Духовно развитие

Анкета
Въпрос: Да му дадем ли нов шанс?
Да, махнете му бана. - 21 (67.7%)
Не, нека стои извън форума - 5 (16.1%)
Не го познавам, без мнение съм. - 5 (16.1%)
Общ брой гласове: 25

Страници:  1 [2]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Да се премахне ли бана на Рабено?  (Прочетена 2321 пъти)
taken
Неактивен Неактивен

Публикации: 145

« Отговор #15 -: Май 17, 2011, 02:21:16 »

Определено не и тук!
Говорех по принцип какво е възможно!
Не се хващай за думата taken.
Много добре разбираш какво имам предвид,още повече че се познаваме!
  Уж се разбираме , а все се обясняваме ... Възможностите са много , но ние трябва да се насочим  към положителната Усмивчица
Активен
Странник
Global moderator
Неактивен Неактивен

Публикации: 1381

• Град: Варна
  • « Отговор #16 -: Май 17, 2011, 02:24:41 »

Ще те черпя винаги като идваш във Варна ако успееш да му го вмениш това на Рабено за когото говорим все пак.
    Активен

Ако не ние -кой? Ако не сега - кога?
    Sine Wave Zero
    Неактивен Неактивен

Публикации: 336

« Отговор #17 -: Май 17, 2011, 04:13:33 »

Да го махаме бана, кво да го правим ...

Сигурен съм че момчето си казва това което вижда ..... сега друг е въпросът какво вижда и как го представя. Ама сега, ние ако не го изтърпиме, кой друг... знам ли
    Активен
    Aldonza Dulcinea Lorenzo del Toboso
    Неактивен Неактивен

Публикации: 362

AЗ ВЯРВАМ

« Отговор #18 -: Май 17, 2011, 10:16:59 »

Аз предлагам Дипломатично откровени Усмивчица в смисъл излагане на собственото мнение с тон ,да бъде чуто и разбрано . И да се търси общия език , не винаги се уцелва от раз. Аз това си го буча от една година с различни мелодии ,ама явно не ми се отдава ,щом в този момент има хора и то много ,които не искат да пишат, а имат какво да кажат. Щом си тръгват хора от тук ,които са направили много и за форума ,като цяло и за съфорумците си.Общувам си и с други общности. Там не ги кефи да си навират в очите недостатъците си , а обединяват предимствата, дарбите и информациите си и да правят нещо градивно. Незнам защо не ни се отдава , не е защото сме прекалено различни. Може би защото всички стоим в различието си и не правим крачка към другия, чакаме той да дойде при нас. Така няма да стане. Тъжен
    Уууу пък Раби тези дипломатичните подходи най ги обича Намигване Не веднъж е "хранил" хората тук, които са по-дипломатични...няма да стане това според мен..просто света не е устроен така, ние не сме такива, можем само да се стремим към това...
    Но също така света не е устроен и цинично, нали Усмивчица Всички си изпадаме в двете крайности и ни се струва неестествено, когато някой се задържи в единия полюс... Раби...мъчно ми е за него, не защото си понася наказанието, а защото хвърля прекалено много от себе си в непосилни битки...но това за съжаление не го прави точно дон Кихот...защото средствата, които Раби избира са ...малко ..........
    Активен

There's no such thing as MYSELF since I am constantly changing. ME
    protoplasma
    Гост
    « Отговор #19 -: Май 17, 2011, 10:37:55 »

Вълкът единак е по-силен от всеки един член на глутницата, но не и от цялата глутница, Раби.  
    Именно отлъчените от глутницата, след време биват нагърбвани с големи отговорности, а често стават и алфа мъжки (водачи)... ако оцелеят и запазят силите си, до своето завръщане.
    В този случай, с бана на Раби, ще се въздържа от заемане на позиция, както винаги, защото така рискувам да го унижа. Всеки млад и невъздържан боец, преминава през няколко етапа на развитие. Този с отлъчката е един от най-важните. Сам се оцелява по-трудно, отколкото в битка дори. Аз, на негово място бих бойкотирал форума. Не бих се върнал веднага, сле зад като бъдат отворени вратите за мен. Най-голямата обида за един млад войн е проявата на снизхождение към него.
    След време въпроса няма да е - "дали да му се махне бана на Рабено", а ще е "да премахне ли Рабено, бана на форума". Ще дойдат дни, когато много отговорности ще лежат на раменете му. Стига да оцелее.
    Разбира се, не говоря само за тук и за форума.  

Активен
    Ich
    Неактивен Неактивен

Публикации: 1650

• Град: различни планетки
  • Michail Kolev
    « Отговор #20 -: Май 17, 2011, 10:51:40 »

Аз, на негово място бих бойкотирал форума.

Нормално е човек да се обиди, ако е наказан незаслужено.
    Ако обаче наказанието е справедлив резултат от извършено нарушение,
    дали не е по-добре наказаният да преосмисли своя подход и поведение?
    « Последна редакция: Май 17, 2011, 10:59:36 от Ich » Активен
    protoplasma
    Гост
    « Отговор #21 -: Май 17, 2011, 11:33:00 »

Нормално е човек да се обиди, ако е наказан незаслужено.
    Ако обаче наказанието е справедлив резултат от извършено нарушение,
    дали не е по-добре наказаният да преосмисли своя подход и поведение?
    Благодаря за въпроса, Их.
    Има два вида индивидуални същности. Едните се стремчт да се напаснат към заобикалящата ги среда, правилата и установените норми, а другите се стремят да напасват средата към себе си, според правила, които те са установили за правилни. Първите, обикновено оцеляват и на тях дължим еволюцията, а вторите рядко оцеляват, но успелите пишат историята. Според мен истината е някъде посредата.
    Раби, обаче, е избрал да е от вторите. Още 10 пъти го баннете и го връщайте, ефекта ще е нулев.
    Обидени няма. Разгневен е, защото бърза... Трудно така ще го накараме да поспре и да помисли.
    Това, просто ще се случи, в даден етап от живота му. Или... няма да се случи. 

Активен
    KaTeRlEjKa
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 46

• Град: Варна
  • хм.......

« Отговор #22 -: Май 17, 2011, 13:35:56 »

Всички тук сме напълно различни по мислене, чувства и манталитет.... И на всеки му се случва да не взима винаги правилните решения... Мнението на човек е важно независимо колко грубо може да е то.... може пък да разкрива тип същност...която има нужда от нас но го показва по различен начин... Защо да го блокираме да му покажем любов и съчувствие и да видим какво ще разцъвне!
    Активен

hm.....
    Ignatov
    Немања Видић
    *
    Неактивен Неактивен

Публикации: 29

• Град: Плевен
  • You go to school and learn the golden rule

« Отговор #23 -: Май 17, 2011, 13:44:10 »

Във всеки форум си има поне по един такъв като него.Няма как голяма общност да се разбират ,да имат еднакви мисли и мирогледи.Все още живота не го е натиснал към дъното,някога и аз имах малко пиперлив език по форуми,защото защитавах мойто си мнение,за мен то беше най-точното...
    Активен
    Страници:  1 [2]   Нагоре
    Отиди на:  

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Паник атака | Планински кристал - Кварц  © Copyright