Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници:  [1] 2   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Огнените деца  (Прочетена 5348 пъти)
stefanica
Неактивен Неактивен

Публикации: 182

• Град: sofia
  • « -: Май 16, 2011, 18:00:26 »

'Огнените деца' или така наречените 'Solari' (солари),соле-слънце, cа войни на светлината.Първата им поява датира още от ранния римски период.Тогава са се появили, за да помогнат и да оставят траен отпечатък в историята на света. Не случайно италианската земя остава свещена и пазена, въпреки че днешните италианци са много разнилни от онова си време както и много други народи,които са постигнали завидни успехи за своята епоха и време. Това е заради помощта, която са получавали! Както и при византийците, траките, римляните и не на последно място са българите. При византийците са се появили Verdanite verde-зелен, la verdat-истината.
    Огнените деца се разпознават по буйния си нрав, винаги сериозното изражение и готовността да помогнат във всяка една ситуация.При по малките се наблюдава интереса към животните и уважението, с което ги наблюдават.Те стават тяхни ревностни пазители, което след време се усилва за всичко заобикалящо ги. Те са самостоятелни, прями, кратки и ясни в желанията си към околните. За тях няма пречки и прегради и са изключително смели. Верни приятели са и винаги следват каузата си. Те са уверени в себе си и от малки  погледа им е ясен и дълбок. Имат високи критерии и затова и изискват много от себе си, но не са взискателни към другите поради факта,че разбират разликите в хората и считат като свой дълг сами да се справят с трудностите. Те даряват околните със спокойствие и усещането, че трябва да бъдат естествени. Цветовета на тяхната аура са в огнена тоналност. Тяхната цел е мир и винаги биха жертвали единствено себе си, за да спасят другите. Те винаги носят в себе си светлината, която озарява околните и носи хармония на родителите. С тях трябва да се отнасяте като с големи хора, защото те самите се чувстват такива. Държат на решенията си , затова не ги спирайте, а само ги съветвайте, защото за тях това е важно. Не случайно сега 'слизат' толкова много същности, наближаваме определен етап, в който ни е нужна помощ!
    « Последна редакция: Май 16, 2011, 18:13:48 от stefanica » Активен

Щом има желание,винаги има и начин Усмивчица
    stefanica
    Неактивен Неактивен

• « Отговор #1 -: Май 16, 2011, 18:12:15 »

...  Ако има интерес ще напиша и за Verdanite!
    Активен

АСИ
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 116

• Град: Stara Zagora
  • Красен Пътеков
    « Отговор #2 -: Май 16, 2011, 18:14:48 »

е ти сега,ме описа...
    Активен
    Eona Lightholder
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

Публикации: 2558

NEVERENDING STORY

« Отговор #3 -: Май 16, 2011, 18:18:22 »

Много благодаря за темата.
    От онзи ден ,откакто в темата на Вили се появи информацията за Соларните същности направо се подпалих и направих връзката също  със споменатите от Вал -огнени деца ,за които тя днес  ни разказва.
    Информации за инкарнация на ангелски същности има много ,има и тук в темата Земни Ангели.
    Понеже стана дума за ангелите с име Солати (корена е еднакъв ) , а на английски открих малко инфо за Solar angels, и си мисля ,че става въпрос за едно и също.
    Много ще се радвам ако Вили и Гаятри ,също споделят тук.
    Просто освен ,че ми стана интересно за тях ,сега ми е още по-интересно ,че са се инкарнили и се инкарнират.
    Активен

"weird " is indication for creative force ♥
    АСИ
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 116

• Град: Stara Zagora
  • Красен Пътеков
    « Отговор #4 -: Май 16, 2011, 18:36:25 »

преди време,една вечер на морето си бях пожелал,ако зависи от мен,да умра,но да изчезне войната и нещастието от Земята.... интересува ме,има ли някой информация за Арийското черно слънце ,което с нашето слънце образуват Пясъчен часовник или пътя на душите след смърта?
    Активен
    stefanica
    Неактивен Неактивен

• « Отговор #5 -: Май 16, 2011, 18:39:38 »

Слънцата за които говориш са 3,има и червено слънце.Нарисувай ги като геометрична метрична последователност и след като видиш какво се получава в центъра ще разбереш Намигване
    Активен

Colder Sun
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 68

по-добре никога, отколкото късно

« Отговор #6 -: Май 16, 2011, 18:46:11 »

Скоро ще излезнат и водни деца разделени на няколко подраздела; речни, морски, езерни и дъждовни. Ще има и аеродеца а тези, които са между двата вида, ще се наричат облачни.
    Е аз ще съм от тях.
    Активен
    Eona Lightholder
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

NEVERENDING STORY

« Отговор #7 -: Май 16, 2011, 18:54:18 »

Може да излезнат и небесно-кафяви , енергийна разнообразност на този свят бол.
    На мен ми интересно , както на някой им е интересно да проучва и описва дървесните видове примерно.
    Понеже си нова ти препоръчвам да прочетеш правилата на форума, в някои случаи хумора може да се приеме ,като индиректна обида от съфорумец.
    Активен

небесният ангел
    Гост
    « Отговор #8 -: Май 16, 2011, 21:39:59 »

Хубава и интересна тема Вал!
    Чакам с нетърпение развитието и продължението й!
    Активен
    bars_i
    Гост
    « Отговор #9 -: Май 16, 2011, 21:59:21 »

Скоро ще излезнат и водни деца разделени на няколко подраздела; речни, морски, езерни и дъждовни. Ще има и аеродеца а тези, които са между двата вида, ще се наричат облачни.
    Е аз ще съм от тях.

Тъкмо се отказах от такъв пост, но явно и на друг му е направило впечатление. Че то обикновенни деца не останаха вече.
    Активен
    praiseyou
    Гост
    « Отговор #10 -: Май 16, 2011, 22:08:54 »

Всеки е уникален... като всички други.
    Активен
    Еруин
    Неактивен Неактивен

Публикации: 427

• Град: Варна
  • « Отговор #11 -: Май 16, 2011, 22:53:42 »

stefanica, според мен говориш за елемента огън и влиянието му върху личността Згреших
    По тази логика веднага ще измислим наистина: водни, земни, въздушни деца и всякакви смесици между всички тях.
    Но в това няма никакъв смисъл.

Цветовета на тяхната аура са в огнена тоналност.
    Червеното е огнен цвят нали?
    Аура замазана в червено: гняв, подтиснати емоции, пълна душевна бъркотия, всичко друго, но за мен по никакъв начин не е символ за един щастлив и спокоен човек. Най-често означава, че човек се е объркал в преценката си за света и тази негова обърканост се поддържа от доста дълго време или от самия него, или от нездравословната му среда. Згреших

Не виждате ли, с тези категории сами се забиваме все повече, чувстваме се велики, защото попадаме в дадена категория, оправдаваме недостатъците си, като ги преписваме за нещо нормално за нашата специална група. Всичко това спира развитието ни. Направо си деградираме с чиста съвест.
    Активен

I told you
    That we could fly
    'Cause we all have wings
    But some of us don't know why
    stefanica
    Неактивен Неактивен

• « Отговор #12 -: Май 17, 2011, 00:40:29 »

Поради причината,че биват озаглавявани по различен начин съм ги изредила за да стане по ясно за които точно говоря!Нямам предвид червена аура,защото всички знаем какво символизира тя! Не виждам нищо лошо в това да има 'различни'! Нима не е точно това красотата и пъстротата на света?! Или трябва да се ограничим само до два вида?! Всички хора са уникални сами по себе си и колкото повече научаваме толкова по далеч стигаме! Усмивчица
    Активен

Eona Lightholder
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

NEVERENDING STORY

« Отговор #13 -: Май 17, 2011, 01:18:13 »

Понеже ми писаха на лична с още информация (нямам разрешение все още да я публикувам) , за мен лично излиза ,че има няколко вида Слънчево - огнени същности.

Огнени деца Солари - за които Стефаника започна темата , мисля че относно цветовете в аурата се има предвит именно огнена аура , а не жълто-оранжева червена, както има разлика между зелена и изумрудена аура. Въпросът ми към нея е за произхода им и връзка с кои същества от етера имат ,т.е инкарнация на по-особени същества ли са?

Солати -  соларни същества за които има инфо в темата на Вили и аз лично чакам още.

Соларни ангели - споменават се в Тибетската религия , едно хубаво инфо съм намерила ,чака за превод.

От друга страна има древни източници за хора медиативно достигнали до слънцето и техните обитатели , които били същества с ангелска същност ,пазели техните обиталища и не допускали лесно до там.

Огнени ангели - това се отнася до описанията на херувими и серафими и единствените ,които аз съм "виждала". Познавам двама човека с такива пазители , едните съм ги видяла , за другия знам от него  и съм много склонна да му вярвам.

Ще се радвам ако намерим /получим повече инфо заедно по тези въпроси.

На мен са ми интересни тези неща не за да разделям някой на групи ,нито да набутвам себе си в някоя. Както когато имаш приятел който идва от съвсем друга култура искаш да знаеш повече за нея , не само от любопитство ,но и в търсенето на общото.
    Утре може да имаш не само познат ,а примерно дете или мъж и познаването на новите същности ще ни помагат в общуването и търсенето на общият език.

Активен

protoplasma
    Гост
    « Отговор #14 -: Май 17, 2011, 12:41:36 »

Занимателно.
    Но аз, като човек, който грам понятие си няма, по темата с аури и т.н., не мога да се произнеса.
    Давам си сметка, тепърва колко спекулации предстоят с тия цветове на аури, енергийни същности и т.н.
    Всяко младо семейство, ще ходи да си скенира детето, за да установи "породата му". Даже предвиждам, нещо като видеозон, с който, освен пола и развитието на бебето, да се установява цвета на аурата му и неговата мисия на земята.
    Което, между другото ме подсеща за един въпрос. Аурата на бременните жени променя ли се?
    Цитат на: stefanica
    Нарисувай ги като геометрична метрична последователност
    Ето, че си имаме вече и нови математически понятия в изобразителното изкуство. По размери ли имаш предвид? В кръг ли?
    Цитат на: Eona Lightholder
    Понеже си нова ти препоръчвам да прочетеш правилата на форума, в някои случаи хумора може да се приеме ,като индиректна обида от съфорумец.
    Eo, eo, недей така. Не си толкова тясноскроена. А и не зная по кое прецени, че е ново детето.
    Хубаво, хубава тема, баш за форума, за някои важна, за мен интересна, занимателна. Постарало се е момичето, написало, подредило, нагласило. Браво, добре!
    Кажи ми обаче, че не се разсмя от сърце на това за облачните деца и ще те обявя за най-голямата лъжкиня Ухилен
    Хайде сега, настаняваме се и чакаме продължението, за ...зелените вердани.
    Между другото, тук мога да споделя известна информация, макар и непотвърдена, тъй като, както казах - бос съм, но да не кажете, че само спамя.
    Зеленото съм чувал, че е цвета на лечителите. И между другото, единствените две мнения, относно моята аура, които си съвпаднаха, бяха именно - зелено-синя. Лечителски способности, дори и да имам, то не съм ги установил засега.
    А, между другото още нещо, което имам за казване, относно зеления цвят. Поправете ме, ако греша, но душите, според тяхното развитие, също светят в различни цветове. Редно ли е да се смпта, че аурата е цвета на душата? Ако отговора е положителен - имам два въпроса още. По-маловажния е - защо в духовния свят (поне тези, които твърдят, че са го посещавали), твърдят, че няма зелена светлина, а само бяло, жълто, синьо, червено и нюансите помежду им?
    Втория ми въпрос:
    Не е ли е по-редно да се говори за индигови, кристални и соларни души, а не хора или деца?

Активен
    Страници:  [1] 2   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    За индиговите деца
    Децата индиго
    Админ 2 1847 Последна<br />публикация Юни 14, 2012, 03:08:28
    от X-R-ISTINA
    Индигови деца или деца под индиго
    Децата индиго
    Админ 0 3159 Последна<br />публикация Януари 24, 2010, 23:36:57
    от Админ
    Дивите деца
    За родителите
    bars_i 3 2539 Последна<br />публикация Юли 27, 2010, 20:39:26
    от bars_i
    Коя организация помага на различните деца-деца индиго « 1 2 3 4 5 »
    За родителите
    Loli07.11 74 6323 Последна<br />публикация Март 22, 2013, 16:17:26
    от Kissing You Good Night
    ОГНЕНИТЕ ХОРА НА ТИБЕТ
    Енергийни учения
    Sunshine(sun) 2 1289 Последна<br />публикация Юли 08, 2012, 12:52:00
    от Щуродино

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright