Духовно развитие

Страници:  1 2 3 [4]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Кундалини знае всичко  (Прочетена 4299 пъти)
nia.boneva6
Гост
« Отговор #45 -: Юни 14, 2011, 15:13:21 »

Цитат
Ти може да знаеш всичко в микро системата, в която се намираш но не и на макро равнище.

Микрото е отражение на макрото.
Активен
nia.boneva6
Гост
« Отговор #46 -: Юни 14, 2011, 15:21:05 »

Е да, ама аватарите им не се различават само по цвят. Аз лично почти не виждам прилики.
Активен
его екс
Гост
« Отговор #47 -: Юни 14, 2011, 15:24:45 »

E точно исках да продължа с това което ти току що написа-;
Хубав пример си дал с ябълката, и нека се опитам да го доразвия.
След като си част от тази с-ма, сиреч дървото, ти си от нея захранен и черпиш всичко от нея, включително и информация. Подкорово и генетично ябълката носи информация за всички налични процеси в дървото и с-мата обединяваща връзката на дървото със останалия свят. Дори ще стигна и по - дълеч. Не е нужно да има и дори един атом в момента(в ябълката) от предходната информация(от дървото), щом е имало контакт някога, то информацията остава. Такъв е и принципът на хомеопатията, на принципа на пренос на информация. Веднъж "твойто тчло" ако е влезнало в контакт с "вирус" да речем, то носи информацията за него дори и д ане се е развил, и твойте деца също ще я носят и внуците ти също, без да са имали допир с въпросната бактерия. -)). Твойто съзнание също така носи информация от предходни инкарнации и не само инкарнации на земята, ами на всички други места където е била междувремено.
Та, на въпроса , че само Господ знае...хаххаха мамка му, колко много пъти още в у-ще, съм знаела и усещала, че и аз имам пълното право, и не само право, ами съм длъжна да "знам и мога" всичко-))),защото знам, че съм го знела и можела нялкога преди, но сега не знам защо немога да си спомня и да достигна до цялата тази информация която витае навсякъде около нас. Колко съм бесняла за това , че е било нужно да седя над учебниците и да си губя времето четейки нищожни нещица, които трябваше само е едно желание като в Матрицата да ми се зарежда не момента, само защото го искам и знам ще го мога, и най-вече защото знам че го заслужавам по право хаххахах(или просто съм била мързелива и с развинтена фантазия-))))) хаххаха та, усещам че е там на една ръка разстояние, а все едно ни дели бетонена стена-((

пфф, айде край на лиричното отклонение, сентенцията на това което исках да кажа, е че нещата са свързани, и както ти сам каза ние сме част от цялото и именно заради това, не е нужно сами да се изключваме от божия план, и да вдигаме ръце и да викаме.....аааа, не той знае, затова е прав и не греши, а ние какво, ние сме едни марионетки дето не ги е еня за последствията от собствените ни мисли и действия. И все намираме оправданя, и все друг е крив. Ето това не е вярно, за всичко ние сами сме си постлали и за Бога също, за Бога който сме си създали в нас самите..
ох, бая се отплеснах, добре , че има кой да ме дърпа за ръката, че няма да спра да пиша още дълго...-)))
Активен
Слънчев лъч
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 205

« Отговор #48 -: Юни 14, 2011, 15:35:04 »

его екс, всички сме причинно следствено свързани, но това не означава, че сме с общо информационно поле. Ако цялата информация случваща се във всичките вселени и галактики се кодираше във всеки един от нас, би било трудно дори да си го представя.

Знаеш ли още колко много вселени и галактики има, защо не знаеш нищичко за тях, след като според написаното от теб би трябвало то да е кодирано вътре в нас и ние да го носим със себе си.

Човешкия организма е изграден от милиони фибри и ако имаш достъп до нужната апаратура може да си направиш експеримент и да проследиш паметта на фибрите от лявата и дясната ти ръка. Ще останеш изненада от резултата.
Активен

Слънчево хранене - Благодаря ти слънце, че ни подпомагаш!
его екс
Гост
« Отговор #49 -: Юни 14, 2011, 15:47:09 »

его екс, всички сме причинно следствено свързани, но това не означава, че сме с общо информационно поле. Ако цялата информация случваща се във всичките вселени и галактики се кодираше във всеки един от нас, би било трудно дори да си го представя.

Знаеш ли още колко много вселени и галактики има, защо не знаеш нищичко за тях, след като според написаното от теб би трябвало то да е кодирано вътре в нас и ние да го носим със себе си.

Човешкия организма е изграден от милиони фибри и ако имаш достъп до нужната апаратура може да си направиш експеримент и да проследиш паметта на фибрите от лявата и дясната ти ръка. Ще останеш изненада от резултата.

Хм...няма да се съглася с това-))
Това което ти споделих по горе не казвам само защото така ми се иска да е, или целя на посоки-;
Колкото и много информация да ми убягва, все пак нещичко е останало, и с времето продължава да се усилва. Имам конкретни спомени, които на са плод на фантазията ми-) и те са точно за другите места и реалности, дори и за тяхните физични, гравитационни, информационни полета-;
Активен
Гергана
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 23

• Град: Вселената
  • Сахаджа Йога

« Отговор #50 -: Юни 14, 2011, 16:28:22 »

Здревейте, Гергана!
    Отговорил съм си. Въпросът бе само за вас ако може вие да го разгледате лично за себе си.

Нямам никакви претенции относно никой и нищо
    Активен

САХАДЖА ЙОГА
    Гергана
    *
    Неактивен Неактивен

Публикации: 23

• Град: Вселената
  • Сахаджа Йога

« Отговор #51 -: Юни 14, 2011, 16:54:26 »

Явно доводи или опити за диалог пропадат безвъзвратно!

Съвсем спокойно ви попитахме да обмените личния си опит от това,което сте научил чрез това,което сте практикувал.Вие/ако желаете/ ще споделите това,което сте практикувал и постигнал.Практикуващите Сахаджа Йога ще разкажем личния си опит в СЙ.
    Активен

САХАДЖА ЙОГА
    Страници:  1 2 3 [4]   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Граф сен Жермен-мъжът, който знае всичко и никога не умира
    Езотерика
    delfin 4 3925 Последна<br />публикация Август 22, 2010, 12:29:54
    от Isis
    Кундалини « 1 2 ... 5 6 »
    Духовни учения
    Админ 89 9389 Последна<br />публикация Октомври 08, 2012, 06:31:03
    от Свързан
    Някой да знае какво стана със Сънчо?
    Въпроси и отговори
    Scortan 1 594 Последна<br />публикация Декември 15, 2011, 20:53:39
    от Еlsha
    Чичо Гугъл, знае всичко..е една буквална фраза!!! « 1 2 »
    Програмиране, световен елит
    Ariam 16 1746 Последна<br />публикация Октомври 07, 2012, 22:31:50
    от Ariam
    Кундалини, МЕР КА БА, торсионно поле
    Обща тематика
    Harpi 14 1395 Последна<br />публикация Декември 14, 2012, 16:18:48
    от Harpi

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Паник атака | Планински кристал - Кварц  © Copyright