Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници:  [1] 2   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Сънища с еднаква тематика от 10 години насам.  (Прочетена 1329 пъти)
Ignatov
Немања Видић
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 29

• Град: Плевен
  • You go to school and learn the golden rule

« -: Май 16, 2011, 03:45:01 »

Здравейте!
    Искам да споделя за моите сънища,които немога да разбера от доста време.Не ме притесняват,нито плашат,а ми е интересно,дали има хора с подобни сънища?
    Да започна от ранна детска вързраст,тогава се чудех на себе си,защото се усещах че сънувам и си казвах"Аз сънувам ще се събудя",будех се..Неможех да си го обясна,как в съня си ,съм с ясната представа че сънувам,но няма значение.Това свойство изчезна някъде след 10-тата ми година от живот.Да отбележа ,че тогава сънувах доста разнообразни сънища.След 10-тата ми годишнина,започнах да сънувам еднотипен сън.Във всичките си сънища до сега,аз съм войник,голям екип от хора(хората в сънищата не са видяни или познати физиономии от реалния живот),не съм командир на рота или нещо от сорта,но съм отличен с постижения.Странното е ,че всеки път стреляме по същества, които нито съм ги видял от филм(примерно),нито ги има на нашата планета.В разгара на съня ми,предприемам сам страшни ходове(най-просто казано,все едно скачам на 10 човека),които ме карат да се замислям, какъв го играя в тази рота... В края на съня ми се виждам ранен(понякога), с няколко човека от ротата да речем,другите не съм видял да умират,но не ги и виждам всичките,като в началото на съня ми.Такива еднотипни сънища сънувам от 10-тата си годишнина насам,през различни интервали от време,може и да сънувам други,но като се събудя не помня.

Въпросите са ми:
    -Има ли някой подобен проблем?
    -Някой може ли и иска ли да обясни за к'во иде реч?
    Активен
    Sentinel
    SentinelOfLove
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 369

• Град: Sofia
  • « Отговор #1 -: Май 16, 2011, 09:34:03 »

Здрасти Усмивчица Добре дошъл в форума дано ти хареса Усмивчица
    Сега... има няколко обяснения за това, и предполагам ти ще си избереш този който ти харесва най-много.. това може да са спомени за твоята истинска същност, или това да са били минали спомени.. та накратко ти си войн Усмивчица
    Активен
    air_fairy
    Неактивен Неактивен

Публикации: 154

• Град: Бургас
  • « Отговор #2 -: Май 16, 2011, 10:54:51 »

Здравей и добре дошъл. Според мен това са спомени от друго жреме и място. Не мойе да си обясняваме непознати и неяобясними за нас неща с въображение, защото съзнанието ни работи с познати елементи. Няма как да си измислем нещо, което не е от нашата реалност Усмивчица Та съгласна съм, че тези сънища са спомени от време, когато си бил войн, специфичен момент, натоварен с опредеолено значение. И си ги сънувал по-интензивно като малък, защото колкото по-малки сме тези спомени са по-ярки, врязката с етера е все още силна и ние не сме толкова енергийно "замърсени", духа се проявява по-активно преди съзнанието да вземе връх. Приятно изкарване сред нас.
    Активен

Чашата на живота се пие до дъно
    АСИ
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 116

• Град: Stara Zagora
  • Красен Пътеков
    « Отговор #3 -: Май 16, 2011, 10:58:08 »

има един сън,който като дете съм го сънувал 2 пъти и преди 1-2 години,непомня точно,пак го сънувах,още веднъж... нощем е,всичко е тихо,а небето е пълно с космически кораби...аз стоя на последният етаж на небостъргач и ги гледам и незнам,какво става...дали се подготвят да завладяват Земята или са просто гости...като дете,очаквах нападение,но в последния път като сънувах,недолових заплаха...
    Активен
    Ignatov
    Немања Видић
    *
    Неактивен Неактивен

« Отговор #4 -: Май 16, 2011, 14:02:50 »

Добре заварили,харесва ми много форума. Усмивчица
    Сънищата си ги сънувам и сега като голям,просто от 10-тата годишнина на сам се появиха.А ако реално сънувам предишен живот,нещо не се връзва,тъй като не е средновековна среда.
    Активен
    Eona Lightholder
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

Публикации: 2558

NEVERENDING STORY

« Отговор #5 -: Май 16, 2011, 16:16:02 »

Спомените може да не са от живот на тази планета.Ако не е тайна ,на колко години си сега , т.е от колко време се повтарят тези сънища. Трябва да намеря темата ,където сме си говорили за наложените сънища и защо се повтаря познатия сценарий за нападения от кораби и битки с други същества. Мислили сме си за няколко възможни обяснения.

http://indigota.com/index.php?topic=4078.0
    Ето тука може да прегледаш.
    Активен

"weird " is indication for creative force ♥
    Ignatov
    Немања Видић
    *
    Неактивен Неактивен

« Отговор #6 -: Май 16, 2011, 17:56:06 »

Спомените може да не са от живот на тази планета.Ако не е тайна ,на колко години си сега , т.е от колко време се повтарят тези сънища. Трябва да намеря темата ,където сме си говорили за наложените сънища и защо се повтаря познатия сценарий за нападения от кораби и битки с други същества. Мислили сме си за няколко възможни обяснения.

http://indigota.com/index.php?topic=4078.0
    Ето тука може да прегледаш.
    Ами в момента съм на 21,от 11 години вече се повтаря този сън,никога не е 1 и същ,но темата е една,битка с оръжия на различни места.Може това да е вярно,преди да съм бил войн или нещо подобно,защото от малък обичам да защитавам и помагам слабите.Всеки е бил ученик и е виждал как деца се тероризират,това не го удобрявах и винаги ги защитавах,понеже бях уважаван спортист.Прочетох доста темата дадена по-горе,за което ти благодаря,прочетох и темите за индиго хората.Не се смятам за индиго,обаче имам и странни заложби,много пъти съм усещал,какво ще стане за в бъдеще.Имах приятелка(гадже),която много я бях стресирал в началото,но после ми се радваше,казвах и в момента с какво е облечена(от-до),дребни детайли в момента какво прави и т.н.Нещата просто ги усещам,може би тук ще намеря и някои отговори.Също така 1 поглед в очите на човек ми стига,да кажа добър ли е или зъл.Невиждам аури,като някои съфорумници,но усещам хора които вземат енергия(енергийни вампири).Може и да срещна някой друг като мен във форума.
    « Последна редакция: Май 16, 2011, 18:12:09 от Ignatov » Активен
    Colder Sun
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 68

по-добре никога, отколкото късно

« Отговор #7 -: Май 16, 2011, 18:16:49 »

Спомените може да не са от живот на тази планета
    Къде са се запазили тези спомени, за да изплуват?
    Активен
    Eona Lightholder
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

NEVERENDING STORY

« Отговор #8 -: Май 16, 2011, 18:30:06 »

Ами примерно в остатъчното ДНК ако трябва да го обясним от физиологична гледна точка.
    Активен

АСИ
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 116

• Град: Stara Zagora
  • Красен Пътеков
    « Отговор #9 -: Май 16, 2011, 18:39:22 »

нали казват,че в днк на българите,се пази цялата информация от създаването на вселената...
    Активен
    Ignatov
    Немања Видић
    *
    Неактивен Неактивен

« Отговор #10 -: Май 16, 2011, 18:42:24 »

нали казват,че в днк на българите,се пази цялата информация от създаването на вселената...
    Незнам дали е така,но знам ,че да се клонира човек,са нужни само 5% от ДНК,другите 95% съдържание е излишно...
    Активен
    Eona Lightholder
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

NEVERENDING STORY

« Отговор #11 -: Май 16, 2011, 18:48:16 »

Ами просто още не знаят за какво е това т.нар отпадаща ДНК , надали е отпадък.
    Активен

Ignatov
    Немања Видић
    *
    Неактивен Неактивен

« Отговор #12 -: Май 16, 2011, 19:49:28 »

Ами просто още не знаят за какво е това т.нар отпадаща ДНК , надали е отпадък.
    Щом го има значи,служи за нещо,както всеки наш орган си има своята функция.
    « Последна редакция: Май 16, 2011, 22:12:20 от Ignatov » Активен
    fatima
    *
    Неактивен Неактивен

Публикации: 16

« Отговор #13 -: Май 16, 2011, 21:50:30 »

Здравейте!
    Искам да споделя за моите сънища,които немога да разбера от доста време.Не ме притесняват,нито плашат,а ми е интересно,дали има хора с подобни сънища?
    Да започна от ранна детска вързраст,тогава се чудех на себе си,защото се усещах че сънувам и си казвах"Аз сънувам ще се събудя",будех се..Неможех да си го обясна,как в съня си ,съм с ясната представа че сънувам,но няма значение.Това свойство изчезна някъде след 10-тата ми година от живот.Да отбележа ,че тогава сънувах доста разнообразни сънища.След 10-тата ми годишнина,започнах да сънувам еднотипен сън.Във всичките си сънища до сега,аз съм войник,голям екип от хора(хората в сънищата не са видяни или познати физиономии от реалния живот),не съм командир на рота или нещо от сорта,но съм отличен с постижения.Странното е ,че всеки път стреляме по същества, които нито съм ги видял от филм(примерно),нито ги има на нашата планета.В разгара на съня ми,предприемам сам страшни ходове(най-просто казано,все едно скачам на 10 човека),които ме карат да се замислям, какъв го играя в тази рота... В края на съня ми се виждам ранен(понякога), с няколко човека от ротата да речем,другите не съм видял да умират,но не ги и виждам всичките,като в началото на съня ми.Такива еднотипни сънища сънувам от 10-тата си годишнина насам,през различни интервали от време,може и да сънувам други,но като се събудя не помня.

Въпросите са ми:

Сънят ти означава,че има доста емоции и желания скрити в теб.Заложби които ти се иска да преоткриеш.Военни ,война ,бой е вроденото чувството за контрол и властване.Тези другите хора си самият ти.Пнякога ти липсва упора,закрила  и това те прави колеблив.Чудовищата,извънземните и съществата с неопределен характер са признак липса на внимание.Имаш мечти към които вътрешно се стремиш,но таиш.

Успех !
    Активен
    Ignatov
    Немања Видић
    *
    Неактивен Неактивен

« Отговор #14 -: Май 16, 2011, 22:16:30 »

Здравейте!

Въпросите са ми:

Сънят ти означава,че има доста емоции и желания скрити в теб.Заложби които ти се иска да преоткриеш.Военни ,война ,бой е вроденото чувството за контрол и властване.Тези другите хора си самият ти.Пнякога ти липсва упора,закрила  и това те прави колеблив.Чудовищата,извънземните и съществата с неопределен характер са признак липса на внимание.Имаш мечти към които вътрешно се стремиш,но таиш.

Успех !
    Хората с които заедно дружим ги виждам,и себе си виждам,те просто са невиждани до сега в реалния живот лица..Въобще не съм колеблив,точно обратното,каквото кажа,го казвам и отсичам.Наистина имам големи мечти,но не ги тая...
    Успех и на теб!
    Активен
    Страници:  [1] 2   Нагоре
    Отиди на:  

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright