Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници:  1 2 [3]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Виждам странни неща  (Прочетена 5392 пъти)
Житара
Неактивен Неактивен

Публикации: 422

« Отговор #30 -: Декември 04, 2010, 17:01:53 »

изобщо не го отразявам, мисля че дадох достатъчно материал по темата за Плеядите за да запали поне малка искричка вяра или поне съмнение за произхода на така наречените НЛО
Активен

☺ ∞♥ oNe レo√乇
небесният ангел
Гост
« Отговор #31 -: Декември 04, 2010, 17:16:37 »

Я тази тема някак си до този момент съм я пропускала :)да споделя и аз нещо,когато нощем наблюдавам небето понякога виждам решетка-за която вие споменавате само че е малко по различна от показаната на снимката-тази която виждам аз е точно като решетка на милиони малки квадратчета и е сякъш е като защитна преграда по небето.
Активен
nia.boneva6
Гост
« Отговор #32 -: Декември 04, 2010, 17:24:47 »

Когато нощем наблюдавам небето понякога виждам решетка-за която вие споменавате само че е малко по различна от показаната на снимката-тази която виждам аз е точно като решетка на милиони малки квадратчета и е сякъш е като защитна преграда по небето.
И дядо ми е виждал същото, но на пода и на някои предмети.
Активен
небесният ангел
Гост
« Отговор #33 -: Декември 04, 2010, 17:29:15 »

Леле Нийче това е много странно Шокиран
Активен
Reya
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 21

« Отговор #34 -: Декември 04, 2010, 20:46:35 »

Такам ... след случайност Усмивчица която предизвика кратко проучване разбрах , че това което виждам със сигурност е магнитна дифузия .
Даже е нямало нужда да си играя и да симулирам картинки във фотошоп , хората са направили графики отдавна Усмивчица А външните граници на полетата изглеждат за мен като мрежа Усмивчица
Това обяснява и защо се вижда и върху предмети , навсякъде . Много полезна и интересна информация има в гуглето за земната магнитна дифузия , ключова дума " magnetic diffusion earth " .

* eddy_current01.png (14.54 KB, 371x368 - видяно 176 пъти.)
Активен

Можеш да направиш две грешки по пътя към истината: да не го извървиш целия и въобще да не тръгнеш по него! (Буда)
Reya
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 21

« Отговор #35 -: Декември 04, 2010, 20:57:08 »

Опа забравих най-интересното да кажа от бързане ....
Всяко магнитно поле има разбира се източник , нали така ... в случая на земята е земното ядро .
и както се вижда на схемата отгоре . Защо тогава ние виждаме много малки такива поленца , които дифузират едно с друго , значи във всяко едно от тях трябва да има източник . Какъв е този източник и защо понякога направо цялата картина сякаш стои закована .
Всяка движеща се частица образува магнитно поле , дори клетките в кръвта Усмивчица
Активен

Можеш да направиш две грешки по пътя към истината: да не го извървиш целия и въобще да не тръгнеш по него! (Буда)
incorrigi
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 161

« Отговор #36 -: Декември 05, 2010, 02:43:08 »

Опа забравих най-интересното да кажа от бързане ....
Всяко магнитно поле има разбира се източник , нали така ... в случая на земята е земното ядро .
и както се вижда на схемата отгоре . Защо тогава ние виждаме много малки такива поленца , които дифузират едно с друго , значи във всяко едно от тях трябва да има източник . Какъв е този източник и защо понякога направо цялата картина сякаш стои закована .
Всяка движеща се частица образува магнитно поле , дори клетките в кръвта Усмивчица

Усмивчица Това е точно казано, явно го усещаш със свръх развития си мозък Усмивчица
Активен
kehoy_
Неактивен Неактивен

Публикации: 188

« Отговор #37 -: Май 05, 2011, 15:37:18 »

Май не говорим за едно и също нещо,защото моите балончета не са на определени места.И съм забелязал,че само в определени ситуации ги виждам.Е сега ако се напъна едно хубаво,да задържа въздух и т.н ,после се вгледам в бялата стена пак ще ги видя.И при мен не светят,просто се движат,нагоре,надоло,духам-не им влиае,просто си джиткат,един вид Веселяк
Най-вероятно е нещо като зрителна измама,или пък мозъка ми се обърква,от това,че съм се напънал и запъхтял.

Нем,не е зрителна измама,и аз ги виждам точно такива,каквито ги описа, най-често на бял фон или на фона на небето.Откакто ги видях си мисля,че е положителна енергия,а отрицателната е черни точици,свързани като паяжина  Усмивчица А блестящите сребристи точици са различно нещо,незнам какво означават,но са навсякъде,просто не винаги ги виждаме. Ти си пробвал да ги издухаш,аз да ги докосна ,но уви, не се получава.Изглеждат полупрозрачни и безплътни ;]
Активен
kaloian1
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 76

• Град: Плевен
    « Отговор #38 -: Май 08, 2011, 08:34:34 »

Е хора,люде аз ако почна да пиша какво съм виждал няма да ми стигне един ден.
    По-интересното е че не съм бил сам когато сме го виждали и е видяно не само от мен.
    Единия случай е на същество ,бяло светещо в гората,бяхме група и то се появи на 20метра от нас.Стоя около минута и се изпари,всички го видяхме и не бяхме пили или друсали.
    Другия път е в едно заведение стоя с  две познати и изведнъж някаква светлина се засилва срещу едното момиче и влиза в нея,в този момент се променя визията и изражението на момичето и то почва да говори от друго име,представи ми се за Клеопатра въпреки че се съмнявам да е била тя но си беше друго същество със сигорност,говорихме си ,питах го разни работи и то си ми отговаряше.
    След като изчезна и се завърна моята позната в тялото си го коментирахме.Тя не помнеше за какво сме говорили и интересното е че и третото момиче беше видяла светлината ,така че няма как да не вярвам че е реално.Направо си я отвякоха.
    Активен
    kaloian1
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 76

• Град: Плевен
    « Отговор #39 -: Май 13, 2011, 21:50:25 »

Оффф много бързам като пиша и допускам много правописни гршки,няма ли как да се редактира публикация че не виждам, а съм и програмист-срам
    Активен
    Страници:  1 2 [3]   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Гробницата на Бастет е в Странджа!
    Древни цивилизации
    Аэ съм 1 4304 Последна<br />публикация Юли 08, 2010, 15:35:01
    от Аэ съм

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright