Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници: [1]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Проблем и инфо за безсънието, свръхактивност и т.н.  (Прочетена 636 пъти)
Spiritus
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 103

• Град: Златната Среда
  • Не се притеснявайте да ми пишете за каквото и да е

« -: Май 12, 2011, 06:41:53 »

Та по принцип ме бива в търсенето и намирането на информация, но нали знаете, "обущаря бос ходи", та като става дума за мене, нещо сякаш ме спира, все пак е пълно с информация, и този хубав форум е много голям и не ми стига времето да го разгледам даже.
    Та ако имам проблем, то това ще е безсънието, знаете за какво става въпрос, безсъние, свръхактивност и т.н., откакто се помня съм имал проблеми със съня, хубаво че не ми е натоварен живота де, та спа когато и по колкото си искам, нямало е час в който да не съм ставал или да не съм лягал, някой път ги редувам ей тъй(примерно лягам в 5 следобед, на другия ден в 6, на следващия в 7 и т.н., после се нормализирам, после пак почвам тъй), друг път в дълги периоди спа само през деня(като е сезона за "нощен живот"). Та имам най-смешните режими, на периоди през деня имам много енергия, но после нямам никаква, цялата тая ситуация пречи на висшето образование или на работенето, и нямам много сили за тях.
    Е, ходил съм и по лекари(психиатри, психолози, невролози), всичките казват, че съм напълно здрав физически(и нямам нужда от витамини примерно и разни такива), също казват, че и нямам проблеми с мозъка, психиката и т.н., т.е. все едно няма от какво да е този проблем. Не е и да го искам и правя умишлено де, пробвал съм да поддържам режими, да ставам точно в определено време, и различни хапчета за заспиване, но никаква голяма полза не е имало от това.
    Та ако можете, дайте ми линкове за интересни теми свързани с този проблем от форума и от външни източници(има много и тук, и в нета, но сигурно знаете някой по-интересни), или препоръчайте метод, или лекар или дайте мнение по въпроса, и инфо ако и вие сте имали подобни проблеми, и от какво са породени.
    Като цяло мога и тъй да си живея, има някаква привличаща свобода в това да спиш когато искаш и имаш нужда(а и нямам избор, умората понякога е убийствена), но цялата тая работа ме изморява системно и не мога да се занимавам сериозно с бизнес, а нали знаете, трябва да има повечко пари, че кризата не прощава Веселяк
    Нямам право да се оплаквам де, доста хора вероятно биха искали да са така безгрижни, но другите поне се наспиват когато и да легнат и имат енергия, познавам хора не могат да издържат без да работят и да си прилагат енергията на практика, при мене е обратното.
    Е, ако можеш да изкарвам пари, докато спя(да правя inception-и на хората), тогава щеше да е супер Веселяк
    « Последна редакция: Май 12, 2011, 06:54:20 от Spiritus » Активен

"Има само едно добро - знанието. И едно зло - невежеството." - Сократ
    "Има два пътя. Единият е космически широк и краят му води към гибел. Вторият е тесен и краят му води към вечен живот. Мнозина избират широкия път. Малцина тръгват по тесния. Но ти тръгни по тесния път!" - Библията
    Aldonza Dulcinea Lorenzo del Toboso
    Неактивен Неактивен

Публикации: 362

AЗ ВЯРВАМ

« Отговор #1 -: Май 12, 2011, 13:11:36 »

http://indigota.com/index.php?topic=1456.0
    Активен

There's no such thing as MYSELF since I am constantly changing. ME
    Неактивен Неактивен

AЗ ВЯРВАМ

« Отговор #2 -: Май 12, 2011, 13:13:06 »

http://indigota.com/index.php?topic=3113.0
    Активен

Неактивен Неактивен

AЗ ВЯРВАМ

« Отговор #3 -: Май 12, 2011, 13:14:17 »

Съжалявам, че така телеграфно, но бързам да излизам - в темите, които съм ти изпратила ще намериш полезни неща. Иначе - с една дума бих казала -всичко е въпрос на вътрешен мир, както и на движение и спорт...
    Поздрави от мен и успех!
    Активен

Spiritus
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 103

• Град: Златната Среда
  • Не се притеснявайте да ми пишете за каквото и да е

« Отговор #4 -: Май 12, 2011, 13:31:08 »

Мерси, не мисля че имам вътрешен мир, а по спорта въобще не съм, единственото мога да се разхождам около нас и мисля да го правя.
    Ще потърся и с ключови думи "хиперактивност", "нарушен ритъм на съня" и "хронична умора".
    Все едно съм болен от мързел  Ухилен
    Активен

"Има само едно добро - знанието. И едно зло - невежеството." - Сократ
    "Има два пътя. Единият е космически широк и краят му води към гибел. Вторият е тесен и краят му води към вечен живот. Мнозина избират широкия път. Малцина тръгват по тесния. Но ти тръгни по тесния път!" - Библията
    Страници: [1]   Нагоре
    Отиди на:  

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright