Духовно развитие

Страници:  1 2 [3]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Крушата не пада по-далеч от дървото?  (Прочетена 2837 пъти)
protoplasma
Гост
« Отговор #30 -: Май 19, 2011, 20:33:24 »

Крушата може да не пада по-далеч от дървото, но незабравяйте, че ние не сме круши и може да се търколим по хълма надолу надалеч.
Надолу? Тази посока никога не ме е привличала, както и назад. Стран ни предлага да се облегнем на крушовата ракия. Налага се да ферментираме. Еона пък ни прогни за целта. Жадна е.
Нека летим. Нагоре.
Активен
nia.boneva6
Гост
« Отговор #31 -: Май 19, 2011, 21:21:01 »

Круши с крилца сме Усмивчица
Активен
Sobercho
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 96

« Отговор #32 -: Септември 01, 2011, 23:59:11 »

Такааа...Някъде другаде във форума бях чел,че не е хубаво да се правим на Господ.Така, искам аз да ви попитам,ако ние сме експеримент,то това означава ли,че този които ни е създал се прави на Господ.Или просто това са съвети да не пробваме и ние да създаваме други същества.Хитро изиграно от създателита,ако така.Експеримент в експеримента.Интересно.Докъде ще стигнат нещата преди да бъде прекратен.Между другото много съм мислил върху тази тема.

Една от теориите ми е,че през 2012 тези които са успяли да завършат добре експеримента,ще бъдат избрани да продължа напред,а другите биват затрити (искам да подчертая,че ние живеем в свят на дуалности т.е. кадето има добро има и лошо,кадето има красиво има и грозно,кадето има живот има и смърт.).Между другото ми звучи доста логично,но когато става въпрос за бъдеще,логиката не е най-добрия пътеводител.
Активен

В Природата няма нищо абсолютно равно,но все пак има перфектна хармония !
Страници:  1 2 [3]   Нагоре
Отиди на:  

Подобни теми:
Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
публикация
Седмата посока" от Жанет Орфану
Книги
Бунтарката 2 2469 Последна<br />публикация Декември 10, 2009, 17:46:37
от Инил
Съобщение относно Коронната чакра на планетата « 1 2 »
Обща тематика
Spirit 15 4616 Последна<br />публикация Декември 07, 2010, 11:21:43
от zvezdichka
С какво Сахаджа йога е по различна от другите системи в йога ? « 1 2 ... 8 9 »
Йога
sahaj 123 5575 Последна<br />публикация Май 17, 2011, 02:53:02
от mengel
Какво означава да бъдеш човек?
Космогенезис
Престолски 13 2953 Последна<br />публикация Март 13, 2013, 07:36:55
от вожда

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
Паник атака | Планински кристал - Кварц  © Copyright