Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници: [1]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Щит от злато срещу трусове под България  (Прочетена 2067 пъти)
Evolution
Гост
« -: Май 17, 2011, 12:07:57 »

Разумът на планетата покълнал върху благородния метал у нас преди 7 хил. години

24-каратов сеизмичен компютър от Родопа до Балкана ни пази от катаклизми, твърдят метафизици

1000 тона злато, примесено с кварцови кристали, пазят България от разрушителни земетресения. Съкровището е разположено стъпаловидно в недрата ни, образувайки защитна сеизмична пирамида над цялата страна. С тези думи езотерици успокоиха, че у нас са слабо вероятни разрушителни земетресения. А те прескочиха от Азия и вече са на Стария континент. В Испания загинаха 9 души след два труса. През уикенда змията на земетресенията захапа и Македония и я разлюля с 4.1 по скалата на Рихтер.

"Златото, което се намира в изобилие в кварцовите скали под Родопите и Стара планина, пази цялата страна от опустошителни земетресения. Кварцът заедно с благородния метал при създаването на планетата са служили и още служат на Твореца, за да напътства земляните. Тези два компонента образуват супермощен ауролитен компютър", заяви метафизикът Ради Димитров. Експертът по алтернативна енергетика припомни, че именно кварцът и златото се използват широко в радиоелектрониката. Според Димитров българският ауролитен процесор (златно-каменен от лат. и гр. език - б.р.) заедно с тибетския са най-мощните на планетата. Лековитите минерални извори и реки около тези места пък идвали от паралелните вселени и свързвали нашия свят с другите измерения.

Клондайк или Армагедон
Чужди компании в момента извършват проучвания, искат да добиват злато и в Крумовград, и в Брезнишкия, и в Трънския край. При отравянето на 1 тон българска земя те ще получават едва няколко грама злато. За да извлекат благородния метал, ще ползват химикали - ксантогенати и дифосфати. Американците пък са се нагледали да извличат шистов газ пак с химикали от Стара планина. "Там не бива да се пипа! В Балкана се намира сърдечната чакра на България. Неслучайно особено около Козята стена често се наблюдават летящи чинии, които зареждат своите двигатели с енергия направо от аурата на България", разкрива вещият окултист Деян Колев, който описа наскоро тайните на нашия свят в книгата си "Аурата на България".

Балкана спира Еленин
Междувременно метафизици коментираха, че ако сега към нас тръгне кометата Еленин (както пресилено се твърди напоследък-б.а.) 24-каратовият суперкомпютър, който дреме под България, ще ни спаси. "Той е резонатор на вселенските енергии. С негова помощ планетата ще насочи електромагнитен импулс, който има силата да отклони всеки астероид от курса му. Ако допуснем отравяне на земята и разрушаване на златно-кварцовото си ядро, ще обречем не само природата си, а и цялата планета, алармират хората, чуващи и виждащи невидимите светове.

"България открай време е сочена за енергиен център на Земята. А какво означава това - точка от планетата, където хората се свързват най-бързо и лесно с Бога и той с тях.  Затова България е толкова важно да остане физически и астрално чиста", заключи Ради Димитров.

Източник: http://paper.standartnews.com/bg/article.php?d=2011-05-17&article=367752
Активен
Sentinel
SentinelOfLove
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 369

• Град: Sofia
  • « Отговор #1 -: Май 17, 2011, 13:10:59 »

България 100 % е енергиен център :Р Хубава тема :Р
    Активен
    KaTeRlEjKa
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 46

• Град: Варна
  • хм.......

« Отговор #2 -: Май 17, 2011, 13:21:55 »

Страхотна тема!! Благодарим за информацията! България си има и плюсове и минуси, просто ако хората се замислят малко повече за живота си и за своето израстване може и да се оправим Усмивчица Че много болка, омраза и ненавист има.....
    Активен

hm.....
    Sentinel
    SentinelOfLove
    **
    Неактивен Неактивен

• « Отговор #3 -: Май 17, 2011, 13:35:45 »

Страхотна тема!! Благодарим за информацията! България си има и плюсове и минуси, просто ако хората се замислят малко повече за живота си и за своето израстване може и да се оправим Усмивчица Че много болка, омраза и ненавист има.....
    Мда, България можеше да е толкова много повече в момента ако хората се бяха събудили :/
    Активен
    KaTeRlEjKa
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 46

• Град: Варна
  • хм.......

« Отговор #4 -: Май 17, 2011, 13:41:50 »

Тя може и е.... Но е трудно човек да се абстрахира от ежедневните проблеми с пари и какво ли не.... Българите сме изгубили вяра.... защото живеем на ръба....което пък от друга страна помага за промяната на мисленето и ценностите от материални към духовни защото накрая спира да ти пука за материалното..... Но имаме нужда от съчувствие.... и обединение споден мен...
    Активен

hm.....
    Sentinel
    SentinelOfLove
    **
    Неактивен Неактивен

• « Отговор #5 -: Май 17, 2011, 13:47:59 »

Имат нужда да Усмивчица Скоро и това може да дойде Усмивчица
    Активен
    Ignatov
    Немања Видић
    *
    Неактивен Неактивен

Публикации: 29

• Град: Плевен
  • You go to school and learn the golden rule

« Отговор #6 -: Май 17, 2011, 13:52:28 »

България 100 % е енергиен център :Р Хубава тема :Р
    Бях чел преди време,че някоя от египетските кралици е идвала в Странджа Сакар,защото тук било център на енергиени връзки.Можем да намерим много отговори,още от древните.
    Активен
    Ametist
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 108

• Град: София
  • « Отговор #7 -: Май 18, 2011, 12:46:48 »

Аз пък бях чела, че България е нещо като жлеза на времето и всички цикли започват и свършват тук. Явно местоположението на златото наистина не е случайно Мисля, че се навързват нещата за злато, траки, слънчеви хора...
    А дали някой от София има книжката Аурата на България да ми я даде зя седмица да я прочета
    Активен

Вяра Любов Надежда Мъдрост
    Страници: [1]   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Отново трусове
    Обща тематика
    chitta 0 657 Последна<br />публикация Май 09, 2010, 18:40:41
    от chitta
    Дело срещу маймуна в Индия
    Любопитни факти
    delfin 0 516 Последна<br />публикация Ноември 19, 2009, 16:02:06
    от delfin
    Протестни действия срещу орязването на парите за образование
    Инициативи
    Kery 1 620 Последна<br />публикация Октомври 20, 2010, 15:52:56
    от Аэ съм
    СЪВЕТИ ПО- ЦЕННИ ОТ ЗЛАТО
    Духовни учения
    apostoloff 1 1447 Последна<br />публикация Ноември 29, 2012, 21:14:23
    от Svetoslav
    Набези срещу циганите. Политически игри
    Програмиране, световен елит
    Турист 10 1566 Последна<br />публикация Септември 30, 2011, 13:58:32
    от Финист

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright