Духовно развитие

Страници:  1 ... 3 4 [5] 6   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Промените по света и около нас - сегашни и предстоящи  (Прочетена 21431 пъти)
Аэ съм
Слава ввишних Богу, и на земли мир, в человецех благоволение.
Неактивен Неактивен

Публикации: 2396

Hello! I am Andy!

« Отговор #60 -: Септември 18, 2012, 13:21:59 »

Кога ще осъзнаете, че самите тъмни сили са точно тия извънземни, които ви дърдорят щуротии, на които тъй лековерно вярвате?
Активен
Sunshine(sun)
Разумна Любов
Неактивен Неактивен

Публикации: 972

• Град: Тук и сега
  • Тук и сега ...

100006741217887
    « Отговор #61 -: Септември 23, 2012, 06:34:52 »

"През юли руските власти съобщиха за рекорден брой - 200 хил. ПТП през 2011 г., при които са загинали 28 хил. души."
    Има много подобни от близките години и по-горното важи за всички страни и за целия свят а там цифрите са огромни.И дори да не го виждате около нас е адско положението.
    Човечеството се чисти с огромна сила и една вълна от отрицателен характер си отива , взимайки колкото се може повече жертви , но идва друга от положителен и на заслужилите те ще помогнат.
    Искам да кажа ,че човека не осъзнава какво става и води живот които и той не знае защо е такъв.
    Тези години има толкова земетресения и огромни катаклизми които не са се случвали от много време на сам.
    Изминалите години от миналото са записани с огромно количество от кръвта на огромна цифра от страдания и мъки.
    Няма да давам инфо за войните в целия свят и жертвите там.
    Няма да давам и за катаклизмите и жертвите там.
    И кога съберем всичко от миналите няколко 1000-ди години на война и злоба и сегашните на природни бедствия и др.Числото мили хора е толкова голямо ,че не ми се иска да го споменавам.
    Идеята е ,че до сега ние хората бяхме в това което хората наричат ад(отрицателно) , за мен е малко по-различно.
    И всички тези промени са понеже идва рая (пак според хората) положителното , но това което си отива няма да иде без да си прибере служителите.
    И всичко за да е ок се изисква промяна , това е искайте да се промените и после се променете.
    Просто го направете ...
    Здраве и промяна на всички..

Активен

Аэ съм
    Неактивен Неактивен

Hello! I am Andy!

« Отговор #62 -: Септември 24, 2012, 08:36:32 »

Цитат
    И всички тези промени са понеже идва рая (пак според хората) положителното , но това което си отива няма да иде без да си прибере служителите.

В Библията не пише нищо такова. Там се казва, че преди да дойде рая(Царството небесно) ще бъде царството на Антихриста, но то ще дойде след като Израел се създаде отново. Израел е пресъздадена през 1948 година, но евреите там са си чисти хазари от времето на претопяването между тюрските и българските народи на Волга, а по телевизията само за антисемитизъм ни говорят. Смятай че щом лъжат толкова какъв рай иде. Рая на Антихриста.
       Лесно е да се каже това за промяната. Всъщност, много лесно е да се говорят приказки, ама ти ако си в петото измерение, а хората до тебе в третото - ко прайм? Нали, то тия измерения са си окултистка пропаганда, дето създаде комунизма, нацизма и капитализма, ама ако си се уравновесил относително, щото това е относителна работа, а около тебе само лъжи и страх, кво прайш пич?

Активен
    Sunshine(sun)
    Разумна Любов
    Неактивен Неактивен

• Тук и сега ...

100006741217887
    « Отговор #63 -: Септември 24, 2012, 09:03:53 »

Цитат

В Библията не пише нищо такова. Там се казва, че преди да дойде рая(Царството небесно) ще бъде царството на Антихриста, но то ще дойде след като Израел се създаде отново. Израел е пресъздадена през 1948 година, но евреите там са си чисти хазари от времето на претопяването между тюрските и българските народи на Волга, а по телевизията само за антисемитизъм ни говорят. Смятай че щом лъжат толкова какъв рай иде. Рая на Антихриста.
       Лесно е да се каже това за промяната. Всъщност, много лесно е да се говорят приказки, ама ти ако си в петото измерение, а хората до тебе в третото - ко прайм? Нали, то тия измерения са си окултистка пропаганда, дето създаде комунизма, нацизма и капитализма, ама ако си се уравновесил относително, щото това е относителна работа, а около тебе само лъжи и страх, кво прайш пич?

Съгласен съм с теб , въпреки ,че не се уповавам на никакви писания от миналото.Може би само  Учителя се доближава до знанията ми или аз до неговите.Но това е др., тема.
    С най дори чуства ще споделя , че живота ми и всичко в живота ми, храна,мисли,влечения е толкова различно от живота на всички около мен ,че не знам как да процедирам.
    След редица неща които следвах години наред , получих информация и ми се изясниха някои неща.
    Изясниха ми се всички илюзии в които хората сами сме се вкарали и кога видях , или започнах да се пробуждам не можех да повярвам , че всички хора вървят срещу себе си и срещу всяко свято нещо в изминалите няколко 1000-ди години и всичко направено от хората и техните неосъзнати действия.
    Не знам какво да правя , правя това което някога е правел Учителя и това което Прави Изворски ,споделям наученото с хората които поискат да се променят.
    Дано не греша.Според данните които имам идва промяна от характер които е толкова различен ,че само някои книги може да се доближат до него, и всичко изградено е нужно да рухне.
    Всичко по горе е така и не е така , понеже гледната точка на всеки е различна според неговото развитие.
    Знам със сигурност ,че ако приемем промяната със сърце нещата ще са по-леки.
    Каква промяна , ами всичко е енергия и както всяка енергия на планетата или извън планетата тя се обновява и променя.Енергия са и парите,думите,мислите,хората всичко.
    Здраве на всички.
    Активен

shining_star
    Неактивен Неактивен

Публикации: 728

« Отговор #64 -: Септември 24, 2012, 09:15:57 »

Е, нали затова е отделянето на зърното от плявата, затова е тоя преход, да си отиде всеки там, където му е мястото, според нивото. За в бъдеще няма да се раждат лоши хора на земята, казва Учителя, няма да има условия за тях, а го е казал някъде през 30-те години, тогава още той говори за  прехода, който сега изживяваме. Sunshine, прав си за това, което казваш, но не забравяй, че промяната е лична, процесът на осъзнаване и промяна е лично дело на самия човек, пак според нивото му на развитие. Ти може да казваш на хората, но те няма да възприемат, ако сами не достигнат до някъде...

Ако има лоши хора около нас, това е част от израстването. Следвай себе си и бъди светлина сам на себе си, както е казал Буда. Иначе ако чакаш да падне антихриста и господ /или извънземните, или някой друг/ да изчисти лошите, не става. Усмивчица
    Активен
    Аэ съм
    Неактивен Неактивен

Hello! I am Andy!

« Отговор #65 -: Септември 24, 2012, 09:25:18 »

Пришествието Христово иде у всеки различно. А докъде ще доведат тия промени, според теб? И каква ще е тя - добра или лоша - защото енергията, за която говориш е много неутрална. Не отиват ли натам нещата, че света цял се превръща в секта?

Цитат
    Ако има лоши хора около нас, това е част от израстването. Следвай себе си и бъди светлина сам на себе си, както е казал Буда. Иначе ако чакаш да падне антихриста и господ /или извънземните, или някой друг/ да изчисти лошите, не става.

Човек не е бог и не е всезнаещ и всемъдър - тогава как може да си бъде светлина сам на себе си? И как той може да се оправи с лошите - да ги игнорира или да ги избие всичките. И в двата случая ще стигне до задънена улица.
        И друго да попитам - лошите хора не са ли продукт на своето време? Имам предвид, добрите хора, уж нормалните, при подходящите условия не биха ли станали лоши? Човек съвсем не се ражда изначало лош, в генетичния код на душата няма етикет:"добър", "лош", "мързелив" или "тъп". Той се ражда със същия капацитет, който имат всички бебета - в началото всички са равни. Виж, след това много зависи от учителите, които учат това дете. Ако не го обучат правилно и то не ги слуша ще го нарекат лошо, но ако се подчинява и т.н. то ще е добро. При Петър Дънов е такова.
        Сякаш той и Буда прокарват идеята, че човек има пълния капацитет САМ да се пребори с лъжите и тъмните сили, така ли е наистина?

Причината за тия въпроси е осъзнаването, че в окултизма и езотериката има нещо, което е довреме, а тука става доста едностранчив диалог - само негови поддръжници има - и затова подпитвам.
    « Последна редакция: Септември 24, 2012, 09:34:04 от Аэ съм » Активен
    Sunshine(sun)
    Разумна Любов
    Неактивен Неактивен

• Тук и сега ...

100006741217887
    « Отговор #66 -: Септември 24, 2012, 09:40:40 »

Цитат
    Сякаш той и Буда прокарват идеята, че човек има пълния капацитет САМ да се пребори с лъжите и тъмните сили, така ли е наистина?

За да ти отговоря е нужно да ти разкажа какво е бог,господ и какво е дух , каква е разликата между трите енергии и от къде произлизат.Те всички са различна проява на енергията.Лоша енергия няма има нужна енергия.
    За да разбереш много неща е нужно да се върнеш там където няма човек.Или това което е създало човека.
    Да разбереш нещата отвъд човешкия свят и разбиранията на човека.
    Тогава ще ме разбереш и ще прозреш много неща.
    Само ако разбереш колко сила имат по-горните думи ще откриеш новости за теб.
    Но сега много хора са в оковите на застарялото мислене на човешкия свят.
    Не искам да споря и ако не ме разбираш сега нека почакаме.
    Ако не се съгласяваш с мен нека спрем до тук.
    Всеки има право на избор и аз уважавам това.
    shining_star   разбирам те прекрасно и там където се включиш е приятно за мен.Но засега сме малко.
    Нека светлината ви дари с разбиране.
    Активен

sharga
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 148

« Отговор #67 -: Септември 24, 2012, 09:54:16 »

Нека светлината ви дари с разбиране.

Трябва да се внимава с употребата на думата "нека" защото всеки си има ограничение колко пъти в живота да я ползва, твоите са вече 14
    Активен
    Аэ съм
    Неактивен Неактивен

Hello! I am Andy!

« Отговор #68 -: Септември 24, 2012, 09:55:24 »

Посвети ме, но...Това е ли е целта на разговора - да се съгласим? Не смяташ ли че все пак не знаеш цялата истина и поради си грабнал парче от нея, а аз, примерно, може да съм грабнал друго парче и ако е така, нужно ли е да се съгласяваме с парчето на другия, признавайки го за по-висше. Съвсем не те критикувам, просто имам своя гледна точка и смятам, че целта на една дискусия не е да накараме другия да е съгласен с нас и да ни признае за по-умни. Ще карам направо - виждам огромно его около мен. В теб, конкретно, виждам гигантско духовно его, което съм срещал и в много други хора. А в повечето срещам интелектуално его. Аз, например, имам интелектуално его и то си ми личи. Но как тогава е възможно да се получи нормално човешко общуване, без което не би могло да има и разбирателство между хората, ако не се разбираме въобще едни други и просто се опитваме да убедим другия(или себе си) в това колко сме прави или умни? Сигурно ти звучи богохулен тоя стил, с който ти говоря, защото ти очевадно си над тия неща...но ок, спираме и да чакаме....

Истината е в Бога и нашия Спасител Изкупител на греховете Исус Христос, защото съвсем не е нужно хората да го търсят - за разлика от Луцифер, Той сам се открива.
    Активен
    Sunshine(sun)
    Разумна Любов
    Неактивен Неактивен

• Тук и сега ...

100006741217887
    « Отговор #69 -: Септември 24, 2012, 10:27:09 »

Посвети ме, но...Това е ли е целта на разговора - да се съгласим? Не смяташ ли че все пак не знаеш цялата истина и поради си грабнал парче от нея, а аз, примерно, може да съм грабнал друго парче и ако е така, нужно ли е да се съгласяваме с парчето на другия, признавайки го за по-висше. Съвсем не те критикувам, просто имам своя гледна точка и смятам, че целта на една дискусия не е да накараме другия да е съгласен с нас и да ни признае за по-умни. Ще карам направо - виждам огромно его около мен. В теб, конкретно, виждам гигантско духовно его, което съм срещал и в много други хора. А в повечето срещам интелектуално его. Аз, например, имам интелектуално его и то си ми личи. Но как тогава е възможно да се получи нормално човешко общуване, без което не би могло да има и разбирателство между хората, ако не се разбираме въобще едни други и просто се опитваме да убедим другия(или себе си) в това колко сме прави или умни? Сигурно ти звучи богохулен тоя стил, с който ти говоря, защото ти очевадно си над тия неща...но ок, спираме и да чакаме....

Истината е в Бога и нашия Спасител Изкупител на греховете Исус Христос, защото съвсем не е нужно хората да го търсят - за разлика от Луцифер, Той сам се открива.
    Да разбирам те , проблема е  ,че само споделям и затова казвам ако не ти допада подмини.
    Лошо няма , никъде не казвам аз съм истината.
    Мразя споровете и нека всеки споделя във форума а кои как ще го разбере е друг въпрос.
    За егото и е така и не е така.
    Исках да ти кажа друго , но ти не ме разбра.
    Аз не съм важен.Аз съм само проводник на това което ти казвам.
    Да ме разбереш не значи да ме признаеш за по умен ... различно е ...
    Заради подобни диалози спрях да пиша.Човек не иска да се научи а ......
    Да си представим тази сцена между нас в миналото но ти си човек от преди да е известен Исус.
    И си възпитан в общество с други разбирания от тези на учението на Исус.
    И ако можеше да има диалог между теб и тогавашния Исус какво ли би станало.
    Май и на него би му казал ,че има огромно духовно его.Дали разбра смисъла на думите.
    Бих могъл да кажа много , но подареното не се цени , а постигнато се цени и пази.
    Затова е важно всеки да израсне и да разбере сам.
    Много ми е тъжно кога някои каже "ти се правиш на умен"  , "ти имаш его" , "просвети ни разбиращи " и много др.
    Сложно е мили хора  , пиша заради някои познати с огромна положителна енергия и заради хора които ме разбраха само с няколко думи и казаха от къде го знаеш , понеже аз го знам, но не съм чел, нито книга, нито библия.Има хора като мен, които знаят определена информация, която я има около всеки човек ,но за да я приемеш трябва да се промениш или да поискаш.
    Не знам дали ще ме разберете, но няма и да се паля , дори и това което написах не трябва да го пиша.
    Контрола над емоциите е много труден и се надявам това да е последното ми впускане в подобни дискусии които са безпочвени и водят до отрицателно генериране на енергии.
    Цитат
    Трябва да се внимава с употребата на думата "нека" защото всеки си има ограничение колко пъти в живота да я ползва, твоите са вече 14
    Усмивчица ок спирам има голям смисъл в това което ми казваш, мерси.
    Активен

izparitelq
    Гост
    « Отговор #70 -: Септември 24, 2012, 10:41:28 »

Контрола над емоциите е много труден и се надявам това да е последното ми впускане в подобни дискусии които са безпочвени и водят до отрицателно генериране на енергии.
    Точно това си мисля в последните дни в тази връзка,незнам дали само аз го забелязвам,защото го привличам,бидейки в такъв период от собственото ми развитие,но имам чувството,че всички масово навлизат в безмислени спорове и т.н,в общи линии виждам някакъв масов лошоегоизблик.Надявам се това да е чистене,а не нещо друго
    Активен
    shining_star
    Неактивен Неактивен

Публикации: 728

« Отговор #71 -: Септември 24, 2012, 11:12:59 »

Sunshine, не сме малко, повече сме, отколкото си мислим. Но и да сме малко, не е важно това, важно е качеството, и на мен винаги ми е приятно да те видя и да знам, че те има!!

Аз съм: Усмивчица
    Пришествието Христово иде у всеки различно.
    Да - енергията е неутрална, но тук на нивото, на което сме хората, трябва да има разграничаване на добро и зло, съгласи се.

Не отиват ли натам нещата, че света цял се превръща в секта? - няма "права вяра" и "секта", както добре знаеш, религията е възникнала, когато човек е загубил връзката си с Бога, преди това не е имало нужда да го търсим по външни начини...нещата стават отвътре навън, нали затова говори Исус: не на тоя хълм, и не в Ерусалим, а в дух и истина. Това е реализацията, да възстановим връзката си с Бога, която сме изгубили.
    Не вярвам, че човек не се ражда изначално лош, а  става такъв под влияние на условията само. Учителя казва, че добрия човек при всички условия си остава добър, а лошия си остава лош. Т.е. лошия при добри условия, възпитание и т.н. няма да стане по-добър, както и добрия при лоши условия не става по-лош. Те и двамата си имат своята роля и място...а всички сме оплетени в карма, неща, за които идваме тук да отработваме и развиваме, и нищо тук не е твое, нито мислите са твои, нито дори тялото...а твое е само това, което си успял да си изработиш като вътрешна придобивка, качества, които са плодовете на Духа. Усмивчица
    Активен
    Аэ съм
    Неактивен Неактивен

Hello! I am Andy!

« Отговор #72 -: Септември 24, 2012, 12:01:45 »

Sunshine(sun) - ако познавах Исус аз пак щях да го смятам за месия, защото щях да го усетя. Сега теб нещо не те усещам като месия и затова казвам да говориш малко по-разбрано и човешки, имайки предвид, че ти си човек и говориш с човек, който съвсем не е толкова духовно неосъзнат.

shining_star - не знам дали си забелязал/а, но учението на Дънов е някакъв буламач от източна философия, индийски учения, сатанизъм и смесица от каквито се сетиш видове християнства - само Мохамед липсва в манджата му. Този човек, както и неговите поддръжници, са внесли толкова много разкол сред православната църква, колкото никой друг. А защо е толкова харесван от хората? Ами защото си има отговор за всичко, казва го по много лесен за запомняме начин, и е способен да ти напише цял роман, пълен с празни приказки - много е красноречив. Но те илюминатите все такива подбират за своите цели... На хората им харесва някой да им казва как цялата власт е в тях и те са равни на Бога, и колко са свободни и по-интелигентни от хората около тях. Вие четете някакви работи там, които са си някаква религиозна манджа с грозде, и си мислете, че сте супер извисените. Прочели сте за седемте реки на живота, трите пътя на любовта и за главата на дървото на живота, с петте клона и двете маймуни на него и Юруш! ние смее просветлени и вече сме над другите хора. Още по-зле е друг случай - медитирате или сънуването, а пък може и да ви се яви, някой демон(те между другото винаги имат мило изражение на лицето, говорят благо и са облечени в бяло), и ви кажа: Ти си избрания да възродиш стария закон за бобеното зърно. Тва е закона за живота. И айде - хоп! - ставате интелигенти, ерудирани...и няма особен смисъл да си губите времето с прости простосмъртни, нали така?
         Уловката е че който е човек да срещнеш на улицата, дори и много тъп циганин, той няма въобще да се смята за тъп. А да не говорим(пу-пу!) какво мнение ще има той за себе си, ако е чел Дънов или Блаватская и т.н. - направо пред вас ще се разкрие един лорд или ХЕРЦог на интергалактическия съюз на плеядите, да речем, от Малко Куче... Тъй че не ви прави особена чест да приемате тия писания толкова буквално, щото и аз мога, и съм го правил, да говоря популистки. А Петър Дънов е един популист. Въобще няма място и за сравнение с това което той е казал и с това което го има в Библията - да, Дънов е написал безброй книги и към стотици милиони думи, а Иисус има една(която по случайност е най-оплюваната от окултичната върхушка, но и най-купувана от хората) и в нея е казал по едно изречение за всяка тема, която вълнува човек. Да, ама пак Исус е казал много повече от Дънов. И Исус не си е поставял никаква основа за своето учение, докато Дънов уж тълкова това, което Исус е казал, ама не е могъл да го обясни много добре, видиш ли, сложно им е на хората. Тъй че вземете един Нов Завет и вижте написаното вътре. И кажете лъжа ли, манипулация и т.н.

Гневя се, защото тия сектантски истории взеха да ми писват. Не е Дънов първия, който се счита за Христос и който извращава всичките му послания, въз основа на собственото си тълкувание. А е нормално - Църквата мълчи през последните сто години и е далеч от хорските проблеми. Някои окултисти използват това много умело и ви крадат душите. Моля ви, осъзнайте се и се покайте, докато още я има БПЦ, защото живота е станал такъв, че човек за човека е вълк и в големия град освен нервна болест друго не можеш да си докараш...
    Активен
    Sunshine(sun)
    Разумна Любов
    Неактивен Неактивен

• Тук и сега ...

100006741217887
    « Отговор #73 -: Септември 24, 2012, 12:13:34 »

Цитат
    Гневя се, защото тия сектантски истории взеха да ми писват. Не е Дънов първия, който се счита за Христос и който извращава всичките му послания, въз основа на собственото си тълкувание. А е нормално - Църквата мълчи през последните сто години и е далеч от хорските проблеми. Някои окултисти използват това много умело и ви крадат душите. Моля ви, осъзнайте се и се покайте, докато още я има БПЦ, защото живота е станал такъв, че човек за човека е вълк и в големия град освен нервна болест друго не можеш да си докараш...
    След това изказване аз разбирам , че много неща са неясни , но да не изключваме и варианта и аз да съм грешен и затова , след казаното от теб просто няма да пиша.
    Тук ти сам се предаде и стана проводник на нещо което не разбираш.
    На всички по-горе съвета ми е  да не пишем повече извън темата , темата е друга и нека всеки вярва в неговата истина.
    Здраве на всички.
    Активен

Аэ съм
    Неактивен Неактивен

Hello! I am Andy!

« Отговор #74 -: Септември 24, 2012, 12:28:25 »

Значи според ню ейдж възгледите на Петър Дънов хората си се раждат добри или зли. И земята ще се очисти от злите - ще ги избие всичките - ще ги издуши, издави, изгори живи, смаже и т.н. Независимо дали са стари лоши хора, които се опитват да се покаят или млади(например деца, които имат заложбите на лош човек). И така дай земята да се очиства от тия хора...Ами ако дойде Дънов и ви каже да помагате? Какво - ще грабнете пушките и ще подгоните проститутките, педерасите, пачаврите, циганите и евреите, така ли? Ами ако дойде пак Дънов(може и друг негов наследник) и ви каже евреите са упадъчен народ, циганите само ви тормозят, негрите нямат място в нашата раса, щото според Дънов те са били първата властваща раса на земята...и докато се усетите новата шеста раса на Петър Дънов ще се окаже завършения експеримент на Адолф Хитлер с арийската раса. Щото германския народ по време на третия райх е бил закърмен с тия приказки за новата хилядагодишна власт на арииска раса. Дънов е решил да замени понятието арииска със шеста раса, иначе щеше 44 година да го гонят партизаните из лесовете на стара планина. Щеше да обвиним като Нацист. Петър Дънов - нацист - вие си викате, ауууу! Ама някой го оприличават и на комунист, щото е спасил живота на Георги Димитров, слугата на Сталин, и е казал, че ако българите не приемат дъновизма като начин на живот ще дойдат комунягите да ги изплющат едно 'уаво. Той е пионка, като Блаватская, Рьорих, Кроули и т.н.
        В по-ново време тая шеста раса си получи термина - индиго - от езотеричката Нанси Ан Тейп. В България тия глупости ни ги прокара Людмила Живкова, а после и Христо Нанев с неговите демонични полтъргайски Кики ли Мики ли, де да знам и аз. И Ванга дето си построи църква, а в нея Светлин Русев направи икона на любовницата си Нешка Робева(никъде освен в България не се е случвало такова богохулство - да издигнеш любовницата си до нивото на свети Иван Рилски примерно...). Лошото е че тия всичките имат ебати егото и сами не виждат в какви фекалии плуват. В Русия имаме оня Висарион, агента на КГБ, и Мулдашев, абе...тая философия завладява света, ама тя е дело на същите, от които искате да избягате - агенти Смитове(който е гледал матрицата). Просто ви препрограмират на ново ниво.
         Чел съм много работи, а и съм го преживял - в един момент разтоварваш с вестник "Шоу", където една шейсетгодишна бивша чалга фурия(Сашка Васева) си мачка гърдите с ебати злодейската усмивка, а отгоре с големи букви пише: Аз съм дъновистка и си имам собствена религия., а пред гърдите гледаш палавия поглед на учителя(редактори с въображение); в друг момент вече призоваваш джинове и разни федерални педерални галакти да дойдат да спасяват земята, та накрая, докато усетиш, драскаш пентаграми из стените у дома с кръвта си и се молиш на...някой... Много внимавайте. Вчера дадох линк към един православен текст, изобличаващ Дънов. Можете да го прочетете. Бил съм негов почитател и това ми съсипа живота, почти.

Цитат
    На всички по-горе съвета ми е  да не пишем повече извън темата , темата е друга и нека всеки вярва в неговата истина.
    Здраве на всички.

Темата си е идеална, пич. Промените, промените в съзнанието, различните гледни точки, заблудите, отчаянието, реалността - идеална е темата.

Активен
    Страници:  1 ... 3 4 [5] 6   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Не е сън, но се случи около заспиване
    Моите сънища
    loop 4 1998 Последна<br />публикация Февруари 26, 2012, 11:17:17
    от Lily of the valley
    Лечение на Фистули около ануса
    Изцеление от природата
    Админ 0 7472 Последна<br />публикация Февруари 08, 2011, 23:26:30
    от Админ
    Другите, около нас
    Всичко относно индиготата
    l'amour 2 1096 Последна<br />публикация Април 24, 2011, 23:47:08
    от Чиста енергия
    Загадъчна тъмна материя около Слънцето
    Великият преход
    iti2 0 987 Последна<br />публикация Август 11, 2012, 12:56:04
    от iti2
    ИСТИНАТА!!! Огромни обекти около СЛЪНЦЕТО
    Извънземни цивилизации
    JesusChrist 9 1869 Последна<br />публикация Януари 24, 2013, 02:52:25
    от Странник

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Паник атака | Планински кристал - Кварц  © Copyright