Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници: [1]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Въпросите и страховете, които не ми дават мира!!!!!!  (Прочетена 1547 пъти)
Mlively
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3

« -: Май 18, 2011, 16:10:24 »

Преди 3 дни попаднах съвсем случайно на тема,в която се споменаваше за т.нар.Преход. Бях силно заинтригувана и не съм спирала да търся материал по темата,за да прочета и науча колкото се може повече информация.В момента в главата ми е пълен хаос и не мога да си подредя мислите. Имам толкова много въпроси, а дори не знам от къде мога да получа отговорите.Извинявам се предварително ,ако съм ви отегчила с темата си. Но тепърва навлизам в нещата и искам да чуя вие как преминавате през това.Как се учите да се променяте,от къде черпите информация,как се вслушвате в себе си.Знаех от преди,че през 2012 ще има промяна на духовно равнище.Но изобщо не съм знаела за този Квантов скок-3-те дни тъмнина .. Това, че ще бъдат ''защитени'' само духовно пробудилите се. На места попадам и на друга информация. И се обърквам. Не знам на кое да вярвам. Дали всичко това ,което четем е достоверно? Можем ли да бъдем сигурни ? Започвам да се плаша, че мога да не съм ''достойна'' за преминаване в другото измерение - в такъв смисъл - ,че няма да мога да се подготвя. Или по-точно - аз ще си мисля, че съм се подготвила ,но ако се окаже,че не е достатъчно. Ако не съм успяла да науча всичко, което е нужно. А то всъщност какво е нужно ??
Опазването но природата, прочистване на мислите ,позитивизъм, премахването на нисшите чувства от нас, стремежът към по-добро ,свързването ни с вътрешното си висшe ''Аз'' .....Ами ако не успея да осъществя връзка със себе си или въображението ми ме заблуди и не намеря точната истина??? Как мога да не изпитвам страх ,когато дойде момента на прехода ,като няма да съм сигурна дали аз съм от ''пробудилите се'' и дали ще успея да се свържа с тези Висши сили, когато му дойде времето .Ако нямам знак от тях или не успея да го разчета ,или не почувствам нищо ХмммХммм   
Да повярвам във Висшите сили и това ,че не сме просто хора ,а много повече от хора съм го знаела и вярвала винаги!!! И винаги духовното ме е привличало.Винаги съм чувствала,че съм необикновена и имам способности . Но никога не съм знаела как да ги открия и развия . Наскоро обаче осъзнах, че всичко се крие в самите нас - силата я носим в себе си и винаги ще я носим. Но не всеки ще успее да я използва. Вие как започнахте своето израстване? Как се свързахте с вътрешното си аз?
 Стремежа към духовното винаги съм го имала - но ако не успея да го развия, колкото е нужно ? Как мога да избегна този страх, които имам в себе си? Как да го премахна? И някой знае ли как можеш да осъществиш контакт с Висшите сили. Освен чрез мислите си ,но какво точно трябва да си мислим, някакви молитви има ли  ... Леле имам хиляди страхове и въпроси, пълна каша ,не знам от къде да започна ,какво да правя тцтцтцтцтцтцт ...........................
Активен
shining_star
Неактивен Неактивен

Публикации: 730

« Отговор #1 -: Май 18, 2011, 17:20:43 »

Преди 3 дни попаднах съвсем случайно на тема,в която се споменаваше за т.нар.Преход. Бях силно заинтригувана и не съм спирала да търся материал по темата,за да прочета и науча колкото се може повече информация.В момента в главата ми е пълен хаос и не мога да си подредя мислите. Имам толкова много въпроси, а дори не знам от къде мога да получа отговорите.Извинявам се предварително ,ако съм ви отегчила с темата си. Но тепърва навлизам в нещата и искам да чуя вие как преминавате през това.Как се учите да се променяте,от къде черпите информация,как се вслушвате в себе си.Знаех от преди,че през 2012 ще има промяна на духовно равнище.Но изобщо не съм знаела за този Квантов скок-3-те дни тъмнина .. Това, че ще бъдат ''защитени'' само духовно пробудилите се. На места попадам и на друга информация. И се обърквам. Не знам на кое да вярвам. Дали всичко това ,което четем е достоверно? Можем ли да бъдем сигурни ? Започвам да се плаша, че мога да не съм ''достойна'' за преминаване в другото измерение - в такъв смисъл - ,че няма да мога да се подготвя. Или по-точно - аз ще си мисля, че съм се подготвила ,но ако се окаже,че не е достатъчно. Ако не съм успяла да науча всичко, което е нужно. А то всъщност какво е нужно ??
Опазването но природата, прочистване на мислите ,позитивизъм, премахването на нисшите чувства от нас, стремежът към по-добро ,свързването ни с вътрешното си висшe ''Аз'' .....Ами ако не успея да осъществя връзка със себе си или въображението ми ме заблуди и не намеря точната истина??? Как мога да не изпитвам страх ,когато дойде момента на прехода ,като няма да съм сигурна дали аз съм от ''пробудилите се'' и дали ще успея да се свържа с тези Висши сили, когато му дойде времето .Ако нямам знак от тях или не успея да го разчета ,или не почувствам нищо ХмммХммм   
Да повярвам във Висшите сили и това ,че не сме просто хора ,а много повече от хора съм го знаела и вярвала винаги!!! И винаги духовното ме е привличало.Винаги съм чувствала,че съм необикновена и имам способности . Но никога не съм знаела как да ги открия и развия . Наскоро обаче осъзнах, че всичко се крие в самите нас - силата я носим в себе си и винаги ще я носим. Но не всеки ще успее да я използва. Вие как започнахте своето израстване? Как се свързахте с вътрешното си аз?
 Стремежа към духовното винаги съм го имала - но ако не успея да го развия, колкото е нужно ? Как мога да избегна този страх, които имам в себе си? Как да го премахна? И някой знае ли как можеш да осъществиш контакт с Висшите сили. Освен чрез мислите си ,но какво точно трябва да си мислим, някакви молитви има ли  ... Леле имам хиляди страхове и въпроси, пълна каша ,не знам от къде да започна ,какво да правя тцтцтцтцтцтцт ...........................

Mlively, намери в ю тюба посланаята на Алайе от Плеяди - Alaje pleyadian messages, има ги със субтитри на български. Там се казва всичко много ясно, има и медитации.
За това кой е готов и кой не - никой не знае, кой докъдето е. В един от ченълингите за прехода, не знам дали си го чела, се казва, че всеки трябва да вземе решение за себе си дали ще минава прехода заедно със земята, или ще остава в стария живот. Това е личен избор на всеки. Който е решил да минава в новата епоха, трябва да изрази намерение - да го реши за себе си и да го каже гласно.
Няма как да се знае докъде си и докъде не си, но има 3 важни неща - 1. да вземеш решение за себе си и да го изразиш на грас, 2. Да се отвори сърдечната чакра, и 3 - да помолиш господарите на карма да заличат предишната ти карма от всички досегашни животи, на всички нива.
Не се страхувай и не се терзай дали си готова, и дали ще има време да се подготвиш. Така или иначе няма какво друго да правим, освен да следваме избраната от нас посока.

Активен
Sentinel
SentinelOfLove
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 369

• Град: Sofia
  • « Отговор #2 -: Май 18, 2011, 17:50:41 »

Добре дошъл/ла в форума Усмивчица Ако искаш ме аддни в скайп и мога да ти отговоря на въпросите ти 
    Активен
    protoplasma
    Гост
    « Отговор #3 -: Май 18, 2011, 18:32:38 »

Здрасти и успех в установяването на контакт с висшите сили, щом те влече.
    А, ето, вече успяваш!
    Добре дошъл/ла в форума Усмивчица Ако искаш ме аддни в скайп и мога да ти отговоря на въпросите ти 
    Приятелю, на поне 5 места, тя/той говори за себе си в женски род. Оставам с впечатлението, че или не четеш или си доста разсеян.
    Ще се възползвам от това, че носиш отговори, на толкова важни въпроси! Ако може, разбира се
    Активен
    Sentinel
    SentinelOfLove
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 369

• Град: Sofia
  • « Отговор #4 -: Май 18, 2011, 18:37:21 »

разсеян да :Д
    Активен
    diamand
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 9

« Отговор #5 -: Септември 10, 2011, 02:02:45 »

Незнам за какъв "Преход" сте чели, но вероятно е някакъв абсурд.
    Запазете спокойствие и се опитайте да  освободите съзнанието си от всички страхове и натрапчиви мисли, за които споменавате. Ако  се стремите към духовно усъвършенстване, най-добре е да се обърнете към учение с традиции. Учението на Дънов е многа подходящо. Словото и музиката на Учителя, ще Ви създадат хармония и уравновесеност и ще развие интуицията Ви. Ще се доверявате изцяло на нея и по-рядко на чужди мнения.
    Вярната посока е да се стремим да развием колективното съзнание. Повече мисли и отдаденост за другите.
    Знам, че ще се справите.
    Активен
    The One
    Неактивен Неактивен

Публикации: 1636

Винаги на точното място в точното време

« Отговор #6 -: Септември 10, 2011, 02:26:10 »

Ще ти кажа аз как се свързах със себе си. Усмивчица
    Първо имах много въпроси също като теб,които естествено пораждаха много страхове...страхове от това,че няма да намеря отговорите и то дори на време. Усмивчица
    Тези страхове пораждаха още въпроси,как да се справя с тях,а въпросите още страхове и така се въртях в порочен кръг.
    Тъй като със страховете си разбрах,че немога да се боря защото стават по силни,реших да опитам с въпросите и да не ги задавам,но и това не помогна те също ставаха по силни(защо да не ги задавам се питах Усмивчица )!!!

Знаех,че или едните или другите трябва да спра,но как??
    После махнах трябва и го заместих с искам.
    След това махнах и искам и останаха да ги наблюдавам само.

Накрая въпросите изчезнаха и взеха със себе си всички страхове или може би страховете взеха със себе си всички въпроси,не съм сигурен но факт е,че ги няма.
    Чак тогава се появиха отговорите,след дъж качулка ама какво да ги правиш Усмивчица

Активен

Не мога да променя това което виждам,но мога да променя точката през която гледам.
    Това е достатъчно да промени онова което изживявам,а това променя цялата гледка.

Всичко перфектно е точно такова,
    течащ в безкрая свещен резултат!
    Бъди сега причината нова,
    за твоя бленуван в мечтите ти свят.
    Страници: [1]   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    "Срещи в Жасминовия храм" от Мария Мира
    Книги
    delfin 3 1455 Последна<br />публикация Ноември 12, 2009, 11:05:34
    от anabela
    Ето някои неща,в които вярвам!
    Древни цивилизации
    Аэ съм 4 2393 Последна<br />публикация Май 27, 2010, 19:33:29
    от Аэ съм
    Теми, които се редактират « 1 2 »
    Изцеление от природата
    Administrator 25 3114 Последна<br />публикация Март 16, 2011, 00:00:52
    от Administrator
    Теми, които се редактират « 1 2 »
    Даровете на природата
    Administrator 20 2687 Последна<br />публикация Април 10, 2011, 13:24:03
    от Стела
    Защо извънземните не дават техническа информация? « 1 2 3 »
    Извънземни цивилизации
    fgerwgfve 35 2169 Последна<br />публикация Март 13, 2013, 20:49:58
    от flexuz

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright