Духовно развитие

Страници:  1 [2]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Огнените деца  (Прочетена 5934 пъти)
Eona Lightholder
Global moderator
Неактивен Неактивен

Публикации: 2519

NEVERENDING STORY

« Отговор #15 -: Май 17, 2011, 13:24:33 »

Санги много хубави въпроси даже за няколко теми.
Да ти кажа не ми стана смешно за облачните , може би заради момента ,че вчера още някой си тръгна от тук с усещането за неразбиране и обида. Както ме познаваш мога да иронизирам и да правя смешка от всяка една моя и чужда позиция. Факт е ,че получавам повечче коментари на лична и скайп ,от колкото тук . Това не е страх , просто времето е такова ,че хората се пазят от ненужна отрицатена енергия.

По въпросът за децата - пишем предимно за неща , които са по-различни прояви . С цел здравомислещите да не пълнят кабинетите на психолозите ,че и даже на психятрите.В случая не е важен цвета , който е някакъв вид обяснение , а за отношение и разбиране към т.нар странности.

Аз също искам да си подискутираме спокойно на тема - какво е същност ,има ли цвят или не . За слоевете на аурата и тнт. Обаче най-често неуточнени термини на собствената концепция и разнородни привидно инфота ,създават напрежение.

Както каза Амазонче да достигнем разчитането на енергийната морфология на даден човек ,ще ни трябва още доста време. Но важното е ,че се правят крачки. Колкото за твоите способности ,на мен лично ми носиш ,когато съм до теб душевно спокойствие и сигурност = 1000000000000 антидепресанти.
Активен

"weird " is indication for creative force ♥
Fox Muldar
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 31

• Град: София
  • « Отговор #16 -: Май 18, 2011, 12:05:33 »

...  Ако има интерес ще напиша и за Verdanite!

С нескрит интерес ще очаквам статията за тях Усмивчица!
    Активен

Истината е някъде там!
    protoplasma
    Гост
    « Отговор #17 -: Май 18, 2011, 18:09:38 »

Цитат на: Eona Lightholder
    Санги много хубави въпроси даже за няколко теми.
    Знаех си, че ще те заинтересуват, Ео.
    Правете теми, аз знаеш, че не съм много по тази част. Честно, на твое място, щях да преместя 70% от темите и 90% от мненията в говорилнята.
    не ми стана смешно за облачните
    Най-голямата лъжкиня
    хората се пазят от ненужна отрицатена енергия
    Тя не идва от въздуха или от хората около тях, а си я носят в себе си, Ео. Най-големия ужас за човек е - когато разпознае себе си и собствените си тъмни пориви, в чужди думи, дела и проявления. Най-добре, тези, които се опасяват от "инжектиране" на негативна енергия, първо да се опазят от своята собствена.

Аз също искам да си подискутираме спокойно на тема - какво е същност ,има ли цвят или не . За слоевете на аурата и тнт. Обаче най-често неуточнени термини на собствената концепция и разнородни привидно инфота ,създават напрежение.
    Ще си подискутираме, Ео... Ще си подискутираме.

Колкото за твоите способности ,на мен лично ми носиш ,когато съм до теб душевно спокойствие и сигурност = 1000000000000 антидепресанти.
    Ех, лъскателке такава...
     Блокира ми клавиатурата
    Активен
    Sentinel
    SentinelOfLove
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 359

• Град: Sofia
  • « Отговор #18 -: Май 18, 2011, 18:38:13 »

И с тези много съвпадам... падам се някаква комбинация от всичко вече :Д
    « Последна редакция: Май 18, 2011, 19:25:04 от Death_Blade^ » Активен
    protoplasma
    Гост
    « Отговор #19 -: Май 18, 2011, 19:13:55 »

И с тези много съвпадам... падам се някакава комбинация от всичко вече :Д
    А бе с две думи - опасна работа  Ухилен Готин
    Активен
    Sentinel
    SentinelOfLove
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 359

• Град: Sofia
  • « Отговор #20 -: Май 18, 2011, 19:24:30 »

И с тези много съвпадам... падам се някакава комбинация от всичко вече :Д
    А бе с две думи - опасна работа  Ухилен Готин
    Засрамен
     Готин
    Активен
    Хristo
    Неактивен Неактивен

Публикации: 479

Бъди себе си и отвори сърцето си за света! :)

« Отговор #21 -: Май 18, 2011, 22:15:22 »

Без нищичко да знам за Верданите, според мъничкото написано за тях предполагам, че те с по-мек характер спрямо Соларите, изпълнени и даряващи Любов на хората и с очи отправени към истината. Колко е вярно това и изобщо има ли някаква истина, ще се радвам да разбера Усмивчица
    Активен
    protoplasma
    Гост
    « Отговор #22 -: Май 19, 2011, 14:31:26 »

Без нищичко да знам за Верданите, според мъничкото написано за тях предполагам, че те с по-мек характер спрямо Соларите, изпълнени и даряващи Любов на хората и с очи отправени към истината. Колко е вярно това и изобщо има ли някаква истина, ще се радвам да разбера Усмивчица
    Ами ...честно казано, не знам от къде ги изваждат тия литератури, но с темата доволно много се спекулира вече.
    Вердани-мердани... така като гледам статията за соларите, горе-долу мога да се досетя какви биха могли да ги наредят.
    Активен
    Странник
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

Публикации: 1374

• Град: Варна
  • « Отговор #23 -: Май 19, 2011, 14:42:32 »

Все още сме на Земята.
    Огледайте се и вижте човека до вас.
    Погледнете към небето и звездите.
    Всичко е пред вас.
    Всичко това е за вас.
    Какво повече искате?
    Активен

Ако не ние -кой? Ако не сега - кога?
    bars_i
    Гост
    « Отговор #24 -: Май 19, 2011, 15:06:00 »

Все още сме на Земята.
    Огледайте се и вижте човека до вас.
    Погледнете към небето и звездите.
    Всичко е пред вас.
    Всичко това е за вас.
    Какво повече искате?
    Да ни се оправи фокуса.
    Активен
    sharga
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 148

« Отговор #25 -: Май 19, 2011, 17:53:55 »

Червеното е огнен цвят нали?
    Аура замазана в червено: гняв, подтиснати емоции, пълна душевна бъркотия, всичко друго, но за мен по никакъв начин не е символ за един щастлив и спокоен човек. Най-често означава, че човек се е объркал в преценката си за света и тази негова обърканост се поддържа от доста дълго време или от самия него, или от нездравословната му среда. Згреших
    Не виждате ли, с тези категории сами се забиваме все повече, чувстваме се велики, защото попадаме в дадена категория, оправдаваме недостатъците си, като ги преписваме за нещо нормално за нашата специална група. Всичко това спира развитието ни. Направо си деградираме с чиста съвест.
    Не знам за тия неща които са описани по-горе, но знам че червения цвят показва чувството на готовност в човека, обикновено се намира откъм центъра на темето и се спуска леко надолу покрай обвивката. Червения цвят се увличава когато се потапяме в непривични за нас ситуации в които извършваме неща които не сме ги правили или такива които могат да са ни трудни и се изисква допълнително впрегнато внимание. Цялостното състояние може да се опише: че човек опитва така сякаш няма нищо по-важно в този момент от действието което прави, макар и то да е крайно безсмислено. Няма нищо общо нито с гняв нито с другите описани характеристики. Идеята да пиша за това е да не се стряскате ако го видите тоя цвят
    Активен
    monit@911
    *
    Неактивен Неактивен

Публикации: 1

« Отговор #26 -: Октомври 11, 2013, 10:46:37 »

https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/543985_4812279826423_510017802_n.jpg
    Не знам, дали аурата ми би могла да бъде наречена Огнена, но аз намирам себе си в описанието от началото на темата...и ще Ви споделя нещо изумително - сега ще навърша 33г., и се кръстих, преди месец. А за 30-тият си рожден ден си самоподарих татуировка, надпис на хинди, който почувствах, че трябва да изпиша, и тогава още не бях достигнала до информацията, която чета днес, но изпитвах силното вътрешно усещане, че трябва да го направя - на лявата ми китка изписаха с мастило, в цвят на кафява къна, на хинди (език, който не съм изучавал, но вътрешно избрах точно него) следното "Аз принадлежа на Слънцето" - това усещах, че това трябва да пише на мен, сега татуса стои, като червена дамга, много малък е, и само заинтересовани го забелязват и разпитват. Аз си го сложих, като себеопределяне, като амулет, вместо червеният конец, който дълги години носех, за защита. А сега, два месеца преди да навърша 33г., след старателно изучавне на религиите по света - реших, че искам да се кръстя, и го направих на специална дата - 29-ти септември. Ако прочетете с кои Архангели се свързва тази дата...ще разберете и кой ме води Усмивчица И най-изумителното е, че бях наумила за този ми рожден ден да си татуирам лотос на дясната китка, стилизиран, като Цветето на живота, обаче така се стекоха обстоятелствата, че физически, заради здравословни причини - не е редно да го направя!
    Активен
    Страници:  1 [2]   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    За индиговите деца
    Децата индиго
    Админ 2 2024 Последна<br />публикация Юни 14, 2012, 03:08:28
    от X-R-ISTINA
    Индигови деца или деца под индиго
    Децата индиго
    Админ 0 3335 Последна<br />публикация Януари 24, 2010, 23:36:57
    от Админ
    Дивите деца
    За родителите
    bars_i 3 2711 Последна<br />публикация Юли 27, 2010, 20:39:26
    от bars_i
    Коя организация помага на различните деца-деца индиго « 1 2 3 4 5 »
    За родителите
    Loli07.11 74 6892 Последна<br />публикация Март 22, 2013, 16:17:26
    от Kissing You Good Night
    ОГНЕНИТЕ ХОРА НА ТИБЕТ
    Енергийни учения
    Sunshine(sun) 2 1471 Последна<br />публикация Юли 08, 2012, 12:52:00
    от Щуродино

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Паник атака | Планински кристал - Кварц  © Copyright