Духовно развитие

Страници:  1 ... 6 7 [8]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Клуб "ОКОТО НА ФОТОГРАФА"  (Прочетена 7157 пъти)
ИВЕВЕ
Гост
« Отговор #105 -: Август 27, 2011, 13:26:14 »

Уау! До преди да вляза в тази тема имах някакво "самочувствие" в областта на фотографията, сега ми става ясно колко жалки са опитите ми всъщност!

Качвам само две снимки с новия фотоапарат.
Няма да качвам старите, защото апарата не беше никак добър и до една са с лошо качество.
По-нататък ще показвам още, пък и се надявам на някакви насоки или по-точно градивна критика. Усмивчица

* DSCF3593.jpg (914.3 KB, 4288x3216 - видяно 305 пъти.)

* DSCF3631.jpg (1050.02 KB, 4288x3216 - видяно 308 пъти.)
Активен
Me.Racle
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 117

Silence in action

« Отговор #106 -: Февруари 06, 2012, 18:13:02 »

хъх...  Ухилен

* 12.JPG (1271.91 KB, 2592x1944 - видяно 290 пъти.)
Активен

A better YOU means better YOUniverse !
Soul
love
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 104

for heaven's sake

« Отговор #107 -: Април 04, 2012, 20:28:35 »

Много хубава тема, поздрави на всички за снимките, супер са !
 Тъкмо бях излязъл да пощракам, и малко по-късно ще кача снимки от тази вечер...облачно, но пак красиво
 А за напред мога да кача и някой други, по-стари, ако не по-нови Ухилен
Активен

We live in illusion and the appearance of things. There is a reality. We are that reality. When you understand this, you see that you are nothing, and being nothing, you are everything. That is all.^
Soul
love
**
Неактивен Неактивен

for heaven's sake

« Отговор #108 -: Април 05, 2012, 00:06:22 »

Ето и малко снимки от тази вечер, още преснички ...
 Понякога, привечер в облачно време, стават чудеса

В първата показвам естествената и изкуствената светлина върху природата.
Следващата има същата тематика

Последната снимка свързвам със забързания живот, без значение времето.

Ще качвам за напред и още и , вярвам, по-хубави
Имам какво да качвам и из целия раздел снимки, но ще гледам да не прекалявам.
 Като цяло, най-обичам да снимам природата и това най-често ще качвам.
П.п. Рядко обработвам, тези тук не са обработвани. Може да създам темичка(ако след преглед в раздела снимки забележа,че няма), в която да качваме всякакви наши обработки, и виждания прекарани през призмата на някакъв вид софтуер.Това може да са обработки на наши рисунки или на снимки.
« Последна редакция: Април 05, 2012, 00:16:37 от Soul » Активен

We live in illusion and the appearance of things. There is a reality. We are that reality. When you understand this, you see that you are nothing, and being nothing, you are everything. That is all.^
ИВЕВЕ
Гост
« Отговор #109 -: Април 05, 2012, 12:57:40 »

Soul, първата много ми харесва. Аз имам няколко подобни, въпреки че не са нищо особено моите.

Ето и някои стари от мен, по-нови ще качвам друг път, понеже идея си нямам къде съм ги записвала -

Абстрахирайте се от баналната композиция на места ... Може би, ако гледах какво снимам, не би било така... обаче... трудна работа  Ухилен
Активен
Soul
love
**
Неактивен Неактивен

for heaven's sake

« Отговор #110 -: Април 06, 2012, 15:59:30 »

Благодаря ИВЕВЕ, и аз харесвам твоите, особено втората .... обичам снимането на природата в облачно време...някак загадъчна е.

Ето още малко ... 
от 5ти Април - тази снимка свързвам с десоциализацията

А ето и от началото на месеца залезче ( възнамерявам да качвам всеки хубав залез, които успея да заснема)

Активен

Soul
love
**
Неактивен Неактивен

for heaven's sake

« Отговор #111 -: Април 19, 2012, 13:20:00 »

Изглежда е станало объркване из маршрутите при предните снимки.Ще ги кача отново + няколко от миналия ден.
Първо новите - Тези 5 снимки са от и около Витите Скали ( между Габрово и Севлиево) , ще кача още оттам, впоследствие...

Слънцето на природен пиедестал (тука се виждат онези точки, които според познанията ми са част от отпечатването на директна светлина, пречупена през лещите)

Гледка от двора на една къща на върха на скалите...истинска мечта, за обичащите живот сред природата

Под градуса на чистото съзнание

Любовта - Слънцето и Човека - Божествената Частица

И любимата ми от тази сесия - Divine Design

А ето и старите -
Залезчета

Снимката, която през призмата на възприятията ми, свързвам с десоциализацията
Активен

ИВЕВЕ
Гост
« Отговор #112 -: Април 20, 2012, 11:12:56 »

http://i271.photobucket.com/albums/jj150/360SkiT/Imagine%20a%20time%20frame/differentdegrees.jpg - Красота! Браво, Soul, чудесни са!  Усмивчица
Активен
Soul
love
**
Неактивен Неактивен

for heaven's sake

« Отговор #113 -: Април 21, 2012, 00:12:19 »

Щастие е да докосна някого, с моментите, в които съм бил докоснат Супер много благодарности  Целувчица

Качвам още няколко от същия ден и може би това ще са последните от тази околност.
П.п. Всичките снимки, които качвам са в естествен вид без никаква обработка и компютърна намеса.Сигурен съм, че мога да ги докарам много по красиви откъм цветове и т.н., ако пусна фотошопа,но тогава се губи естествения вид и момента, който пазят в себе си.Когато качвам обработени ще предупреждавам. Усмивчица

Духът на дърветата, като облаче в очите ни

От камък и дърво до скали и облаци...все любов

Чистота

Природата на върха на Витите Скали

Чувството за Свобода

Активен

ИВЕВЕ
Гост
« Отговор #114 -: Май 02, 2012, 12:19:21 »

Soul, прекрасни са! Усмивчица

И ето, може би първото ми мнение, което да е наистина по темата . -

Окото на отегчения фотограф (по-банална снимка надали имам, затова ще си се гордея с тази, ужас!  Веселяк )
Активен
Soul
love
**
Неактивен Неактивен

for heaven's sake

« Отговор #115 -: Май 04, 2012, 23:50:19 »

Благодаря Ивеве. Харесвам очите , но ако беше цветна та да се виждаше по-добре, сини ли са, зелени ли ...предполагам - сини

Качвам и последните - от миналия уикенд.Ходихме на палатки и имах възможност да заснема моменти, които отдавна исках  

Тук се вижда почти цялата редица от "Витите Скали"

Две гледчици отгоре ...

Залеза  

И следват малко нощни моменти...каквито отдавна имах желание уловя

И следват първите лъчи за деня   (доста лошо качество, но пък ми хареса)

На такъв изгрев спи ли се - с нетърпение го очаквах и почти неспах...момчетата, с които бях предпочетоха алкохол и добро наспиване...но те са си такива

И какво да видя  Шокиран ... малко след изгрева този дивак изкочи от най-стръмната страна на скалата

Беше супер безстрашен, обиколи целия лагер, скочи в жарта дори, а накрая реши и да ми се изплези на камерата ахахах

Дена започна и чистата любов взе да се прокрадва през зеленинката

Земните антени

Тесни пътеки и тунелчета по изключително стръмните скали, водещи все до хубави места...както в живота

Трудно е да се възприеме огромната височина , но все пак - Слънце и Земя

Ето и, малко неясна гледка от самите Вити Скали, към веригата Стара Планина -
Като започнем от Бузлуджа и Шипка ....
(извинявам се за лошото качество на някой снимки)

А тук насреща би трябвало да се вижда Триглав, Русоватец, Ботев, Голям Купен, Малък Купен;

« Последна редакция: Май 04, 2012, 23:58:01 от Soul » Активен

Soul
love
**
Неактивен Неактивен

for heaven's sake

« Отговор #116 -: Май 22, 2012, 23:24:34 »

Wonderland at my house's back yard
Активен

Страници:  1 ... 6 7 [8]   Нагоре
Отиди на:  

Подобни теми:
Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
публикация
Клуб "ИНДИГО СВЯТ" - ВСЕЛЕНА НА ПОЗНАНИЕТО! « 1 2 »
Всичко относно индиготата
11WOLF11 24 5822 Последна<br />публикация Декември 02, 2012, 14:38:57
от angel7light
Клуб "ИНДИГО ХУДОЖНИЦИ" « 1 2 ... 18 19 »
Изкуство
11WOLF11 274 23203 Последна<br />публикация Ноември 21, 2013, 10:40:24
от mishi
Клуб "ИНДИГО ИЗОБРЕТАТЕЛ"
Изкуство
11WOLF11 1 2109 Последна<br />публикация Февруари 22, 2010, 18:30:08
от soulmethod
Клуб "ИНДИГО МУЗИКА" « 1 2 »
Изкуство
11WOLF11 21 2975 Последна<br />публикация Октомври 10, 2010, 23:58:00
от Amaranth
Клуб " музика , колажи , видео "
Изкуство
Amaranth 1 1384 Последна<br />публикация Юли 19, 2011, 22:39:55
от Amaranth

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
Паник атака | Планински кристал - Кварц  © Copyright