Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници:  1 2 3 [4]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Търся човек с виолетово-жълта аура, снимал се при Деян Колев..  (Прочетена 6101 пъти)
Странник
Global moderator
Неактивен Неактивен

Публикации: 1381

• Град: Варна
  • « Отговор #45 -: Декември 06, 2012, 03:06:48 »

Имам въпрос!
    След като може да се измерва честотата на вибрацията на ума...и по това да се разбере каква е .. то защо тогава си даваме парите по аура камери за да разберем дали сме индиго , кристали или нормални - израстващи.Мисълта ми е ..Не би ли било по-достоверно просто да си измериш честотата  Хммм тъкмо така поне ще знаеш на къде точно си тръгнал.Дали повишаваш, дали понижаваш..дали си роден така.Информация за къде , как  да си измерим честотите.Как става това..Хммм??
    Медитативните състояния се характеризират с много занижени честоти на мозъчните вълни- реално погледнато
    дори са по-ниски или много близко до  тези по време на дълбок сън.
    Тестовите хора в медитация са с отворени очи и изменено състояние на съзнанието.
    Високите честоти на мозъчните вълни са характерни при превъзбудени състояния.
    От гледна точка на окултното знание в повишаването на вибрациите се влага съвсем друг смисъл.
    Но това никой не си дава труд да го коментира нашироко...
    « Последна редакция: Декември 06, 2012, 11:11:06 от Peaceful » Активен

Ако не ние -кой? Ако не сега - кога?
    Ariam
    Ariam(Маха Оръга)
    Неактивен Неактивен

Публикации: 1237

« Отговор #46 -: Декември 06, 2012, 18:55:44 »

Тогава в темата от която ни преместиха мненията, има само глупости, така излиза..
    Активен
    temenujena
    *
    Неактивен Неактивен

Публикации: 2

« Отговор #47 -: Декември 25, 2012, 02:33:41 »

Zdraveite,
    Az sam se snimala pri Dean Kolev .Imam indigo i jalto v aurata. Spored nego sam bila indigo koeto se e zazemilo. Az tarpiah profesionalen tormoz ot rabotodatel koeto veroiatno mi e smaknalo vibraciite. S takava aura beshe pokazan Misho shamara pri uchastie v predavane na liuba Kulezich raztalkuvano kato indigo izgubilo sposobnostite si. Az otnachalo se doverih no sled kato prochetoh mnogo ne vi savetvam da se vrazvate. Po princip aurata se meni v razstoianie na 2 chasa moje da e razlichna. Mislia che satrudnichkata na Deian Neda shmekeruva. Izkara Mia Santova zelena , a Kulezich indigo koeto mnogo me uchudi osobeno Mia. Posle kogato kaniha istinski ekstrasensi koito vijdat aurata bez uredi se okaza che Mia e s chervena a Luiba Kolezich s oranjevo,jalta. Takiva transformacii sa nevarmojni - ot zelena vchervena 4 stepeni izvednaj. moeto lichno mnenie e che deian ima sposobnosti razviti ot reiki no i goliamo ego i preuvelichava mnogo. dosta ot informaciata  v knigata mu moje da se nameri ot drugi iztochnici. Pozvat tehniki ot marketinga i trikove za da privlichat klienti koeto bi bilo nedopustimo za istinsko indigo.
    na men lichno mi kaza che zunami shte pomete varna na 21.12.2012 no ne stana. Kakvato i da e aurata vi vi preporachvam da vidite v you tube ataanaloa. Toi pravi reiki seansi absolutno bezplatno kato istinsko indigo. ima 125 klipa na razlichni tematiki na angliiski ezik.Uspeh!

Здравейте,
    Аз съм се снимала при Деян Колев. Имам индиго и жълто в аурата. Според него сам била индиго което се е заземило. Аз търпях професионален тормоз от работодател което вероятно ми е смакнало вибрациите. С такава аура беше показан Мишо шамара при участие в предаване на люба Кулезич разтълкувано като индиго изгубило способностите си. Аз отначало се доверих но след като прочетох много не ви съветвам да се връзвате. По принцип аурата се мени в разстояние на 2 часа може да е различна. Мисля че сътрудничката на Деян Неда шмекерува. Изкара Мия Сантова зелена , а Кулезич индиго което много ме учуди особено Мия. После когато каниха истински екстрасенси които виждат аурата без уреди се оказа че Мия е с червена а Люба Кулезич с оранжево-жълта. Такива трансформации са невъзможни - от зелена вчервена 4 степени изведнаж. моето лично мнение е че деян има способности развити от реики но и голямо его и преувеличава много. доста от информацията  в книгата му може да се намери от други източници. Ползват техники от маркетинга и трикове за да привличат клиенти което би било недопустимо за истинско индиго.
    на мен лично ми каза че цунами ще помете варна на 21.12.2012 но не стана. Каквато и да е аурата ви ви препорачвам да видите в you tube ataanaloa. Тои прави реики сеанси абсолютно безплатно като истинско индиго. има 125 клипа на различни тематики на англииски език.Успех!
    « Последна редакция: Януари 19, 2013, 15:21:03 от Модератор » Активен
    Еlsha
    Диди
    Неактивен Неактивен

Публикации: 525

« Отговор #48 -: Декември 25, 2012, 04:30:54 »

temenujena Рейки не развива способности, рейки е космическа лечебна енергия и само това, тя не развива способности или дарби както му се вика... тя лекува...(но дори и това, не е способност от човека, а дар, в смисъл дарена в последствие, но не заради самостоятелно развитие) Иначе за останалото си права, Деан Колев още в началото на кариерата си, копираше статии на наша съфорумничка, която е истинско индиго и използваше статиите и, да привлече хора за сайта си и си приписваше авторството(е не му мина номера за дълго)
    Той копираше ли, копираше и хората му повярваха(нечувствителните), че е прав, защото копираше правилните неща, ама накрая от успеха на ауракамерата му (количката му за хот дог, както го нарече друга съфорумничка) той се отпусна и започна да си бълва глупости.. Той е търговец или в случая, разбирайки от теб, търговец иницииран в рейки...
    Активен

Карма - КаРаМа - движение, живот, анализиране. Усмивчица
    Spiritus
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 103

• Град: Златната Среда
  • Не се притеснявайте да ми пишете за каквото и да е

« Отговор #49 -: Декември 25, 2012, 14:30:18 »

Истински индиго въобще не би стъпил при такива хора...
    Активен

"Има само едно добро - знанието. И едно зло - невежеството." - Сократ
    "Има два пътя. Единият е космически широк и краят му води към гибел. Вторият е тесен и краят му води към вечен живот. Мнозина избират широкия път. Малцина тръгват по тесния. Но ти тръгни по тесния път!" - Библията
    Ariam
    Ariam(Маха Оръга)
    Неактивен Неактивен

« Отговор #50 -: Декември 25, 2012, 19:36:45 »

Спиритус този път съвсем ще се съглася с теб Усмивчица
    Активен
    Release the GooD :)
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 37

• Град: Бургас
  • « Отговор #51 -: Декември 25, 2012, 23:24:16 »

Някъде из форума, имаше тема, как да видим аурата си с помощта на огледало.
    След няколко опита при мен се получи, и успях да видя два цвята около главата.
    Активен
    Ariam
    Ariam(Маха Оръга)
    Неактивен Неактивен

« Отговор #52 -: Декември 26, 2012, 02:18:25 »

Ех, добре, че сме ние експериментаторите, че да разберете за огледалото  Намигване аз като го направих това с огледалото видях много цветове...Казаха ми тогава, че можело от слънцето да се отразявало нещо и там да не показвал метода правилно, въпреки, че слънцето какво влиание има в случая аз не разбрах, то аурата си е друга материя  Веселяк обаче имайте го предвид все пак Усмивчица
    Активен
    Release the GooD :)
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 37

• Град: Бургас
  • « Отговор #53 -: Декември 26, 2012, 17:30:20 »

За търсещите темата :
    http://indigota.com/index.php?PHPSESSID=ceba2e4f9644b183bdb9da3ff5436d46&topic=2803.0
    Активен
    Spiritus
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 103

• Град: Златната Среда
  • Не се притеснявайте да ми пишете за каквото и да е

« Отговор #54 -: Декември 26, 2012, 19:30:14 »

Много ясно, че не е това аурата, някой шегаджия го е измислил и псевдоокултистите са се вързали.
    Активен

"Има само едно добро - знанието. И едно зло - невежеството." - Сократ
    "Има два пътя. Единият е космически широк и краят му води към гибел. Вторият е тесен и краят му води към вечен живот. Мнозина избират широкия път. Малцина тръгват по тесния. Но ти тръгни по тесния път!" - Библията
    Ariam
    Ariam(Маха Оръга)
    Неактивен Неактивен

« Отговор #55 -: Декември 26, 2012, 19:49:16 »

Абе ... Усмивчица
    Активен
    temenujena
    *
    Неактивен Неактивен

Публикации: 2

« Отговор #56 -: Януари 19, 2013, 07:06:09 »

Mili hora indigota s pretencii za mnogo silna intuicia,
    Provokirahte me da se razrovia na tematikata new age, aura, reiki.
    Nachalo na new age e Blavatska , koiato e okiltiskta, spiritualistka i raboti za edna ot celite na novia svetoven red obshta svetovna religia ,koiato  da e falshiva estestveno.
    Reiki ima koreni v ezoteri4nia budizam i tantra yoga, po moderno transcedentalen sex i tazi tai nare4ena kosmi4eska energia pridobita po sposoba na chanelinga si e 4ist spiritualizam.
    I ot samolet se vijda 4e podobni koncepcii i praktiki niamat nishto obshto s duhovnoto razvitie, a sa pagubni ,nezavisimo ot parvonachalnite iarki i chudotvorni efekti , cenata v posledstvie shte da e jestoka. Az sam bila pod pricela na masony, poznavam tiahnata metodika i moga da garantiram 4e izlojenoto pogore e izcialo v tehen stil i samo istinski silna intuicia moje da ti pomogne da oceleesh.
    Silna aura se pravi s ejednevno praktikuvane na bezuslovna lubov, proshka i blagodarnost spriamo vsi4ko naokolo,ne e s mantri, nito s meditacia, nito s reiki nito ot zvezdite , reiki mastera,ot kristalite, i ne ti se izliva s funia otnikade nagotovo niakoia manna nebesna ili prosvetlenie poneje taka si predstaviash ili vizualizirash ili si go mislish ili govorish. Ako go polu4ish po tezi nachini shte e falshivo i shte ti izleze soleno.

Мили хора индигота с претенции за много силна интуиция,
    Провокирахте ме да се разровя на тематиката ню ейдж, аура, реики.
    Начало на ню ейдж е Блаватска , която е окултистка, спиритуалистка и работи за една от целите на новия световен ред обща световна религия ,която  да е фалшива естествено.
    Реики има корени в езотеричния будизъм и тантра йога, по модерно трансцедентален секс и тази тъй наречена космическа енергия придобита по способа на чанелинга си е чист спиритуализъм.
    И от самолет се вижда че подобни концепции и практики нямат нищо общо с духовното развитие, а са пагубни ,независимо от първоначалните ярки и чудотворни ефекти , цената в последствие ще да е жестока. Аз сам била под прицела на масони, познавам тяхната методика и мога да гарантирам че изложеното по-горе е изцяло в техен стил и само истински силна интуиция може да ти помогне да оцелееш.
    Силна аура се прави с ежедневно практикуване на безусловна любов, прошка и благодарност спрямо всичко наоколо,не е с мантри, нито с медитация, нито с реики нито от звездите , реики мастера,от кристалите, и не ти се излива с фуния отникъде наготово някоя манна небесна или просветление понеже така си представяш или визуализираш или си го мислиш или говориш. Ако го получиш по тези начини ще е фалшиво и ще ти излезе солено.  

Моля, спазвайте Правилника и пишете на кирилица!
    « Последна редакция: Януари 19, 2013, 15:48:21 от Модератор » Активен
    Еlsha
    Диди
    Неактивен Неактивен

Публикации: 525

« Отговор #57 -: Януари 19, 2013, 07:22:47 »

temenujena, с кой спориш и кой убеждаваш? Аз не виждам постове след твоят, различни на казаното от теб...
    Активен

Карма - КаРаМа - движение, живот, анализиране. Усмивчица
    Страници:  1 2 3 [4]   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Жълта комунига
    Даровете на природата
    Админ 0 1930 Последна<br />публикация Февруари 09, 2011, 18:21:09
    от Админ
    Жълта тинтява
    Даровете на природата
    Админ 0 2249 Последна<br />публикация Февруари 09, 2011, 18:21:40
    от Админ
    Деян Колев
    За България
    psyworld 4 1727 Последна<br />публикация Април 02, 2012, 18:10:56
    от psyworld
    Лилава аура « 1 2 3 »
    Всичко относно индиготата
    Quantum 34 4118 Последна<br />публикация Септември 30, 2012, 15:52:19
    от Quantum
    Децата и тяхната аура
    Други деца на новото време
    Sunshine(sun) 6 1594 Последна<br />публикация Май 18, 2012, 18:57:59
    от Sunshine(sun)

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright