Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници:  [1] 2   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Странно усещане в областта на сакралната чакра  (Прочетена 2788 пъти)
Soul
love
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 104

for heaven's sake

« -: Май 13, 2011, 00:11:14 »

От малко повече от седмица чувствам трептене в областта на сакралната чакра /swadhisthana/ ... не е болезнено или дискомфортно , но ме притеснява защото е ново чувство за мен...на ден по няколко пъти ми се случва ..за няколко минути започва цялата област заедно с кожата да трепти ... сякаш е бурно море .. и така след малко спира докато не се повтори след час или повече същото ..мислих известно време върху това и нищо не ми дойде...след това започнах да не мисля и да медитирам и също никакво обяснение не получих... ...
Имам чувството ,че тялото ми се опитва да ми каже нещо ... или някоя друга част от моето същество,но защо точно така и точно там ...
 Ако някой има някаква идея ще се радвам да прочета мнението ви
Активен

We live in illusion and the appearance of things. There is a reality. We are that reality. When you understand this, you see that you are nothing, and being nothing, you are everything. That is all.^
Търсач
Търсач
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 393

« Отговор #1 -: Май 13, 2011, 10:02:47 »

Може да е Кундалини.
Активен

mamagaya
Гост
« Отговор #2 -: Май 13, 2011, 10:13:27 »

Отиди на екстрасенс. Може да ти помогне Усмивчица
Активен
Странник
Global moderator
Неактивен Неактивен

Публикации: 1381

• Град: Варна
  • « Отговор #3 -: Май 13, 2011, 10:19:19 »

В кръга на шегата - скочи с бънджи и всякакви трепетения ще ти изчезнат.
    Активен

Ако не ние -кой? Ако не сега - кога?
    Aldonza Dulcinea Lorenzo del Toboso
    Неактивен Неактивен

Публикации: 362

AЗ ВЯРВАМ

« Отговор #4 -: Май 13, 2011, 10:20:30 »

Аз помня че преди няколко години имах такова усещане ...усещах някаква странност, която се случва, разлив на някаква енергия с точно такова  вибриране ....беше много приятно усещане !!! Аз тогава имах вътрешна убеденост, че е нещо хубаво, но в твоя случай, щом това те притеснява намери начин да се успокоиш - не искам да ти давам съвети за подобни неща, нали разбираш...
    Активен

There's no such thing as MYSELF since I am constantly changing. ME
    Soul
    love
    **
    Неактивен Неактивен

for heaven's sake

« Отговор #5 -: Май 13, 2011, 10:33:15 »

Притеснява ме единствено защото е непознато ...но не е лошо чувството и също мога да кажа , че е приятно ако го разбирах  Прегръдка ...дори вмомента като пиша го усещам това трептене... единственото обяснение е кундалини ... но немога да си обясня какво да правя ... да го оставя така да си трепти или да се опитам да издигна енергията нагоре...медитирам доста често .. имам моменти в които според някои учители съм си издигнал енергията до сахасрара защото усещам хладния полъх на върха на темето...но това няма значение вмомента, защото трептенето е там доло без значение дали усещам полъх или не . . .  Згреших
    Активен

We live in illusion and the appearance of things. There is a reality. We are that reality. When you understand this, you see that you are nothing, and being nothing, you are everything. That is all.^
    Soul
    love
    **
    Неактивен Неактивен

for heaven's sake

« Отговор #6 -: Май 13, 2011, 11:28:56 »

Aldonza Dulcinea Lorenzo del Toboso , ти какво направи като го усети   Згреших
    Активен

Търсач
    Търсач
    **
    Неактивен Неактивен

« Отговор #7 -: Май 13, 2011, 12:10:00 »

Притеснява ме единствено защото е непознато ...но не е лошо чувството и също мога да кажа , че е приятно ако го разбирах  Прегръдка ...дори вмомента като пиша го усещам това трептене... единственото обяснение е кундалини ... но немога да си обясня какво да правя ... да го оставя така да си трепти или да се опитам да издигна енергията нагоре...медитирам доста често .. имам моменти в които според някои учители съм си издигнал енергията до сахасрара защото усещам хладния полъх на върха на темето...но това няма значение вмомента, защото трептенето е там доло без значение дали усещам полъх или не . . .  Згреших
    Щом усещаш хладния полъх на върха на темето, значи Кундалини се е издигнала. Медитирай с внимание над главата и без мисли и усещай този хладен полъх. Аз усещам същите неща.
    Активен

Soul
    love
    **
    Неактивен Неактивен

for heaven's sake

« Отговор #8 -: Май 13, 2011, 12:48:48 »

Транс - не познавам екстрасенси  Ухилен а и не съм привърженик, освен ако не ми е известно, че човека има връзка с всеобщото информационно пространство или е достатъчно духовен за да има знания по въпроса...

Странник - бънджито ми е доста присърце , вмомента събирам за уроци по скокове с парашут , но и това се съмнявам, че ще да е причината сакралната чакра да ми говори с тези нейни си вълни  Плезещ се

Търсач - благодаря, така и правя, но тогава защо swadhisthana ми изпраща тези сигнали постоянно и най странното, че започна от скоро да се случва това... ...

Активен

bars_i
    Гост
    « Отговор #9 -: Май 13, 2011, 12:50:36 »

То ако така лесно ставаше с издигането на Кундалини, всяко куцо и сакато щеше да си я издига както си иска. Я слезте от облаците. Ухилен
    Активен
    Търсач
    Търсач
    **
    Неактивен Неактивен

« Отговор #10 -: Май 13, 2011, 13:00:54 »

Търсач - благодаря, така и правя, но тогава защо swadhisthana ми изпраща тези сигнали постоянно и най странното, че започна от скоро да се случва това... ...
    Когато Кундалини се издигне, тя започва да ни показва проблемите. Това е една от нейните сили. Свадхистан е чакрата на Чистото познание и вероятно Кундалини е намерила някакво нечисто познание в теб и се опитва да го изчисти.

Активен

Soul
    love
    **
    Неактивен Неактивен

for heaven's sake

« Отговор #11 -: Май 13, 2011, 13:22:40 »

Не казвам че кундалини ми е издигната , но полъх усещам често при медитация и изтръпване на цялото тяло и т.н. ... но не това е въпроса...издигната или не - сигнала ми е доло в сакрала и то не по време на медитация ...

Търсач, никоя от другите точки по твоята схема не съотвества на вълните които имам...единствено там където е сакралната чакра...
    Активен

Търсач
    Търсач
    **
    Неактивен Неактивен

« Отговор #12 -: Май 13, 2011, 13:29:55 »

То ако така лесно ставаше с издигането на Кундалини, всяко куцо и сакато щеше да си я издига както си иска. Я слезте от облаците. Ухилен
    Знам, че звучи невероятно но е факт. Кундалини със сахаджа се издига за 10мин.
    Затова и имаме толкова центрове е БГ и по целия свят.
    http://www.sahajayoga-bg.org/sybulgaria.htm
    Активен

Търсач
    Търсач
    **
    Неактивен Неактивен

« Отговор #13 -: Май 13, 2011, 13:34:44 »

Не казвам че кундалини ми е издигната , но полъх усещам често при медитация и изтръпване на цялото тяло и т.н. ... но не това е въпроса...издигната или не - сигнала ми е доло в сакрала и то не по време на медитация ...
    Търсач, никоя от другите точки по твоята схема не съответства на вълните които имам...единствено там където е сакралната чакра...
    Изтръпване по тялото означава проблеми.
    Активен

Soul
    love
    **
    Неактивен Неактивен

for heaven's sake

« Отговор #14 -: Май 13, 2011, 13:51:55 »

Интересно... да не би да бъркаме понятията, защото аз говоря за онова кратко изтръпване, което започва от краката и стига до темето .. както когато потреперваме когато ни е студено , а не онова изтръпване, което става когато си стоял много в поза неудобна за теб ...
    Активен

Страници:  [1] 2   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Седмата посока" от Жанет Орфану
    Книги
    Бунтарката 2 2318 Последна<br />публикация Декември 10, 2009, 17:46:37
    от Инил
    Съобщение относно Коронната чакра на планетата « 1 2 »
    Обща тематика
    Spirit 15 4439 Последна<br />публикация Декември 07, 2010, 11:21:43
    от zvezdichka
    Гробницата на Бастет е в Странджа!
    Древни цивилизации
    Аэ съм 1 4289 Последна<br />публикация Юли 08, 2010, 15:35:01
    от Аэ съм
    Пророчествата на Слепия Ембрион...начало...
    Послания
    lessus 12 2688 Последна<br />публикация Декември 11, 2010, 18:58:32
    от lessus
    Странните звуци от тибетската „Пещерата на духовете“ « 1 2 »
    Любопитни факти
    SOL 16 3893 Последна<br />публикация Май 17, 2011, 22:25:25
    от SOL

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright