Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Анкета
Въпрос: Да му дадем ли нов шанс?
Да, махнете му бана. - 21 (67.7%)
Не, нека стои извън форума - 5 (16.1%)
Не го познавам, без мнение съм. - 5 (16.1%)
Общ брой гласове: 25

Страници:  [1] 2   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Да се премахне ли бана на Рабено?  (Прочетена 2196 пъти)
Sita
13
Неактивен Неактивен

Публикации: 344

« -: Май 16, 2011, 18:25:38 »

Според мен, момчето заслужава още един шанс(поне). Малко или много, с него е по-интересно и живнало местенце тук.
Активен
Luna:)
Гост
« Отговор #1 -: Май 16, 2011, 18:31:28 »

И аз съм твърдо "За"!! Както каза и Еонка това дете ми липсва.. Много готино хлапе и винаги говори смислени неща, макар и малко груб на моменти, но в този свят..

Активен
ники
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 44

• Град: Плевен
  • « Отговор #2 -: Май 16, 2011, 18:46:08 »

Здравейте,
    Аз лично не го познавам,но всеки човек прави грешки.Нали се  учим от грешките си?
    Аз съм правил доста грешки и съм се поучил от тях, колкото мога де, че ми е малко дебела главата Усмивчица
    Активен

Colder Sun
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 68

по-добре никога, отколкото късно

« Отговор #3 -: Май 16, 2011, 18:50:57 »

Странни възпитателни мерки взимате за тези, които се държат неприлично, според правилник, измислен от някой и ефтин морален кодекс.

Активен
    Eona Lightholder
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

Публикации: 2558

NEVERENDING STORY

« Отговор #4 -: Май 16, 2011, 18:59:20 »

Със сигурно Рабено си е заслужил защитата с много градивни постове ,въпреки нецензурните си прояви. Това нещо няма да се случи с някой ,дошъл просто да си покаже рогцата.
    Активен

"weird " is indication for creative force ♥
    Aldonza Dulcinea Lorenzo del Toboso
    Неактивен Неактивен

Публикации: 362

AЗ ВЯРВАМ

« Отговор #5 -: Май 16, 2011, 19:11:03 »

Ами аз лично не знам за коя точно от простотиите на Рабено е този бан, но съм сигурна, че си я е заслужил - значи- той си е наясно и е предупреждаван достатъчно пъти и въпреки това иска да се прави на велик. Сори, Рабено, ама в тоя свят с ЛОШО не стават работите. А това, че има и много смислени постове няма да отричам естествено, момчето си е природно интелигентно и т.н., но правилата относно простащините тук са въведени по простата причина, че ако няма контрол нещата ще се размият и ще се получат много конфликти, а също така и ще си тръгнат доста разочаровани хора. Когато не сме съгласни с някое от правилата, винаги можем да ги подложим на гласуване.
    Колкото за изказването на Colder Sun за еФтиния морален кодекс тук...няма да се съглася, защото ...да обяснявам ли защо изобщо...по-добре не....
    Та....с две думи - моето мнение е, че бих искала рабено отново да има права да пише, но когато сгафи да си носи последствията, както всеки един от нас.
    Активен

There's no such thing as MYSELF since I am constantly changing. ME
    praiseyou
    Гост
    « Отговор #6 -: Май 16, 2011, 19:26:54 »

По добре сега да му се махне бана и ако не си е взел поука си го отнася завинаги.. Човешко е да се греши, дано да си е взел поука. Браво на Сита за темата
    Активен
    Sentinel
    SentinelOfLove
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 369

• Град: Sofia
  • « Отговор #7 -: Май 16, 2011, 20:37:23 »

Може последен шанс да му се даде :Р
    Активен
    Странник
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

Публикации: 1381

• Град: Варна
  • « Отговор #8 -: Май 16, 2011, 20:38:29 »

Предлагам админа да изчака гласуването поне 20 човека примерно и като се махне бана на Рабено да му се покаже въпросната анкета.
    Нека Рабено размисля преди да пише епитети - и преди да обижда някого,все някой от тези 20 може да обижда.
    Човек може да бъде откровено циничен и без да обижда - въпрос на стил и възможности които Рабено зная че притежава.
    Активен

Ако не ние -кой? Ако не сега - кога?
    Administrator
    Дидо
    Неактивен Неактивен

Публикации: 649

• dean.radnev
    « Отговор #9 -: Май 16, 2011, 21:59:20 »

В момента Рабено изтърпява 14 дневен срок на пълна забрана във форума, който изтича след по-малко от 4 дни.

Очаквайте го скоро!
    Активен

praiseyou
    Гост
    « Отговор #10 -: Май 16, 2011, 22:02:57 »

Активен
    Еруин
    Неактивен Неактивен

Публикации: 427

• « Отговор #11 -: Май 16, 2011, 22:16:40 »

Според мен, момчето заслужава още един шанс(поне). Малко или много, с него е по-интересно и живнало местенце тук.
    Един или поне един? Усмивчица
    Че на всички е ясно, дори и на самия Рабено предполагам, че нито още един, нито още два шанса му вършат работа....  Ухилен
    Къци нямаше толкова скучни вицове наброй, колкото шансове е имал Раби.
    Активен

I told you
    That we could fly
    'Cause we all have wings
    But some of us don't know why
    taken
    Неактивен Неактивен

Публикации: 145

« Отговор #12 -: Май 17, 2011, 02:01:40 »

Човек може да бъде откровено циничен и без да обижда - въпрос на стил и възможности които Рабено зная че притежава.

А трябва ли въобще да сме "цинични" ? Циничността  е въпрос на стил и възможности ?  Шокиран
    Активен
    Странник
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

Публикации: 1381

• « Отговор #13 -: Май 17, 2011, 02:05:15 »

Определено не и тук!
    Говорех по принцип какво е възможно!
    Не се хващай за думата taken.
    Много добре разбираш какво имам предвид,още повече че се познаваме!
    Активен

Ако не ние -кой? Ако не сега - кога?
    Eona Lightholder
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

Публикации: 2558

NEVERENDING STORY

« Отговор #14 -: Май 17, 2011, 02:15:33 »

Аз предлагам Дипломатично откровени Усмивчица в смисъл излагане на собственото мнение с тон ,да бъде чуто и разбрано . И да се търси общия език , не винаги се уцелва от раз. Аз това си го буча от една година с различни мелодии ,ама явно не ми се отдава ,щом в този момент има хора и то много ,които не искат да пишат, а имат какво да кажат. Щом си тръгват хора от тук ,които са направили много и за форума ,като цяло и за съфорумците си.Общувам си и с други общности. Там не ги кефи да си навират в очите недостатъците си , а обединяват предимствата, дарбите и информациите си и да правят нещо градивно. Незнам защо не ни се отдава , не е защото сме прекалено различни. Може би защото всички стоим в различието си и не правим крачка към другия, чакаме той да дойде при нас. Така няма да стане. Тъжен
    Активен

"weird " is indication for creative force ♥
    Страници:  [1] 2   Нагоре
    Отиди на:  

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright