Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници:  [1] 2 3   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Дискусия относно правилата за писане във форума  (Прочетена 3286 пъти)
Administrator
Дидо
Неактивен Неактивен

Публикации: 649

• Град: Варна
  • dean.radnev
    « -: Май 21, 2011, 18:39:56 »

Форума е публичен и като такъв е за общо ползване без никакви ограничения от статуса на човека. Трудно е да се създаде атмосфера, която да допада на всички, а и не е нужно, но нека спазваме определени прости правила, който да направят престоя във Форума по-приятен за всички нас. Не е трудно да уважаваш събеседника си и да цениш мнението му въпреки, че то е различно. Понеже не всеки умее да се контролира, е нужно Модераторите във форума да се намесват. Не ги съдете, те правят всичко възможно, за да направят престоя във форума по-приятен за всички нас и го правят на доброволни начела, ценете труда и. Заслужават го!

Тази тема я пускам с надежда да спомогне за по-приятната атмосфера във форума. Всички сте запознати със сегашните Правила за писане във форума, но те не са коментирани, а и не веднъж съм чел възражения по техен повод.

С тази тема давам на всеки възможност да изрази мнението си относно настоящите "Правила за писане във форума", коментирайте с кое сте и с кое не сте съгласни. Ще се радвам и да отправите предложения за нови правила или да разширите или видоизмените вече съществуващо правило.

Коментарите ще ви бъдат взети под внимание, така че не ги спестявайте!

Нека не забравяме, че всички ние сме доброволно тук и никой не ни е заставил за това, от нас зависи каква ще е атмосферата във форума!
    Активен

mamagaya
    Гост
    « Отговор #1 -: Май 21, 2011, 19:09:08 »

Аз мисля че е добре да се добави един раздел наречен транссърфинг, тъй като това езотерично учение е свързано с индиговите пришълци и пробуждането от съня наяве.

Активен
    Amica
    Неактивен Неактивен

Публикации: 97

• Град: София
  • Om tare tutare ture soha

dimitrina.hristova
    « Отговор #2 -: Май 21, 2011, 20:28:43 »

Еее толкова несериозно! Така да са се плюли тези правила, пък сега така да се мълчи!  Ухилен цък цък
    Активен
    Турист
    почиващ на стари лаври
    Неактивен Неактивен

Публикации: 579

• martin.kristov1
    « Отговор #3 -: Май 21, 2011, 21:08:57 »

абе имам каво да кажа, ама баш сега не мога... ще си изтърва влака.

1) - Писането на кирилица е задължително(това не включва цитиране и заглавия на чужд език)! Ако нямате инсталиран кирилизатор моля използвате Виртуалната клавиатура на форума!

Винаги съм бил ЗА писането на кирилица. Но съм чатил с хора от форума, които са от чужбина и имат проблем с кирилизацията и ползването на виртуалната клавиатура... тяхната дума остава нечута. Много строго е това правило. Знам, че в противен случай рискуваме да почнем да срещаме доста често постове на джанганатайски, ама... ще има и ценни сред тях!
    Активен

Зрей, зрей форумче,
    бавно ти узрей,
    За да родиш вкусен плод!

Защо ни куца
    Комуникацията?!
    Administrator
    Дидо
    Неактивен Неактивен

Публикации: 649

• dean.radnev
    « Отговор #4 -: Май 21, 2011, 21:13:00 »

абе имам каво да кажа, ама баш сега не мога... ще си изтърва влака.

1) - Писането на кирилица е задължително(това не включва цитиране и заглавия на чужд език)! Ако нямате инсталиран кирилизатор моля използвате Виртуалната клавиатура на форума!

Винаги съм бил ЗА писането на кирилица. Но съм чатил с хора от форума, които са от чужбина и имат проблем с кирилизацията и ползването на виртуалната клавиатура... тяхната дума остава нечута. Много строго е това правило. Знам, че в противен случай рискуваме да почнем да срещаме доста често постове на джанганатайски, ама... ще има и ценни сред тях!

Виртуалната клавиатура съм я тествал под всевъзможни операционни системи и от много различни компютри и никъде не е правила проблем. Има описание как да се използва, ако някой не му е ясно и изпитва затруднения, нека да пита в темата за "Виртуална клавиатура" и ще му се отговори.
    Активен

mddimi
    Гост
    « Отговор #5 -: Май 21, 2011, 21:44:11 »

Ако за някого е трудно да пише на кирилица или на Виртуалната клавиатура, му препоръчвам да пише в някой редактор (например Word) на латиница, а след това да отвори ето тази страница:

http://forum.abv.bg/abv/lat2cyr.php

да копира в отворилото се ляво прозорче текста си и да натисне бутона "Преведи".

Тогава в дясното прозорче ще се появи преводът на кирилица, който може вече да бъде публикуван след копиране.

Няма да отнеме повече от минута цялата операция.
    Активен
    Sentinel
    SentinelOfLove
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 369

• Град: Sofia
  • « Отговор #6 -: Май 21, 2011, 22:13:39 »

Супер са си правилата.. може да се добави нещо за писане от телефони, които не могат да копи-пастеват или да виждат виртуалната клавиатура (като моя :Р )
    Активен
    Турист
    почиващ на стари лаври
    Неактивен Неактивен

Публикации: 579

• martin.kristov1
    « Отговор #7 -: Май 24, 2011, 19:59:58 »

.....може да се добави нещо за писане от телефони, които не могат да копи-пастеват или да виждат виртуалната клавиатура (като моя :Р )

+1
    Активен

Зрей, зрей форумче,
    бавно ти узрей,
    За да родиш вкусен плод!

Защо ни куца
    Комуникацията?!
    praiseyou
    Гост
    « Отговор #8 -: Май 26, 2011, 17:04:37 »

Според мен правилата са си правилни Намигване Не ми харесва само, че има двоен стандарт при прилагането им. Мисля, че всеки трябва да бъде наказван наравно с другите. Включително и аз напоследък няколко пъти съм бил поне за предупреждение..
    Активен
    Gi
    Неактивен Неактивен

Публикации: 127

« Отговор #9 -: Май 26, 2011, 18:18:18 »

Според мен правилата са си правилни Намигване Не ми харесва само, че има двоен стандарт при прилагането им. Мисля, че всеки трябва да бъде наказван наравно с другите.
    Така, така.. и аз така смятам... Например: не може една розичка да спасява от бан пантерата, докато рабенски си го отнася за най-малкото. Ми дайте да псуваме с розички, ето така: " да ти еа... "
    Активен
    Eona Lightholder
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

Публикации: 2558

NEVERENDING STORY

« Отговор #10 -: Май 26, 2011, 18:19:21 »

Е Влади кой е наказван ,освен Рабено ? Плюс това като пъдар ли да ходя да пиша ,че не е много прилично ,да пишеш - пачи дрисък  Веселяк Веселяк Веселяк Веселяк Веселяк Веселяк Веселяк
    Активен

"weird " is indication for creative force ♥
    praiseyou
    Гост
    « Отговор #11 -: Май 26, 2011, 18:24:02 »

Еми преди и мене си ме банвахте редовно за думи като: "олиг***", "п..ка" и т.н. Виж "пачи дрисък" е натурално отделително състояние на организма при патките и патоците в следствие от преяждане с трева, как точно да го кажа това ? Правилата просто трябва да се прилагат иначе остават само на тема..
    Активен
    Aldonza Dulcinea Lorenzo del Toboso
    Неактивен Неактивен

Публикации: 362

AЗ ВЯРВАМ

« Отговор #12 -: Май 26, 2011, 18:30:10 »

Ъъъъъ Ги ...много ме кефи първо часа на публикацията ти Усмивчица
    Пантерата е голЕма заядлица -верно е, ама Раби си го отнася за ИМА защо Усмивчица))
    Нищо де - споко - той няма да се промени Усмивчица
    Активен

There's no such thing as MYSELF since I am constantly changing. ME
    Luna:)
    Гост
    « Отговор #13 -: Май 26, 2011, 18:34:08 »

Ъъъъъ Ги ...много ме кефи първо часа на публикацията ти Усмивчица
    Пантерата е голЕма заядлица -верно е, ама Раби си го отнася за ИМА защо Усмивчица))
    Нищо де - споко - той няма да се промени Усмивчица

Раби си го отнася за има защо, а пантерката може да се заяжда с всеки пост и да си стой като, че ли нищо не е станало.. Малко странно звучи, не мислиш ли?
    Активен
    Gi
    Неактивен Неактивен

Публикации: 127

« Отговор #14 -: Май 26, 2011, 18:43:14 »

хах верно готин час на публикация това е знак, който казва: Пантерата трябва да се банва... хаха
    Активен
    Страници:  [1] 2 3   Нагоре
    Отиди на:  

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright