Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници:  [1] 2 3 4   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Търся човек с виолетово-жълта аура, снимал се при Деян Колев..  (Прочетена 6107 пъти)
vaness
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 12

« -: Май 16, 2011, 18:17:54 »

Здравейте, искам да открия човек, който има виолетов цвят и жълт в аурата си... някой, който се е снимал на Аура Камерата на Деян Колев... той каза, че е виждал само няколко такива човека и аз искам да ги намеря.. благодаря ви!
« Последна редакция: Май 16, 2011, 19:11:43 от Death_Blade^ » Активен
Colder Sun
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 68

по-добре никога, отколкото късно

« Отговор #1 -: Май 16, 2011, 18:56:10 »

Здравейте, искам да открия човек, който има виолетов цвят и жълт в аурата си... някой, който се е снимал на Аура Камерата на Деян Колев... той каза, че е виждал само няколко такива човека и аз искам да ги намеря.. благодаря ви!
По-добре питай някой, който ги вижда тия цветове. Тази апаратура на Деян, май не е много надеждна.
Активен
Sentinel
SentinelOfLove
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 369

• Град: Sofia
  • « Отговор #2 -: Май 16, 2011, 19:01:01 »

Добре дошла Усмивчица
    Ако найстина искаш, ще го намериш, но може да има не само един човек с такъв цвят.. нещо повече знаеш ли за него?
    Активен
    vaness
    **
    Неактивен Неактивен

« Отговор #3 -: Май 16, 2011, 19:26:59 »

Е, аз нямам предвид един, сигурно ги има, но разбрах че са рядкост... Усмивчица
    Защо смятате че на Деян апаратурата не е надеждна...?
    Активен
    praiseyou
    Гост
    « Отговор #4 -: Май 16, 2011, 19:27:41 »

А защо ги търсиш ? Каква е целта ти ?
    Активен
    Eona Lightholder
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

Публикации: 2558

NEVERENDING STORY

« Отговор #5 -: Май 16, 2011, 19:39:10 »

Май кака ви Ангелче ,която е точка сега , (ако не си е затрила ника въобще) е такава според камерата.
    Активен

"weird " is indication for creative force ♥
    praiseyou
    Гост
    « Отговор #6 -: Май 16, 2011, 19:42:42 »

Абе Ива, не мислиш ли че е малко "неколегиално" да се издава кой какъв е ? Усмивчица Ани ако реши ще си каже..
    Активен
    vaness
    **
    Неактивен Неактивен

« Отговор #7 -: Май 16, 2011, 19:48:42 »

Искам просто да се запозная с такива хора, защото може би знам как се чувстват...
    Активен
    Sentinel
    SentinelOfLove
    **
    Неактивен Неактивен

• « Отговор #8 -: Май 16, 2011, 20:01:03 »

Искам просто да се запозная с такива хора, защото може би знам как се чувстват...
    Може и други хора да се чустват както ти мислиш Намигване
    Активен
    Ich
    Неактивен Неактивен

Публикации: 1648

• Град: различни планетки
  • Michail Kolev
    « Отговор #9 -: Май 16, 2011, 20:05:54 »

А как според теб се чувстват те?
    Активен
    vaness
    **
    Неактивен Неактивен

« Отговор #10 -: Май 16, 2011, 20:10:23 »

Може и други хора да се чустват както ти мислиш Намигване

О сигурно са много, но тъй като аз съм с такъв цвят аура много искам да се запозная с някой като мен... нали знаеш че когато не се чувстваш сам си по силен... ако мога на всички деца индиго, които не знаят че са такива, които страдат от това че са сами и неразбирани, които се опитват да бъдат като останалите, защото  мислят че нещо не са наред... ако само мога да им кажа, да не се тревожат...да не се променят...и да бъдат себе си...
    Активен
    Sentinel
    SentinelOfLove
    **
    Неактивен Неактивен

• « Отговор #11 -: Май 16, 2011, 20:33:09 »

Ами то форума е също един вид за това.. както и срещите които провеждаме Усмивчица
    Активен
    Ich
    Неактивен Неактивен

Публикации: 1648

• Град: различни планетки
  • Michail Kolev
    « Отговор #12 -: Май 16, 2011, 20:34:36 »

О сигурно са много, но тъй като аз съм с такъв цвят аура много искам да се запозная с някой като мен... нали знаеш че когато не се чувстваш сам си по силен... ако мога на всички деца индиго, които не знаят че са такива, които страдат от това че са сами и неразбирани, които се опитват да бъдат като останалите, защото  мислят че нещо не са наред... ако само мога да им кажа, да не се тревожат...да не се променят...и да бъдат себе си...

А на онези неразбрани, страдащи деца, които не искат или нямат възможност да се снимат с камерата, ще искаш ли да помогнеш по някакъв начин?
    Активен
    vaness
    **
    Неактивен Неактивен

« Отговор #13 -: Май 16, 2011, 20:45:08 »

А на онези неразбрани, страдащи деца, които не искат или нямат възможност да се снимат с камерата, ще искаш ли да помогнеш по някакъв начин?

Когато казах всички деца индиго, имам предвид ВСИЧКИ...  не знам защо е този нападателен тон, при условие че се събираме добри хора тука... не знам защо мислиш че разделям хората на "снимали се" и "не снимали се"... в началото писах че търся такива снимали се при Деян, защото ще ми е интересно да видя снимките им... но за мен в никакъв случай това не е най-важното...
    Активен
    Sine Wave Zero
    Неактивен Неактивен

Публикации: 336

« Отговор #14 -: Май 16, 2011, 20:51:33 »

A aко намериш начин да разбереш как се чувстват хора като мен, мислиш ли че ще искаш да се запознаеш с хората които търсиш ?
    Активен
    Страници:  [1] 2 3 4   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Жълта комунига
    Даровете на природата
    Админ 0 1941 Последна<br />публикация Февруари 09, 2011, 18:21:09
    от Админ
    Жълта тинтява
    Даровете на природата
    Админ 0 2258 Последна<br />публикация Февруари 09, 2011, 18:21:40
    от Админ
    Деян Колев
    За България
    psyworld 4 1729 Последна<br />публикация Април 02, 2012, 18:10:56
    от psyworld
    Лилава аура « 1 2 3 »
    Всичко относно индиготата
    Quantum 34 4121 Последна<br />публикация Септември 30, 2012, 15:52:19
    от Quantum
    Децата и тяхната аура
    Други деца на новото време
    Sunshine(sun) 6 1594 Последна<br />публикация Май 18, 2012, 18:57:59
    от Sunshine(sun)

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright