Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници:  [1] 2 3   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Гласове в сънищата ми.....  (Прочетена 3781 пъти)
KaTeRlEjKa
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 46

• Град: Варна
  • хм.......

« -: Май 17, 2011, 13:55:23 »

Здравейте! Реших да споделя нещо което от скоро ме притеснява и незнам как да го интерпретирам и трябва ли... От около няколко месеца от време на време докато спя... точно преди да се сабудя или той ме сабужда...гласът.. Това е глас повечето пъти мъжки звучи улегнал и спокоен... Точно преди да се сабудя ми говори ... думи или изречения.. но когато се стресна не мога да си спомня, какво ми е говорил.... Много ми е странно и притеснено.. какво трябва да значи този глас и защо ми говори... Един път ме стрсна страшно като ми изкрещя... Но попринцип много спокойно се държи...
    Ще ви бъда благодарна за помоща....
    Активен

hm.....
    Ignatov
    Немања Видић
    *
    Неактивен Неактивен

Публикации: 29

• Град: Плевен
  • You go to school and learn the golden rule

« Отговор #1 -: Май 17, 2011, 14:09:34 »

Здравей!
    Опитай се да не се страхуваш и се вслушай какво ти говори,чувал съм за подобни неща,може някой да се свързва с теб или да се опитва.
    Успех!
    Активен
    johny
    Гост
    « Отговор #2 -: Май 17, 2011, 14:19:51 »

Да,не се притеснявай.Даже е хубаво че го чуваш!
    Активен
    KaTeRlEjKa
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 46

• хм.......

« Отговор #3 -: Май 17, 2011, 14:54:07 »

Е то  хубаво ама е притеснително и странно.... Дано да е за добро ще слушам по внимателно...
    Активен

hm.....
    Sentinel
    SentinelOfLove
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 369

• Град: Sofia
  • « Отговор #4 -: Май 17, 2011, 15:17:53 »

Иска да ти каже нещо, предполагам важно Усмивчица
    Активен
    Теди
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 17

Да ви натеменужкам маргаритките! :))))

« Отговор #5 -: Май 17, 2011, 15:44:31 »

И при мен е така,абсолютно същото което описваш!Само че при мен не са изречения а е само по една дума и я чувам ясно,много ясно точно в мига преди да се събудя,даже често пъти като се стресна и събудя имам чуството в първия момент сякъш някой ме е извикал по спешност,и след това установявам че никой не ме е викал и че това се е случило насън.
    Оитай се да си спомниш ако не всичко, то поне откъсъчни думи,мисля че с времето това нещо ще ти се изясни! Усмивчица
    Активен
    261162
    AMETIST
    *
    Неактивен Неактивен

Публикации: 2

• Град: Ruse
  • « Отговор #6 -: Август 11, 2011, 09:34:16 »

vlez v kontakt s tozi glas,popitai go koi e,za6to idva pri teb,ako po4uvstva6 strah ili nykakvo pritesnenie pomoli tvoite duhovni voda4i za pomo6t i zakrila,a spored men stava vapros da ti predade nykakvo poslanie,tazi sa6tnost e mirolubiva i nyma da ti navredi.

Моля пишете на кирилица !!!!
    « Последна редакция: Август 11, 2011, 13:40:14 от Eona Lightholder » Активен
    Lachita
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 7

« Отговор #7 -: Септември 08, 2011, 14:06:56 »

И при мен е така,абсолютно същото което описваш!Само че при мен не са изречения а е само по една дума и я чувам ясно,много ясно точно в мига преди да се събудя,даже често пъти като се стресна и събудя имам чуството в първия момент сякъш някой ме е извикал по спешност,и след това установявам че никой не ме е викал и че това се е случило насън.
    Оитай се да си спомниш ако не всичко, то поне откъсъчни думи,мисля че с времето това нещо ще ти се изясни! Усмивчица

Теди,

Я да чуем за твоите бивалици и гласове в сънищата ти , за които говориш...
    Активен
    wolfspirit
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 143

« Отговор #8 -: Септември 14, 2011, 15:55:58 »

.. какво трябва да значи този глас и защо ми говори...

И на мен ми се е случвало, но при мен се разбира : ) какво казва и обикновенно е диалог зависи колко се стресна като го чуя и не е само един човек зависи...

Та да възможно е да е ваш познат човек...но може и да е духовен учител или някой ученик от вашия клас (духовен клас) - зависи какво се говори - вие също имате право да говорите.

Това се случва защото чакрите на гърлото и третото око често работят в тандем и особенно при сън (когато съзнанието или егото го няма да пречи - работят както трябва и получавате звук и картина или звук, който в будно състояние не бихте чули заради високата му честота и който звук не се чува ако и 2те споменати чакри не функционират добре). Стряскате се защото стигате до ниво в което тепърва ще сте осъзнати - едва ли не сте в пълно съзнание (но тялото спи) тялото се стряска, а не вие (като дух/душа) и като се стресне ви връща обратно в тялото и затова не чувате ясно. Ако си промените нагласата е възможно разговорите да станат по ясни...зависи..Това бележи силна интуиция също. Галаса на душата ви е безличен (в смисъл нито мъжки нито женски) този който ви говори ако е с душа ще звучи по същия начин (ако ли не гласа е в тоналност която бихте разпознали като мъжка или женска - дори на кого пренадлежи ако някой познат се е свързал с вас). Та собствения ви глас също може да ви стесне ако не сте свикнали да се чувате в будно състояние (това не е като да си говориш на ум, а на глас без да казваш нищо реално), но пък би трябвало да се разпознайте мигновенно.

Така на мен ми се случвало да отправям призиви и молби и да ми се оговаря в осъзнати сънища...макар в началото и аз като вас само да се стрясках Усмивчица Свиква се...

Поздрави   
    Активен

Живей за мига...
    Do_It
    Eyes of consciousness
    Неактивен Неактивен

Публикации: 241

Strange Bird

« Отговор #9 -: Октомври 27, 2011, 20:40:26 »

Това се случва защото чакрите на гърлото и третото око често работят в тандем и особенно при сън (когато съзнанието или егото го няма да пречи - работят както трябва и получавате звук и картина или звук, който в будно състояние не бихте чули

Чувала съм и будна. Има различни случаи. С риск да се повторя в разказите.
    Единия път беше мъжки глас, непознат за мен глас, но много, много приятен (сякаш на около 33-37), говорещ на незнаен език - странно звучащ, както произношението на руните. Това беше 2009. Нямаше мъж вкъщи.

Понякога чуваме как някой ни вика, все едно е зад гърба ни. Обръщаме се, а няма никой. После разбираме, че човека по него време и ден е мислил за нас или го срещаме. Не ми се е случвало отдавна това нещо.  

Какво казваше за звученето на гласа като мъжки или женски, че не го разбрах много добре, мисля?
    « Последна редакция: Октомври 27, 2011, 21:53:21 от Do_It » Активен

Еруин
    Неактивен Неактивен

Публикации: 427

• « Отговор #10 -: Октомври 28, 2011, 22:19:16 »

Аз съм човек, който вярва в съществуването на духовни същества (други съзнателни енергии не от нашия свят), които се грижат за всеки от нас.

Обаче ще ви посъветвам да внимавате какво чувате и да проучвате.
    Варна и София се водят за най-облъчваните градове в момента в Б-я.
    Мозъка ни е като машина, която може да разкодира, различни вълни. Което означава, че можем да получаваме както и съобщения от загрижените за нас, така и от разни, които са с не толкова чисти намерения.

Предполагам, че гласовете от облъчване трябва да звучат всеки път еднакво или сходно, да повтарят едно и също като на запис едва ли не и да стимулират един и същ тип усещания.
    Активен

I told you
    That we could fly
    'Cause we all have wings
    But some of us don't know why
    wolfspirit
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 143

« Отговор #11 -: Ноември 02, 2011, 15:57:24 »

Чувала съм и будна...

Понякога чуваме как някой ни вика, все едно е зад гърба ни. Обръщаме се, а няма никой. После разбираме, че човека по него време и ден е мислил за нас или го срещаме. Не ми се е случвало отдавна това нещо.  

Какво казваше за звученето на гласа като мъжки или женски, че не го разбрах много добре, мисля?

И на мен ми се е случвало, будна или в полубудно състояние, в медитация също - и да когато разпознаем гласа - често е някой познат, който е мислил за нас или на е споменавал в момента когато сме го чули, без да сме били в негово присъствие.

За този вид чуване отговаря гърлото - чакрата на израза и комуникацията...но често започваме да чуваме едва следкато сме и прогледнали...

Зависи какво чуваме - съзнание като нечий друг ум, или нечия друга душа както и нашата собствена...Например съзнанията са много лесно разпознаваеми като звучене на мъжки и женски/познати непознати - докато душите са по безлични може да и мъжки и женски гласа без съществена разлика като звучене, но го различаваме като усещане за даден човек, а понякога нашата собствена душа играе роля на предавател на нечий други думи...друга разлика е дали чуваме звука отвън или от вътре и мисля, че това е свързано отново с разликата между ум и душа, а и с облъчването, за което говори Еруин...то е монотонно като припев...и е винаги негативно и вредно - форма на енергиен вампиризъм.

Има един експеримент, който може да пробвате с някой близък на вас човек, дори повече от един...някой, с който сте свързани по един или друг начин...мислите си да кажете нещо на този човек в негово присъствие но без да изричате нищо с цялото си същество...понякога предавате и полуосъзнато или съзнавате по реакцията на другия, който или директно отвърща на глас на безмълвните ви думи или ако сте били разсеяни и несъзнато сте изпратили нещо казва: Ааа? Ако изпробвате това няколко пъти съзнателно, има специфични за вас усещания и състояние на духа, нагласа...незнам как да го нарека, които позволяват да осъзанете, разпознавате и изпадате пожелание в състояние на предаване на инфо по този начин...когато човека присъства е интересно за потвърждение, а ако може да го споделите с другия още по-добре...същото работи и от разстояние...само дето комуникето и от двете страни става безгласно.. забавно е Усмивчица

Намасте
    Активен

Живей за мига...
    kalina malinka
    *
    Неактивен Неактивен

Публикации: 1

« Отговор #12 -: Февруари 14, 2012, 15:27:28 »

Здравейте,реших да споделя нещо което ми се случи наскоро.Докато спях една нощ,чух гласа на мъж,с който имам взаимоотношения ,но по-една или друга причина в момента сме разделени и неможем да бъдем заедно,както трябва.Просто,чух глас който ми каза-"Ей",и това беше неговия глас,сякаш усетих и присъствие,стреснах се и се събудих.Възможно ли е да имаме подобна връзка помежду си,или вече полудявам?!
    Активен
    Wiki_
    *
    Неактивен Неактивен

Публикации: 31

• Град: София
  • « Отговор #13 -: Май 12, 2012, 08:57:29 »

Преди известно време ми се случи нещо подобно на вашето:
    Беше вечер и аз бях задрямала и някакъв мъжки глас ми каза или сякаш извика нещо и ме събуди.Първите 10 секунди знаех какво ми е казал,но вече нямам и капка представа.Не се е повтаряло отново.Искам да го извикам отново за да разбера какво е казал,но този път до леглото ми ще има лист и химикалка!
    Активен
    sharga
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 148

« Отговор #14 -: Май 12, 2012, 21:53:55 »

Здравейте,реших да споделя нещо което ми се случи наскоро.Докато спях една нощ,чух гласа на мъж,с който имам взаимоотношения ,но по-една или друга причина в момента сме разделени и неможем да бъдем заедно,както трябва.Просто,чух глас който ми каза-"Ей",и това беше неговия глас,сякаш усетих и присъствие,стреснах се и се събудих.Възможно ли е да имаме подобна връзка помежду си,или вече полудявам?!

Възможно е
    Активен
    Страници:  [1] 2 3   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Как да разгадаем посланието на сънищата? « 1 2 ... 9 10 »
    Моите сънища
    vinija 149 21060 Последна<br />публикация Декември 08, 2016, 22:14:56
    от Странник
    Числата и сънищата
    Моите сънища
    giti 1 5030 Последна<br />публикация Юни 28, 2009, 17:27:43
    от giti
    Естествена смърт в сънищата
    Моите сънища
    Еруин 9 2908 Последна<br />публикация Август 24, 2011, 16:38:27
    от artist5
    Сънищата на индиго децата « 1 2 »
    Всичко относно индиготата
    sweetsunshine05 26 3895 Последна<br />публикация Октомври 17, 2012, 01:06:44
    от Elenakiss
    АНГЕЛСКИ ГЛАСОВЕ...ТОВА Е КАТО ВЪЛШЕБСТВО..ЧУЙТЕ ГИ ..
    Видео клипове
    кръгове 2 1318 Последна<br />публикация Май 29, 2012, 23:17:23
    от Sunshine(sun)

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright