Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници:  1 2 [3] 4   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Търся човек с виолетово-жълта аура, снимал се при Деян Колев..  (Прочетена 6100 пъти)
vaness
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 12

« Отговор #30 -: Май 17, 2011, 11:38:44 »

Страхотно, вече станах и негов агент и рекламно лице Усмивчица Спокойно хора, не се обиждам, нито изпитвам вина за това как съм започнала темата си... и няма да се оправдавам, просто.. ако трябва да премервам и да мисля какво точно да ви кажа във всеки един момент тогава няма да бъда себе си... няма проблеми, не ги приемам нещата толкова навътре, това е урок за мен, но и ако вие се учите от него ще е най-добре... човек не бива да си мисли че знае всичко...
Обичам ви, довиждане!
Активен
Sentinel
SentinelOfLove
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 369

• Град: Sofia
  • « Отговор #31 -: Май 17, 2011, 11:54:16 »

Никой не е искал нищо от тебе. Нито как какво да казваш, нито нищо. Това че всеки си има свое мнение е друг въпрос. Важното е че ти избираш как да реагираш на това, и по какъв начин. Усмивчица
    Надявам се да има други теми, които да ти задържат вниманието тука Усмивчица
    Активен
    @di
    Неактивен Неактивен

Публикации: 126

• Град: Стара Загора
  • « Отговор #32 -: Май 17, 2011, 12:18:23 »

Ich не знам какво ви е мнението за Деян Колев, попитах защо смятате, че техниката не е надеждна, никой не ми отговори... Може би трябваше да помисля как да започна първата си тема, за да ви направя добро впечатление...............

Ок ... ще ти отговоря, макар да е написано в темата за Деян Колев.
    Аз съм лекар и психолог. Казвам това за да ти кажа, че всяка техника и пособия които се използват в тази насока са със себестойност умножена най-малко по 3.
    Давам ти обикновен пример. Една касова лента(химизирана) за касов апарат струва 2-3 лева. Когато тази лента е за ЕКГ апарат струва 10-15 лева. ....

Та въпросната машинка на батко ти Деян Колев струва 6000 лева. Толкова струва и една количка за продажба на ХОТ-ДОГ по улиците.

Без да си намесвам нито медицината, нито спихологията, нито мениджмънта ... ще ти кажа, че е "шменти - капели".
    А като човек от сайта - ще те посъветвам ... наистина да намериш човек, който вижда аурите без машинки ... ще видиш че е различно  
    Активен
    Aldonza Dulcinea Lorenzo del Toboso
    Неактивен Неактивен

Публикации: 362

AЗ ВЯРВАМ

« Отговор #33 -: Май 17, 2011, 13:25:34 »

Eee хайде стига вече с този Деян и с този Еленко ..моля ви! Ако толкова ви кефи идеята - ходете и си снимайте аурите...
    А пък понякога си мисля, че тук се появяват разни "случайни" гости, само за да раздухат отново тази тема ....
    Активен

There's no such thing as MYSELF since I am constantly changing. ME
    Luna:)
    Гост
    « Отговор #34 -: Май 17, 2011, 16:28:59 »

Цитат
    Защо смятате че на Деян апаратурата не е надеждна...?

Защото е апаратура! Самата дума апарат, техника и тем подобни говори за материално ограничение, миличка. Което значи, че няма сензитивност, а заложени цветови платки и като го докоснеш според еди кое си ти изкарва разни дъгички. Това все едно да кажеш, че топлинна камера ти показва аурата. А онзи Деян Колев си изкарва парите много удобно така..

Цитат
    споменах за него, защото се снимах преди няколко месеца и това ми помогна да разбера и да си обясня много неща за себе си и ми даде сила да избера своя път...

Да се смея ли, да плача ли вече нямам идея наистина.. хахаха. Хайде сега ми обясни, аджеба как някакво жалко апаратче ти е помогнало да разбереш себе си още повече да избереш пътя си?!

Цитат
    Тъжно ми е, че едно такова нещо може да събуди във вас толкова агресия, вие потърсихте във всяка моя дума нещо грешно, така ли подхождате към всички?

И къде я видя тази агресия?! В това, че са ти казали истината в очите ли?! Ами, мила съжалявам, но това са фактите - Деянчо е манипулатор висша степен със скъпи и красиви играчки с, които да привлича заблудени рибки за да му плащат парички.. Ако искаш го приеми, ако искаш - не, твой избор.

Цитат
    Не виждам в отношението ви истинската любов и разбиране към ближния, вие започнахте да изпитвате разочарование и дори се ядосахте на мен, за всичко което написах.

Да - аз лично в момента изпитвам нещо смесено между гняв, тревога и мноого смях. Първо защото истинската любов значи разбиране, но това не значи щом кажеш нещо всички да ти казват покровително "да, така е", а да си кажат това което мислят. Огледай се, щом толкова хора ти крещят да се осъзнаеш значи проблема не е в тях..  но това не значи да седнеш да се тръшкаш или да бягаш на 100км, а да приемеш и размислиш дали няма нещо вярно особено по отношение на Колев и неговите.. "апарати". Поздрави.

« Последна редакция: Май 17, 2011, 16:51:49 от Death_Blade^ » Активен
    Sita
    13
    Неактивен Неактивен

Публикации: 344

« Отговор #35 -: Май 17, 2011, 18:13:21 »

Въобще не съм запознат с нищо по темата за Деян Колев и неговата апаратура, затова се съгласявам с мнението на мнозинството, но извинявайте, да обиждате техниката като цяло, си е глупост! Апаратурата му може и да е измислица, но Луна, да кажеш, че "техника" говори за материално ограничение...
    Активен
    Luna:)
    Гост
    « Отговор #36 -: Май 17, 2011, 18:33:18 »

Цитат
    Апаратурата му може и да е измислица, но Луна, да кажеш, че "техника" говори за материално ограничение...

Ами.. да, техниката като цяло доста ни помага - пример веднага - форума! Ако го нямаше, нямаше да се познаваме и да общуваме. Но си мисля, че е ограничение от друга гледна точка.. Факта, че хората станаха твърде зависими от нея (в това число и аз). Изкуството като такова се замества от техника (плейбек, фотошоп) и това което си мисля е, че сме й позволили прекалено много да ни влияе. Не отричам, че без телефона, Мp3то и интернета съм за никъде. Но ето ти примера с аура камерата.. и в нея няма толкова лошо колкото в това, че хората й вярват.. Всичко е добре, но в умерени количества..
    Активен
    Do
    Гост
    « Отговор #37 -: Май 17, 2011, 19:48:50 »

Страхотно, вече станах и негов агент и рекламно лице Усмивчица Спокойно хора, не се обиждам, нито изпитвам вина за това как съм започнала темата си... и няма да се оправдавам, просто.. ако трябва да премервам и да мисля какво точно да ви кажа във всеки един момент тогава няма да бъда себе си... няма проблеми, не ги приемам нещата толкова навътре, това е урок за мен, но и ако вие се учите от него ще е най-добре... човек не бива да си мисли че знае всичко...
    Обичам ви, довиждане!

Много хубав пост.
    Активен
    vaness
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 12

« Отговор #38 -: Май 17, 2011, 22:44:53 »

Темата се превърна в дебат за камерата и Деян Колев, нищо общо с първоначалната и идея, моля искрено да бъде спряна... за да не събуждаме негативни емоции у хората... простете ако нещо...
    Активен
    Eona Lightholder
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

Публикации: 2558

NEVERENDING STORY

« Отговор #39 -: Май 17, 2011, 22:56:47 »

Да ама ти не получи отговор Ванес. Търсиш някой , като теб-  ще го намериш и без снимка на аурата убедена съм. Знам че се разтрои , но нямаше как да знаеш  за отношението ни към Деян, ако не си чела темата от незнам колко си страници за него. Честно казано чувала съм и от други хора ,как им е казвал каква рядкост е цветът на аурата им. За съжаление той експлоатира апаратчето и хората по не много почтен начин.
    Аз съм сигурна ,че твоят вътрешен скенер работи много по-добре от аура камерите и тук и навсякъде ще намираш сродни души.

Активен

"weird " is indication for creative force ♥
    Sentinel
    SentinelOfLove
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 369

• Град: Sofia
  • « Отговор #40 -: Май 18, 2011, 00:56:27 »

Да ама ти не получи отговор Ванес. Търсиш някой , като теб-  ще го намериш и без снимка на аурата убедена съм. Знам че се разтрои , но нямаше как да знаеш  за отношението ни към Деян, ако не си чела темата от незнам колко си страници за него. Честно казано чувала съм и от други хора ,как им е казвал каква рядкост е цветът на аурата им. За съжаление той експлоатира апаратчето и хората по не много почтен начин.
    Аз съм сигурна ,че твоят вътрешен скенер работи много по-добре от аура камерите и тук и навсякъде ще намираш сродни души.

Браво Усмивчица Напълно съгласен ^_^
    Активен
    SOL
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 60

• Град: Тера
  • « Отговор #41 -: Май 18, 2011, 06:55:27 »

Цветът на аурата се вижда ако погледнеш в душата на човека.Не са ви нужни уреди за да усетите любовта и светлината.   Усмивчица
    Активен
    BaDBluEeYeS
    Witness of a miracles
    Неактивен Неактивен

Публикации: 68

• Град: Ямбол
  • « Отговор #42 -: Юни 11, 2011, 18:56:45 »

Цветът на аурата се вижда ако погледнеш в душата на човека.Не са ви нужни уреди за да усетите любовта и светлината.   Усмивчица

Браво , много добре казано! Човек може да види истинските цветове не просто с очите, но и със сърцето си!   <a href="http://www.youtube.com/watch?v=CKmsPi3iiB4" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=CKmsPi3iiB4</a>
    Активен

За сините очи, розовата душа и животът ми в лилаво
    Ariam
    Ariam(Маха Оръга)
    Неактивен Неактивен

Публикации: 1237

« Отговор #43 -: Декември 05, 2012, 19:37:40 »

Имам въпрос!
    След като може да се измерва честотата на вибрацията на ума...и по това да се разбере каква е .. то защо тогава си даваме парите по аура камери за да разберем дали сме индиго , кристали или нормални - израстващи.Мисълта ми е ..Не би ли било по-достоверно просто да си измериш честотата  Хммм тъкмо така поне ще знаеш на къде точно си тръгнал.Дали повишаваш, дали понижаваш..дали си роден така.Информация за къде , как  да си измерим честотите.Как става това..Хммм??
    « Последна редакция: Декември 06, 2012, 11:10:22 от Peaceful » Активен
    Ariam
    Ariam(Маха Оръга)
    Неактивен Неактивен

Публикации: 1237

« Отговор #44 -: Декември 05, 2012, 19:43:34 »

А, ако наистина умрем..какво от това все някога ще се случи.От какво има да се плашим въобще..от смъртта или от това , че не сме достатъчно вибриращи..хахаха.Какво е значението да се подготвим за нещо, което ще се случи или да се самозалъгваме, че сме готови за нещо, което ще се случи или ..въобще на мен всичко ми звучи много глупаво.Ами ако минем нататък - ок, ако умрем - пак ще минем така или иначе, ако пък не- просто ще се затрием, като цивилизация ми какво от това - как да го спрем, не може...Какво го умуваме, каква е целта на живота!?Има ли?Като има каква е  и спрямо това какво е една смърт или едно възнесение..!
    « Последна редакция: Декември 06, 2012, 11:10:42 от Peaceful » Активен
    Страници:  1 2 [3] 4   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Жълта комунига
    Даровете на природата
    Админ 0 1930 Последна<br />публикация Февруари 09, 2011, 18:21:09
    от Админ
    Жълта тинтява
    Даровете на природата
    Админ 0 2249 Последна<br />публикация Февруари 09, 2011, 18:21:40
    от Админ
    Деян Колев
    За България
    psyworld 4 1727 Последна<br />публикация Април 02, 2012, 18:10:56
    от psyworld
    Лилава аура « 1 2 3 »
    Всичко относно индиготата
    Quantum 34 4118 Последна<br />публикация Септември 30, 2012, 15:52:19
    от Quantum
    Децата и тяхната аура
    Други деца на новото време
    Sunshine(sun) 6 1594 Последна<br />публикация Май 18, 2012, 18:57:59
    от Sunshine(sun)

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright