Духовно развитие

Страници:  1 2 [3] 4 5   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Въпроси относно Сахаджа йога  (Прочетена 4874 пъти)
Търсач
Търсач
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 387

« Отговор #30 -: Май 23, 2011, 16:29:54 »

Падането на зъби си е нещо нормално, също и развитието на кариеси. А оплешивяването на младите момчета - и то ли е резултат от прилагане на принципи на някакво учение.
От Сахаджа йога научих само глупости.
Каквото сам си направиш никой не може да ти го направи.
Като бях в училище имах много проблеми с пломби и т.н., но след практикуване на Сахаджа йога посещавам зъболекар веднъж годишно и по-рядко. Оплешивяването е свързано с проблемите на различните чакри, които имат проявление на главата.

Активен

Търсач
Търсач
**
Неактивен Неактивен

« Отговор #31 -: Май 23, 2011, 16:31:18 »

Имаме проблеми със зъбите, когато имаме не добра комуникация със хората около нас.
Активен

mamagaya
Гост
« Отговор #32 -: Май 23, 2011, 16:42:07 »

Имаме проблеми със зъбите, когато имаме не добра комуникация със хората около нас.

Тук май си прав.
Активен
bars_i
Гост
« Отговор #33 -: Май 23, 2011, 16:49:25 »

Я дай някакво доказателство за това, че нещо не ми се връзва това ти твърдение. За първи път чувам такова нещо. За зъбите де. И комуникациите.
Активен
Търсач
Търсач
**
Неактивен Неактивен

« Отговор #34 -: Май 23, 2011, 16:55:10 »

Тук май си прав.
Опитвам се най-чистосърдечно да ти помогна. Издигни Кундалини и тя също ще помогне много за много неща.
Активен

mamagaya
Гост
« Отговор #35 -: Май 23, 2011, 17:03:32 »

Тук май си прав.
Опитвам се най-чистосърдечно да ти помогна. Издигни Кундалини и тя също ще помогне много за много неща.

Стига с това Кундалини.  Усмивчица ЕДва ли може да ми помогне много.
Все пак се радвам че си намерил призванието си в живота - Сахаджа йога и кундалини.
Имам травми в ауричното си поле и съм много слаб - към 55 кг. А трябва да съм повече.И знаеш ли кои ми го причини това - баща ми и сестра ми. В началото на годината ходих на психиатрия, за да ме лекуват. Естествено хапчетата не помогнаха много. Имах вяра и се оправих  защото съм силен човек. Мисли
Активен
bars_i
Гост
« Отговор #36 -: Май 23, 2011, 18:00:38 »

Я дай някакво доказателство за това, че нещо не ми се връзва това ти твърдение. За първи път чувам такова нещо. За зъбите де. И комуникациите.
Цитат
Контролира: врат, ръце, лице, език, уста, нос, зъби
Така значи имаме проблем със зъбите когато нямаме добра комуникация. Но тук виждам още врат, ръце, език, уста и нос. На тях как им действа липсата на комуникация. И при тях всичките ли има проблем?
Активен
Търсач
Търсач
**
Неактивен Неактивен

« Отговор #37 -: Май 23, 2011, 18:12:22 »

При различни хора е различно в зависимост от проблема.
Активен

mamagaya
Гост
« Отговор #38 -: Май 23, 2011, 18:22:40 »

Има нещо такова май
Решението май е суровоядство тука.
Цитат
Също така имаше и един пост в темата на един съфорумец, който твърдеше, че със суровоядство е постигнал задравяване на зъбите си, пукнатините им изчезнали и малко прораднали, щото били доста "изпилени".
Активен
Sita
13
Неактивен Неактивен

Публикации: 344

« Отговор #39 -: Май 23, 2011, 18:23:52 »

За колко време се издига кундалини/сахаджа йога ?
Активен
bars_i
Гост
« Отговор #40 -: Май 23, 2011, 18:34:57 »

Да. Така отговарям и аз когато нямам точно какво да кажа и трябва някак си да излезна от положение.
Активен
mamagaya
Гост
« Отговор #41 -: Май 23, 2011, 18:41:55 »

Да. Така отговарям и аз когато нямам точно какво да кажа и трябва някак си да излезна от положение.
Веселяк Веселяк Веселяк Веселяк
Активен
demy
Daniela
Неактивен Неактивен

Публикации: 114

• Град: Sofia
  • « Отговор #42 -: Май 23, 2011, 18:44:03 »

Браво на pantera, предлагам да се направи тема СПАМ !!!! и глупостите да се пускат там  
    Извинявам се за острия тон, но от безмислени неща се ровя като луда какво съм пропуснала последния месец.......
    Активен
    Търсач
    Търсач
    **
    Неактивен Неактивен

« Отговор #43 -: Май 23, 2011, 18:44:22 »

За колко време се издига кундалини/сахаджа йога ?
    Упражнението е към 15 мин, но самото издигане на Кундалини е за 1 сек.
    <a href="http://www.youtube.com/watch?v=CDFcdAZvN0Y" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=CDFcdAZvN0Y</a>
    <a href="http://www.youtube.com/watch?v=ulB7OuFYiEo" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=ulB7OuFYiEo</a>
    Активен

Eona Lightholder
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

Публикации: 2519

NEVERENDING STORY

« Отговор #44 -: Май 23, 2011, 19:04:34 »

Така понеже Търсач е докладван нееднократно , ще помоля който има въпроси към него конкретно да ги прехвърли на лична , просто защото нито има конкретни обяснения, само някакви лозунги от едно изречение  и тъй ,като има 95% постa с абсолютно еднаква информация , могат да се считат за СПАМ.
    Също и към Транс, за трансърфинга пиши в твоята тема, подбирай въпросите си , хубаво преценявай кои са за форума и кои за чата.
    Останалите - Моля не ги провокирайте и гъбаркайте , защото наистина станаха едни локуми , които имат - нямат общо с тематиката .Хората ,които ги интересува не само Сахаджа йога и Трансърфинга, губят желание да следят форумното пространство.

Активен

"weird " is indication for creative force ♥
    Страници:  1 2 [3] 4 5   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Съобщение относно Коронната чакра на планетата « 1 2 »
    Обща тематика
    Spirit 15 4609 Последна<br />публикация Декември 07, 2010, 11:21:43
    от zvezdichka
    Упражнения за духовно усъвършенстване « 1 2 3 »
    Духовни учения
    nia.boneva6 35 5545 Последна<br />публикация Ноември 12, 2013, 21:53:34
    от Ich
    С какво Сахаджа йога е по различна от другите системи в йога ? « 1 2 ... 8 9 »
    Йога
    sahaj 123 5566 Последна<br />публикация Май 17, 2011, 02:53:02
    от mengel
    Въпрос за една икона
    Въпроси и отговори
    Sita 2 995 Последна<br />публикация Юни 03, 2011, 20:17:50
    от Sita

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Паник атака | Планински кристал - Кварц  © Copyright