Духовно развитие

Страници:  1 ... 3 4 [5]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Въпроси относно Сахаджа йога  (Прочетена 5051 пъти)
Pelin
ОЙ 8:11
Неактивен Неактивен

Публикации: 280

Red Overtone Serpent

« Отговор #60 -: Май 27, 2011, 17:36:50 »

Съгласен съм с теб Pelin но това е вече евтин популизъм за сметка СЙ което още повече ги принизява в моите очи.
Все едно айкидо федерацията в световен мащаб да се подложи на Обама или Буш - просто няма как да стане това.
И понеже ми писна от СЙ пуснах анкета http://indigota.com/index.php?topic=4374.0
То, "който каквото си направи, никой не може да му го направи".
Активен

"... Защото в (от)даването получаваме и в смъртта се раждаме за Живота Вечен..." св. Франциск от Асизи
Търсач
Търсач
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 387

« Отговор #61 -: Май 27, 2011, 21:41:09 »

Търсач само ще те осведомя че точно Обама и Буш щом признават СЙ направо вече ми се повръща от вашия култ и секта чрез йогизъм...
Моля престанете с вашия спам и говорете по темата. Моля модератора да предупреди @Странник.
Активен

nia.boneva6
Гост
« Отговор #62 -: Май 27, 2011, 23:00:40 »

Търсач само ще те осведомя че точно Обама и Буш щом признават СЙ направо вече ми се повръща от вашия култ и секта чрез йогизъм...
Моля престанете с вашия спам и говорете по темата. Моля модератора да предупреди @Странник.

А ти в колко други теми си спамил, аа?!!!??

А за Духът.. изобщо не си ме разбрал какво имам предвид. Pelin е разбрал.

И не ми дреме кво са писали Обама и Буш. Имам си собствено мнение, което няма да промениш колкото и да ти се иска

П.с. Наистина правиш антиреклама на СЙ
Активен
Търсач
Търсач
**
Неактивен Неактивен

« Отговор #63 -: Май 27, 2011, 23:10:11 »

A ти в колко други теми си спамил, аа?!!!??
Не си губя времето да спамя, а говоря винаги по темата.
Това, че не ме разбирате си е ваш проблем.
А сега по темата.
Какви са ви въпроси относно Сахаджа йога?
Активен

Gi
Неактивен Неактивен

Публикации: 127

« Отговор #64 -: Май 27, 2011, 23:17:39 »

А сега по темата.
Да, така е! Аз си направих труда да прочета всичките му постове и не видях никъде спам или нещо извън темата. Пробвайте и вие, мн. е лесно: кликвате на ника и....
За съжаление обаче аз нямам въпроси по темата...
Продължавай Търсач, макар и да не те разбирам (защото тематиката не ми е по вкуса) аз те подкрепям
Активен
nia.boneva6
Гост
« Отговор #65 -: Май 27, 2011, 23:32:01 »

А сега по темата.
ами щом не те разбират, това би трябвало да е знак, че нещо имаш да промениш! Не говориш винаги по темата и мога да ти дам примери!

Много ви моля, направете си труда да разгледате всички постове на Търсач! Аз го направих и не видях никъде разводнени теми или спам. Момчето си пише в три раздела и то по темите! Нито видях да напада някой, напротив той е нападнат на няколко пъти, на което е отговорил доста сдържано. Забелязах и личностни търкания само със Странник.. сещайте се.. Млъквам

Това е така защото част от постове са му местени в подходящите категории и теми. Не веднъж негови постове са докладвани за спам.
Активен
Търсач
Търсач
**
Неактивен Неактивен

« Отговор #66 -: Май 28, 2011, 07:27:10 »

Продължавай Търсач, макар и да не те разбирам (защото тематиката не ми е по вкуса) аз те подкрепям.
Благодаря за подкрепата. Имайте предвид, че Сахаджа йога обхваща доста голяма област и самата Шри Матаджи има към 3-4000 лекции.
Към каква област насочвате вашето внимание?
Активен

Гергана
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 23

• Град: Вселената
  • Сахаджа Йога

« Отговор #67 -: Юни 14, 2011, 17:00:30 »

Ляв Свадхистхан
    Свадхистана чакра е втората чакра в нас. Лявия аспект на тази чакра отговаря за чистото познание в нас. Чистото познание е познанието за Истинската Същност на нещата в нас и около нас. Когато нашите идеи не са в хармония с Истинската Същност Ляв Свадхистхан започва да се изтощава, а по-късно се появяват и проблеми на физическо ниво.

„Проблемите в Лявата страна започват от ляв Свадхистхан, защото това е първият център, който започва да излъчва негативността в нас. Лява Свадистхана всъщност е под контрола на Шри Ганеша, защото Той е началото на живота, а също връзката между живота и смъртта. Така че Ганеша е Този, който дава баланса, Вивека, разбирането, чрез което знаете до къде може да стигнете.

Когато лява Свадистхана блокира, започвате да ходите при разни хора, които ви обещават, че ще ви дадат това или онова или че ще ви се случи това или онова. Но тези левостранни неща могат да се появят и от вашето собствено желание за грешни неща. Например, може да желаете нещо погрешно, като да искате да имате тази или онази мъртва вещ или нещо специално.

Да речем, че някой иска хладилник и непрекъснато мисли за това. Мисли си, че трябва да има хладилник. Трябва да стигне да него и защото го иска, трябва да го получи. Защо иска хладилник? Защото си мисли, че това ще му създаде повече удобства. Но когато докара хладилника, разбира, че не е така.”
    Шри Матаджи

Активен

САХАДЖА ЙОГА
    Страници:  1 ... 3 4 [5]   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Съобщение относно Коронната чакра на планетата « 1 2 »
    Обща тематика
    Spirit 15 4675 Последна<br />публикация Декември 07, 2010, 11:21:43
    от zvezdichka
    Упражнения за духовно усъвършенстване « 1 2 3 »
    Духовни учения
    nia.boneva6 35 5742 Последна<br />публикация Ноември 12, 2013, 21:53:34
    от Ich
    С какво Сахаджа йога е по различна от другите системи в йога ? « 1 2 ... 8 9 »
    Йога
    sahaj 123 5716 Последна<br />публикация Май 17, 2011, 02:53:02
    от mengel
    Въпрос за една икона
    Въпроси и отговори
    Sita 2 1041 Последна<br />публикация Юни 03, 2011, 20:17:50
    от Sita

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Паник атака | Планински кристал - Кварц  © Copyright