Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници:  1 [2] 3 4   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Търся човек с виолетово-жълта аура, снимал се при Деян Колев..  (Прочетена 6102 пъти)
praiseyou
Гост
« Отговор #15 -: Май 16, 2011, 21:02:29 »

Що бе зиро, да не си превъртял нещо ? Усмивчица
Активен
Ich
Неактивен Неактивен

Публикации: 1648

• Град: различни планетки
  • Michail Kolev
    « Отговор #16 -: Май 16, 2011, 21:16:51 »

Когато казах всички деца индиго, имам предвид ВСИЧКИ...  не знам защо е този нападателен тон, при условие че се събираме добри хора тука... не знам защо мислиш че разделям хората на "снимали се" и "не снимали се"... в началото писах че търся такива снимали се при Деян, защото ще ми е интересно да видя снимките им... но за мен в никакъв случай това не е най-важното...

Не ми направи добро впечатление фактът,
    че започваш участието си във форума точно с камерата,
    използвана от един човек, който не е на почит тук например поради ето това:

Активен
    praiseyou
    Гост
    « Отговор #17 -: Май 16, 2011, 21:19:16 »

Ich точно това е единствената причина поради която го почитам Веселяк
    Активен
    vaness
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 12

« Отговор #18 -: Май 16, 2011, 21:30:11 »

Ich не знам какво ви е мнението за Деян Колев, попитах защо смятате, че техниката не е надеждна, никой не ми отговори... но това няма никакво значение... споменах за него, защото се снимах преди няколко месеца и това ми помогна да разбера и да си обясня много неща за себе си и ми даде сила да избера своя път... споменах го също пак повтарям защото щеше да ми е интересно да видя снимките... както и да е...

Може би трябваше да помисля как да започна първата си тема, за да ви направя добро впечатление...............
    Активен
    Еруин
    Неактивен Неактивен

Публикации: 427

• Град: Варна
  • « Отговор #19 -: Май 16, 2011, 21:33:26 »

Аурата се мени постоянно, тя е носител на всякакъв вид информация за личността... и ако днес си щастлив, утре си отвеян, в вдругиден - нещастен, то част от цветовете се менят.
    Доколкото ми е известно емоциите на човек са в по-външния слой на аурата, а тази апаратура лови основно него. (за това не съм на 100% сигурна, само 90%)
    Как да знаем, че камерата на Колев не е нещо от което да си ръководим живота?
    Ами прочете/ прегледайте му интервютата просто. Той сам не може да определи своята аура - сменя си теорията за нея след всяка следваща различна своя снимка явно.

Активен

I told you
    That we could fly
    'Cause we all have wings
    But some of us don't know why
    Sentinel
    SentinelOfLove
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 369

• Град: Sofia
  • « Отговор #20 -: Май 16, 2011, 22:38:57 »

О сигурно са много, но тъй като аз съм с такъв цвят аура много искам да се запозная с някой като мен... нали знаеш че когато не се чувстваш сам си по силен... ако мога на всички деца индиго, които не знаят че са такива, които страдат от това че са сами и неразбирани, които се опитват да бъдат като останалите, защото  мислят че нещо не са наред... ако само мога да им кажа, да не се тревожат...да не се променят...и да бъдат себе си...

А на онези неразбрани, страдащи деца, които не искат или нямат възможност да се снимат с камерата, ще искаш ли да помогнеш по някакъв начин?

Когато казах всички деца индиго, имам предвид ВСИЧКИ...  не знам защо е този нападателен тон, при условие че се събираме добри хора тука... не знам защо мислиш че разделям хората на "снимали се" и "не снимали се"... в началото писах че търся такива снимали се при Деян, защото ще ми е интересно да видя снимките им... но за мен в никакъв случай това не е най-важното...

А нали разбираш че думата "индиго" е само етикет и че има много хора, които са нещо друго или нормални хора които пак са се развили повече и пак имат такива чуства :Р Но намерението ти е благородно, браво Усмивчица

Активен
    Sine Wave Zero
    Неактивен Неактивен

Публикации: 336

« Отговор #21 -: Май 17, 2011, 00:35:56 »

Що бе зиро, да не си превъртял нещо ? Усмивчица

Ей така като почнат да си търсят експерименти по цветови стандарт, превъртам изначало Веселяк Веселяк
    Активен
    Eona Lightholder
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

Публикации: 2558

NEVERENDING STORY

« Отговор #22 -: Май 17, 2011, 01:59:36 »

Абе Ива, не мислиш ли че е малко "неколегиално" да се издава кой какъв е ? Усмивчица Ани ако реши ще си каже..

Ами вече и точка даже не е  Сълзи Сълзи Сълзи
    Активен

"weird " is indication for creative force ♥
    vaness
    **
    Неактивен Неактивен

« Отговор #23 -: Май 17, 2011, 10:32:16 »

Идеята ми не е да правя добро впечатление като говоря против някого, нито пък като говоря за него... споменах името защото моят опит е такъв.. Тъжно ми е, че едно такова нещо може да събуди във вас толкова агресия, вие потърсихте във всяка моя дума нещо грешно, така ли подхождате към всички? Първо това че споменах Деян, после че имало и други индигота, после пък съм слагала етикети и накрая съм си правила някакви си цветови експерименти... Не виждам в отношението ви истинската любов и разбиране към ближния, вие започнахте да изпитвате разочарование и дори се ядосахте на мен, за всичко което написах. Не усетих много доброта в тази тема... за това ще я приключа...
    Активен
    Странник
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

Публикации: 1381

• Град: Варна
  • « Отговор #24 -: Май 17, 2011, 10:39:05 »

Идеята ми не е да правя добро впечатление като говоря против някого, нито пък като говоря за него... споменах името защото моят опит е такъв.. Тъжно ми е, че едно такова нещо може да събуди във вас толкова агресия, вие потърсихте във всяка моя дума нещо грешно, така ли подхождате към всички? Първо това че споменах Деян, после че имало и други индигота, после пък съм слагала етикети и накрая съм си правила някакви си цветови експерименти... Не виждам в отношението ви истинската любов и разбиране към ближния, вие започнахте да изпитвате разочарование и дори се ядосахте на мен, за всичко което написах. Не усетих много доброта в тази тема... за това ще я приключа...

Добре казано vaness !

Активен

Ако не ние -кой? Ако не сега - кога?
    Ich
    Неактивен Неактивен

• Michail Kolev
    « Отговор #25 -: Май 17, 2011, 10:43:56 »

Не виждам в отношението ви истинската любов и разбиране към ближния, вие започнахте да изпитвате разочарование и дори се ядосахте на мен, за всичко което написах. Не усетих много доброта в тази тема... за това ще я приключа...

Нямам нищо лично против теб, а против методите за обогатяване на някои за сметка на търсещите и често неразбирани деца и възрастни.

Любовта и добротата не е задължително да означават приемане на нещо, което не окачествяваме като добро.

Дано за теб все пак твоят опит да е допринесъл нещо ползотворно.

Надявам се в други теми да постигнем по-добро разбирателство и взаимоотношение.
    Активен
    vaness
    **
    Неактивен Неактивен

« Отговор #26 -: Май 17, 2011, 10:58:33 »

Не виждам в отношението ви истинската любов и разбиране към ближния, вие започнахте да изпитвате разочарование и дори се ядосахте на мен, за всичко което написах. Не усетих много доброта в тази тема... за това ще я приключа...

Нямам нищо лично против теб, а против методите за обогатяване на някои за сметка на търсещите и често неразбирани деца и възрастни.

Любовта и добротата не е задължително да означават приемане на нещо, което не окачествяваме като добро.

Дано за теб все пак твоят опит да е допринесъл нещо ползотворно.

Надявам се в други теми да постигнем по-добро разбирателство и взаимоотношение.

Напротив Ич, ти не нападна само Деян, ти нападна и мен, когато реторично ми зададе въпроса дали съм щяла да помагам и на други деца... а щом направи това значи не "окачествяваш" мен.. МЕН а не егото ми... като добро... за това нямам място тук, не ви трябва нещо "не добро"...
    ...мир и любов на всички!
    Активен
    protoplasma
    Гост
    « Отговор #27 -: Май 17, 2011, 11:03:03 »

Цитат на: Ich
    Нямам нищо лично против теб, а против методите

Цитат на: vaness
    Тъжно ми е, че едно такова нещо може да събуди във вас толкова агресия,.
    Ванес, агресия няма и тъжното в случая е, че я виждаш, вместо да помислиш.
    Цитат на: vaness
    така ли подхождате към всички?
    За направата на едно нещо има правилни и неправилни начини. В случай, че искаш добър резултат, добро посрещане и отношение, то вложи поне малко старание.
    Прегледай темата за колев, прегледай и темите за аурите... представи се, задай въпросите си и бъди сигурна, че резултата ще ти хареса.
    На този етап и при тези обстоятелства, ако трябва да бъда честен, прокраднаха ми се съмнения, че си негов агент. Ако греша, не бързай да се обиждаш, а ...мисли.
    Активен
    Ich
    Неактивен Неактивен

• Michail Kolev
    « Отговор #28 -: Май 17, 2011, 11:06:55 »

Напротив Ич, ти не нападна само Деян, ти нападна и мен, когато реторично ми зададе въпроса дали съм щяла да помагам и на други деца... а щом направи това значи не "окачествяваш" мен.. МЕН а не егото ми... като добро... за това нямам място тук, не ви трябва нещо "не добро"...
    ...мир и любов на всички!

vaness, това се получи така, защото акцентът на твоята тема бяха няколкото човека с лилаво-жълта аура, снимали се с ауракамерата.
    На мен ми беше интересно да разбера дали само към тях е насочен твоят интерес?
    Защото аз смятам, че всички хора независимо от това дали са лилави, жълти и т.н. заслужават внимание и уважение, дори и онези, които не са индигови, които не желаят да си снимат аурите.

Да си кажа откровено, имах подозрение, че си човек, дошъл във форума с цел да правиш реклама на ауракамерата. Съгласи се, че все пак има основание за такова предположение въз основа на постановката на твоята тема.

Активен
    Sentinel
    SentinelOfLove
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 369

• Град: Sofia
  • « Отговор #29 -: Май 17, 2011, 11:09:24 »

Няма никаква агресия към тебе, нито някой търси нещо грешно в тебе, някой се пошегуваха други си казаха искренното мнение. Никой не се е разочаровал от тебе или е започнал да се ядосва. Няма смисъл да се обиждаш Усмивчица Вместо това се учи Усмивчица
    Но ако си сигурна, темата може да бъде затворена.
    Активен
    Страници:  1 [2] 3 4   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Жълта комунига
    Даровете на природата
    Админ 0 1930 Последна<br />публикация Февруари 09, 2011, 18:21:09
    от Админ
    Жълта тинтява
    Даровете на природата
    Админ 0 2249 Последна<br />публикация Февруари 09, 2011, 18:21:40
    от Админ
    Деян Колев
    За България
    psyworld 4 1727 Последна<br />публикация Април 02, 2012, 18:10:56
    от psyworld
    Лилава аура « 1 2 3 »
    Всичко относно индиготата
    Quantum 34 4118 Последна<br />публикация Септември 30, 2012, 15:52:19
    от Quantum
    Децата и тяхната аура
    Други деца на новото време
    Sunshine(sun) 6 1594 Последна<br />публикация Май 18, 2012, 18:57:59
    от Sunshine(sun)

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright