Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници: [1]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Послание за духовните връзки  (Прочетена 1583 пъти)
marushka
Неактивен Неактивен

Публикации: 127

« -: Май 13, 2011, 18:04:03 »

Няколко деца ме питат за връзките с висшите духовни сили.
Мили деца. Не съвсем е безопасно това нещо. Защото земята в отрицателно ниво и повечето духовни сили около земята в настоящето са лоши духовни сили. Но те са паднали ангели и се стремят също така да се и примирят с доброто. Но трябва и да се съобразявате с желанието на родителите си,или най-малкото да не се опитвате да ги призовавате вечер и да не се страхувате и да не мислите отрицателно. Само ако мислите положително и примерно да се помолите преди това на ИСУС ХРИСТОС,или на която духовна сила вярвате,да не ви се случи нищо лошо или пък: О,създателю вечен,ти можеш всичко,превърни злото в мен,около мен,над мен,под мен,зад мен,пред мен в светлина и любов. Тази молитва е на св.Киприян.Още един път ви моля,че трябва да се съобразявате с желанието на родителите си,защото и аз съм родител и не искам да взимам някаква отговорност ако се случи нещо с вас. Мили деца, те са могъщи духовни сили и ние хората трябва да се борим срещу злото. Да не ги призовавате сами,трябва да сте с приятели и вечер също така.
Активен

Sentinel
SentinelOfLove
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 369

• Град: Sofia
  • « Отговор #1 -: Май 13, 2011, 18:31:40 »

За да се бориш с злото не трябва да се молиш да други да ти вършат работата.. сами се научете да се защитавате
    http://indigota.com/index.php?topic=4240.0
    Активен
    Странник
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

Публикации: 1381

• Град: Варна
  • « Отговор #2 -: Май 13, 2011, 18:43:07 »

Вяра,Надежда,Любов и тяхната майка София - Мъдрост!
    Активен

Ако не ние -кой? Ако не сега - кога?
    Страници: [1]   Нагоре
    Отиди на:  

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright