, 20:05:25 »

Здравейте, чета форума от около 2 седмици много ми харесва та сега и реших да постна първата си тема.Докато четох за децата индиго за зачудих аз какво дете съм.Моля които има тази дарба да ми помогне да разбера какво дете съм, да помогне и на другите, които също искренно искат това.
Активен
nia.boneva6
Гост
« Отговор #1 -: Май 23, 2011, 10:58:04 »

Аз нямам специална дарба, но за да разбере човек нещо съществено за себе си... това става най-добре чрез Самонаблюдение Усмивчица
Активен
dariomag327
Requiem
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 79

• Град: Sofia
  • Bless the mind too small for doubt!

« Отговор #2 -: Май 23, 2011, 15:05:45 »

Всичко с времето си Усмивчица когато трябва, ще разбереш какъв си.
    Активен

Strength and Honor!
    Sunlight
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 18

« Отговор #3 -: Май 23, 2011, 15:07:53 »

Отговорът си е вътре в теб и ще го научиш когато си готов Усмивчица не е нужно някой друг да ти го казва Усмивчица А и все си мисля ,че това какви деца сме , не е от значение Усмивчица сякаш някой да ти лепне марка и цена Усмивчица Важното е да бъдем добри , осъзнати ,да помагаме, да виждаме всичко най-красиво и добро и така да допринесем за преобразуването на света и енергията наоколо Усмивчица
    Активен

Светлина , Любов , Мир , Хармония ♥
    notlike
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 74

• Град: Варна
  • Възходът на планетата на идиотите

« Отговор #4 -: Юли 03, 2011, 20:30:56 »

Успех в намирането на себе си!
    « Последна редакция: Юли 03, 2011, 21:06:28 от notlike » Активен

Зад всяка хвалба се крие завист. Зад всеки упрек се крие добро намерение. Зад всяко хубаво нещо стои интерес, а зад всяка тежка ирония дебна аз и се хиля на идиотщината на тоз' прост народ!
    Sentinel
    SentinelOfLove
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 369

• Град: Sofia
  • « Отговор #5 -: Юли 03, 2011, 22:20:38 »

http://indigota.com/index.php?topic=4503.0 Taм може да намериш някой интересен отговор
    Активен
    elena13
    *
    Неактивен Неактивен

Публикации: 1

« Отговор #6 -: Декември 20, 2011, 20:06:20 »

Здравейте преди няколко дни попаднах на този сайт и днес се регистрирах. Направих си теста за индиго и според него съм .Но не теста е единственото нещо заради което смятам че съм индиго.Напоследък започнаха да ми се случват странни неща . Освен това майка ми ми беше разказала , че веднъж докато сме се возили в рейса (тогава съм била на 4 години сега съм на 13) и съм била заспала имало една жена която седяла срещу нас и ме гледала и после казала на майка ми че имам звезда на челото и ще направя нещо за което цялото човечество ще ми бъде благодарно. Също в момента имам някои способности например : когато говоря с някого и го гледам в очите сякаш чувам негови мисли и информация за него нерядко и знам имам пророчески сънища или видения и други но няма да ви занимавам само с това иначе имам и други способности . Ако може някой да ми обясни какво точно означава звезда на челото  (аз имам разни предположения) бих искала да ми каже .Благодаря предварително написах го тук защото според мен тази звезда на челото може да е свързана с някакъв вид например кристално дете , дете индиго или нещо друго.
    Активен
    bibi
    *
    Неактивен Неактивен

Публикации: 3

« Отговор #7 -: Декември 21, 2011, 10:58:56 »

здравей миличка, толкова си малка, а разсъждаваш като вече зрял човек. Аз имам дъщеря,  на 16г., но не мога да кажа за нея че е зряла. Обикновено децата във вашата възраст са оплетени в интригите на материалното и странят от духовното. Имам някой интересни тези- отговори за теб, за това какво си ти. Ако искаш пиши ми на скайпа eli_nor2
    Активен
    Eona Lightholder
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

Публикации: 2559

NEVERENDING STORY

« Отговор #8 -: Декември 21, 2011, 14:03:10 »

Биби сподели отговорите тук , все пак това е целтта на форума, за да може друг със сходни въпроси да намери отговори за себе си.

Активен

"weird " is indication for creative force ♥
    bibi
    *
    Неактивен Неактивен

Публикации: 3

« Отговор #9 -: Декември 21, 2011, 22:33:04 »

Ако някой голям човек ми зададе въпрос тук във форума бих му отговорила тук, но при децата отговорът не винаги е разбираем. Те имат много да учат още и отговор под формата на дискусия с тях е по лесен. Както и да е . Елена е толкова малка и крехка още на 13г, а имах чувството , че тя ме ръководеше сутринта да си отворя пощата, да кликна на картичката, да вляза във форума /не бях влизала повече от година/, да отворя точно нейният пост и да и отговоря точно по този начин.
    Активен
    melika
    *
    Неактивен Неактивен

Публикации: 1

« Отговор #10 -: Октомври 05, 2012, 10:15:51 »

Здравейте Усмивчица
    Имам един въпрос по темата за самоопределянето. Въпреки, че аз далеч вече не съм дете, но от както се помня се чувствам доста различна. Навсякъде,  където чета информация за децата на новото време, оставам с впечатлението, че те се раждат в последните две десетилетия. Има ли случаи на такива родени преди това. Аз съм доста по-голяма - на 32 години съм, но определено имам доста странно светоусещане за нещата, сънища, предчувствия за хора за събития, за моето място в заобикалящия ме свят.
    Моля, ще ви бъда много благодарна да споделите мнението си по въпроса:)
    Активен
    Eona Lightholder
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

Публикации: 2559

NEVERENDING STORY

« Отговор #11 -: Октомври 05, 2012, 10:40:40 »

Индиговата вълна започва края на 70те години и цялото поколение е повлияно малко или много от енергетиката на периода. Усмивчица
    Това е обаче по-масовото явление, всякакви хора от всички комбинациии са се раждали през времето , т.нар различни от масовата енергетика за даден период.
    Та индиго през 80-90 не е особена уникалност май , прави впечатление май-само наа предишните генерации

Това е моето мнение , но наистина за себе си трябва да решиш какво значи Индиго и имали смисъл да го решаваш Усмивчица))) , защото всички са различни и специално-уникални  Сърце
    Активен

"weird " is indication for creative force ♥
    Speed_Of_Pain
    Румпелщилцхен
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 134

« Отговор #12 -: Октомври 05, 2012, 13:54:30 »

Индиго могат да се познаят само от подобните на тях или от тези, които са ги създали. Има още и Посредници. Те не са хора или Индиго, но всички ги познават. Аз виждам Индиго по Светлината. (знак, за съжаление, не мога да го предам). Освен това Индиго постоянно променят светлината – ту по-ярка, ту по-тъмна. Това хората не умеят да го правят
    Активен

Хората трудно намират общ език със себе си, може би защото е трудно да си добър разказвач и търпелив слушател едновременно.
    Айзък
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 31

« Отговор #13 -: Декември 19, 2012, 17:47:29 »

щампата "Индиго" се отнася до същност и цвят на спектър от:
     Слоеве на аурата
    Етерно тяло - първи слой на аурата
    Емоционално тяло - втори слой на аурата
    Ментално тяло - трети слой на аурата
    Астрално тяло - четвърти слой на аурата
    Етерен двойник - пети слой на аурата
    Селестиално тяло - шести слой на аурата
    Каузално тяло - седми слой на аурата

всичко във Вселена е в непрестанно движение,съответно нивото на опит и еволюция ние преминаваме през цялата цветова гама на посочените по горе слоеве на АУРАТА ни..
    нека оставим вече черните овце на групата да почиват а..те си свършиха добре работата..
    груповата промяна беше идеята им..нима това е лошо..
    айде да видим какво ще направят другите с този дар

трябва да овладеем и балансираме всички нива на Аурата..всички седем слоя на нашето Енергийно тяло..

Физическо тяло   Материя
    Слой   Име   Ниво
    Седми   Каузално тяло   Духовно ниво на аурата
    Шести   Селестиално тяло
    Пети   Етерен двойник
    Четвърти   Астрално тяло
    Трети   Ментално тяло   Физическо ниво на аурата
    Втори   Емоционално тяло
    Първи   Етерно тяло

Каузално тяло - седми слой на аурата
    Слой   Седми
    Име   Каузално тяло (кетерно)
    Изразяване на съзнанието   Вярвам че "Аз съм"
    Нужди на това ниво   Божествен ум, спокойствие. Чрез този слой ние преминаваме и ставаме едно с Божественото. Да разберем универсалната матрица,  да получим достъп до акашиевите записи и поглед в нашите минали животи
    Чакра   
    Коронна чакра (Sahasrara)

Цвят на който реагира   Виолетово
    Звук на който реагира   "си"
    Отрицателни убеждения
    Вярва че превъзхожда другите
    Ефект на отрицателните убеждения   Заплитания или разкъсвания в седмия слой

* 120503185559aura-levels.gif (33 KB, 378x507 - видяно 258 пъти.)
    « Последна редакция: Декември 19, 2012, 18:12:48 от Айзък » Активен
    Айзък
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 31

« Отговор #14 -: Декември 19, 2012, 18:03:50 »

Селестиалното тяло е шестия слой на аурата-просветлението,
    известно също като интуитивно ниво,
     където имаме достъп до по-високо ителектуално познание,
    мъдрост и информация достъпна за колективното съзнание.

Селестиално тяло - шести слой на аурата
    Слой   Шести
    Име   Селестиално тяло (небесно)
    Изразяване на съзнанието   Обичам това, в което вярвам.
    Нужди на това ниво   Групово съзнание, безусловна любов и духовен екстаз
    Чакра   
    Чакра на третото око (Anja)

Цвят на който реагира   Индиго
    Звук на който реагира   "ла"
    Отрицателни убеждения
    Обича да превъзхожда
    Активен
    Страници:  [1] 2 3   Нагоре
    Отиди на:  

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright