Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници:  [1] 2   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Какво мислите ще е бъдещето на хората?  (Прочетена 1382 пъти)
Sentinel
SentinelOfLove
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 369

• Град: Sofia
  • « -: Май 17, 2011, 00:14:47 »

Какво мислите ще е бъдещето? Според вас дали ще дойде войната, в която ще бъде класическото добро срещу зло.. какви ще бъдат чуствата през квантовият скок.. мислите ли че хората, които са готови да преминат прехода са много? О-О

Аз лично имам чуството че нямам търпение да дойде войната и още веднъж да победим злото (защото съм войн :Р) И мисля че бъдещето след това ще бъде изпълнено с щастие, истинска любов и мир и тн.. и се надявам хората,които са готови са много и броят им бързо да нараства :Р
    Активен
    Sita
    13
    Неактивен Неактивен

Публикации: 344

« Отговор #1 -: Май 17, 2011, 00:23:10 »

До 5 години, войната ще започне и ще завърши. Който е готов - готов. Аз ще си тръгна с нея, но доброто ще победи. Не трябва да се плашите. Усмивчица
    Активен
    johny
    Гост
    « Отговор #2 -: Май 17, 2011, 00:32:29 »

Voina m/u dobroto i zloto 6te byde na energiino nivo.Toest ne v 3d i ne v materialen svqt.Takava bitka ve4e se vodi otdavna, no ot po-vis6i "angeli" i "demoni: ot horata.Izvinqvam se za latinicata,nqmam kir. za sega
    Война м/у доброто и злото ще бъде на енергийно ниво.Тоест не в 3д и не в материален свят.Такава битка вече се води отдавна, но от по-висши "ангели" и "демони" от хората.Извинявам се за латиницата,нямам кир. за сега

« Последна редакция: Май 17, 2011, 08:51:30 от Модератор » Активен
    Sita
    13
    Неактивен Неактивен

Публикации: 344

« Отговор #3 -: Май 17, 2011, 00:55:34 »

Voina m/u dobroto i zloto 6te byde na energiino nivo.Toest ne v 3d i ne v materialen svqt.Takava bitka ve4e se vodi otdavna, no ot po-vis6i "angeli" i "demoni: ot horata.Izvinqvam se za latinicata,nqmam kir. za sega
    Войната ще е под много форми. Такава, каквато я познаваме от историята и днешни дни, и такава, каквато споменаваш ти.
    Активен
    Житара
    Неактивен Неактивен

Публикации: 419

« Отговор #4 -: Май 17, 2011, 02:19:23 »

Какво мислите ще е бъдещето? Според вас дали ще дойде войната, в която ще бъде класическото добро срещу зло.. какви ще бъдат чуствата през квантовият скок.. мислите ли че хората, които са готови да преминат прехода са много? О-О

Аз лично имам чуството че нямам търпение да дойде войната и още веднъж да победим злото (защото съм войн :Р) И мисля че бъдещето след това ще бъде изпълнено с щастие, истинска любов и мир и тн.. и се надявам хората,които са готови са много и броят им бързо да нараства :Р

И аз бях войн но от доста време спрях да се определям като такъв, според мен няма да има война или поне такава каквато сме свикнали да водим или да гледаме по тв. Вероятностите са твърде много но бъдещето на хората според мен е светло изпълненео с любов разбирателство, взаимопомощ и спокойствие.
    Активен

☺ ∞♥ oNe レo√乇
    Странник
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

Публикации: 1381

• Град: Варна
  • « Отговор #5 -: Май 17, 2011, 02:43:24 »

И аз бях войн но от доста време спрях да се определям като такъв, според мен няма да има война или поне такава каквато сме свикнали да водим или да гледаме по тв. Вероятностите са твърде много но бъдещето на хората според мен е светло изпълненео с любов разбирателство, взаимопомощ и спокойствие.

Великият войн не води битки защото просто не му се налага!
    Активен

Ако не ние -кой? Ако не сега - кога?
    Sentinel
    SentinelOfLove
    **
    Неактивен Неактивен

• « Отговор #6 -: Май 17, 2011, 09:43:18 »

Аз не се плаша, просто ми е интересно какво вие мислите по въпроса :Д
    Е то е ясно че ще бъде на енергиино ниво Усмивчица
    И войната си я има от известно (много) време но може да ескалира тука или еди къде си, където и някой от нас да влезнат и да защитават :Р
    (мноо ме кефи тва котенце :Р )
    « Последна редакция: Май 17, 2011, 10:03:20 от Death_Blade^ » Активен
    Ignatov
    Немања Видић
    *
    Неактивен Неактивен

Публикации: 29

• Град: Плевен
  • You go to school and learn the golden rule

« Отговор #7 -: Май 17, 2011, 14:34:18 »

Винаги ще си има войни и битки,може би няма да има криза,ще се води нормален начин на живот,ще се открият много нови технологии.
    Активен
    Търсач
    Търсач
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 393

« Отговор #8 -: Май 17, 2011, 14:39:19 »

Ще има отсяване на ниво ДНК.
    Някой хора ще продължат еволюцията, а други не.
    Активен

mamagaya
    Гост
    « Отговор #9 -: Май 17, 2011, 14:52:57 »

Ще се засили интересът към алтернативната медицина Усмивчица Усмивчица Усмивчица
    Активен
    kehoy_
    Неактивен Неактивен

Публикации: 188

« Отговор #10 -: Май 17, 2011, 15:34:45 »

Очевидно всеки си има някаква си там негова теория и виждане на нещата,затова и не вярвам на нищо.А понеже си нямам собствена, и не очаквам нищо.Иначе може да се поспори дали светът се променя или ние се пробуждаме..според мен са взаимно свързани. Но кажете,по какъв начин се променя?
    Активен
    Sentinel
    SentinelOfLove
    **
    Неактивен Неактивен

• « Отговор #11 -: Май 17, 2011, 15:43:11 »

По такъв начин, по който всичко става по-добре.. хората се сабуждат, започват да разбират ценните неща Усмивчица Започват да чустват истинска любов и тн..
    Активен
    ...
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 65

« Отговор #12 -: Май 17, 2011, 22:02:20 »

Е, аз съм част от силните оптимисти, що се отнася до бъдещето както на отделния индивид, така и на човечеството като цяло. Усмивчица Някъде дълбоко в себе си, някъде където не може да бъде достигнато и прокудено, усещам едно чувство на... спокойствие. На безусловна вяра в предстоящото и надежда за един по-добър, многоизмерен и прозрачен откъм действия свят. Свят на видимо по-осъзнати личности, където задкулисните игри така и не намират място. Хората няма да виждат смисъла във войните, в религиозните и расови разделения. Ще разберат, че всички те са част от едно неделимо Цяло. Че цял живот са били. Според мен човечеството ще отвори духовните си очи, дотогава били сякаш зашити с невидими конец. Въпросът е какво ще предизвика това пробуждане.
    Дали някакво свръхестествено явление, или пък страшна световна битка, която ще ни накара да преосмислим ценностната си система... Не знам... Знам само, че бъдеще има. Онова добро, светло, духовно бъдеще ни чака.
    Хората ще могат да осъществяват контакти с другопланетни обитатели - ще трупаме опит и знания... Пеленачето ще трябва да тръгне на училище. Намигване

[ -Миличък, защо се забави толкова?
    -Остави се. Пешо се бил позабравил в пиенето на новия РедБул. Сещаш се - дето го рекламират по GаlaxyTV, че "дава крила-а-а-а"...
    -Е, нормално е - петък е, все пак.
    -Да, ама станало така, че наистина му поникнали крила и той, шашнат направил яко задръстване в покрайнините на Плеядите, та трябваше да го прибирам от Марсианското управление.... ] Това малко в кръга на шегата. Усмивчица
    Активен
    onidar
    Аз съм . . . и какво от това!
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 87

• Град: Русе
    « Отговор #13 -: Май 17, 2011, 22:23:39 »

Няма бъдеще.
    Няма минало.
    Няма и Индигови деца.
    Няма Добро и няма Лошо.
    Всичко е Илюзия,създадена от добри "Сценаристи" и поддържана от Вас самите
    . . . поредната Матрица - нищо особено,но все пак забавно!
    Активен

Светът е оцелял,защото се е смял ... и други работи.
    Sentinel
    SentinelOfLove
    **
    Неактивен Неактивен

• « Отговор #14 -: Май 17, 2011, 22:40:32 »

Почти си прав Усмивчица
    Активен
    Страници:  [1] 2   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Какво мислите за мантрите?
    Музика
    giti 5 3691 Последна<br />публикация Октомври 23, 2013, 16:12:36
    от Ariam
    Тъжно ми е, че всъщност хората не знаят наистина какво е любов. « 1 2 »
    Духовни връзки и взаимоотношения
    Бунтарката 18 3286 Последна<br />публикация Февруари 16, 2013, 01:43:18
    от Ru Alfa
    Мощите на Йоан Предтеча - какво мислите?
    Обща тематика
    nia.boneva6 8 779 Последна<br />публикация Август 06, 2010, 15:08:36
    от nia.boneva6
    Какво да правя: планове за бъдещето « 1 2 »
    Въпроси и отговори
    Аэ съм 18 2231 Последна<br />публикация Август 27, 2011, 17:57:30
    от ИВЕВЕ
    Какво е цялото за хората
    Великият преход
    Sunshine(sun) 12 1715 Последна<br />публикация Юни 13, 2012, 12:28:22
    от Sunshine(sun)

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright