Духовно развитие

Страници:  1 ... 5 6 [7]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Как да си направиш енергиен щит.  (Прочетена 6894 пъти)
meander
Каквото дадеш това ти се връща.
Неактивен Неактивен

Публикации: 381

« Отговор #90 -: Септември 18, 2011, 11:26:58 »

Здравейте.
Когато умишленно вие си правите щит,вие отклонявате жизнено важна за вас енергия за да дублирате това което може и е работа на аурата ви.Аурата ви работи заедно със имунната система и реагира адекватно според знанията ви и енергийните ви запаси.Щитовете които си правите са статични(програмирани за нещо),и еднопосочни.Как мислите когато направите беля тя връщали се обратно при вас и как ще мине през вашия умишлен щит за да си понесете заслуженото. да не говорим че за щита вие насочвате жизнено важна за вас ваша енергия,колкото повече се натоварва щита толкова повече енергия губите.Накрая ще останете без енергия и без да сте се научили да се пазите.А ако не сте предвидили нещо от което зависи живота ви  и щита не го пусне?
Живи и здрави.
Активен

Мечтите ни помагат да намерим посоката,а желанията ни помагат да загубим пътя.
Когато човек говори истината - не се налага да лъже!
Мухата влиза само в отворена уста!!!
Sentinel
SentinelOfLove
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 368

• Град: Sofia
  • « Отговор #91 -: Ноември 13, 2011, 19:11:04 »

Сори ама това което си казал не е вярно ама ни най-малко. В началото на темата си е казано всичко, няма такива глупости.
    Активен
    3008
    Гост
    « Отговор #92 -: Ноември 25, 2011, 20:47:50 »

Не е ли по-добре първо да обясните как да контролираме енергията, за да може да я вложим в щит или каквото и да е било друго..

Най-вероятно първо човек трябва да се научи да усеща енергията за да може в последствие да се научи да я конролира, но как?

Аз съм начинаеща Усмивчица така че каквито съвети и опит можете да споделите в тази насока ще бъдат от полза

Активен
    Orion
    Търсеща истината..
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 114

• Град: Варна
  • Отказвам да играя ИГРАТА..

http://facebook.com/Scarl
    « Отговор #93 -: Януари 17, 2012, 15:32:25 »

Щит си правя само тогава, когато усетя, че съм застрашена по някакъв начин..или не искам някой да навлезе в моето "пространство"..винаги работи Усмивчица нужно е само да го визуализираш и да го поддържаш.. не се иска много енергия Усмивчица
    Активен

All the world's a stage, and all the men and women merely players..
    protoplasma
    Гост
    « Отговор #94 -: Януари 18, 2012, 06:45:06 »

Аз съм брониран, не ми трябва щит  Ухилен
    Нито визуализирам нещо, нито ме тревожи, че някой ще ми навлезне където и да било. А ако някой иска, дето се вика - никой не съм спрял да пробва. То не беха магьосници, не беха вещици, не беха чудеса.
    Не и не. Непробиваема броня. Ухилен Шлем от титан.  Ухилен
    Активен
    Orion
    Търсеща истината..
    **
    Неактивен Неактивен

« Отговор #95 -: Януари 20, 2012, 01:11:24 »

Аз съм брониран, не ми трябва щит  Ухилен
    Нито визуализирам нещо, нито ме тревожи, че някой ще ми навлезне където и да било. А ако някой иска, дето се вика - никой не съм спрял да пробва. То не беха магьосници, не беха вещици, не беха чудеса.
    Не и не. Непробиваема броня. Ухилен Шлем от титан.  Ухилен
    Е все пак ти си мъж, ние нежните създания сме си по-така..Да ти кажа, искам да съм като теб, защото съм си една голяма страхливка, всеки път като ми се случи нещо "паранормално" и откачам от ужас..даже от тъмното ме е страх и спя на "телевизор" Веселяк
    Активен

protoplasma
    Гост
    « Отговор #96 -: Януари 20, 2012, 07:50:39 »

Цитат на: Orion
    Е все пак ти си мъж, ние нежните създания сме си по-така.
    Не съм сигурен, че пола има значение. Да, ако става въпрос, да се върви по тъмно из циганска махала, тогава има, но не и за паранормалните явления.
    Да ти кажа, искам да съм като теб, защото съм си една голяма страхливка, всеки път като ми се случи нещо "паранормално" и откачам от ужас..даже от тъмното ме е страх и спя на "телевизор" Веселяк
    Паранормално е всичко, което не можем да си обясним, но това не означава, че няма обяснение.
    Аз също съм шубе. Не си мисли, че ако видя... призрак, например и ще е все едно не съм го видял.
    Някъде тук, бях разказвал, как с един колега, който също е над 100кг., голямо момче, гледахме разни клипове с призраци и после не искаше да си ходи, а аз не исках да се качвам, че да включа сота.
    Наложи се да гледаме една комедия, за да ни поразмине малко.  Ухилен
    Активен
    Orion
    Търсеща истината..
    **
    Неактивен Неактивен

« Отговор #97 -: Януари 20, 2012, 14:03:18 »

Е все пак ти си мъж, ние нежните създания сме си по-така.
    Не съм сигурен, че пола има значение. Да, ако става въпрос, да се върви по тъмно из циганска махала, тогава има, но не и за паранормалните явления.
    Да ти кажа, искам да съм като теб, защото съм си една голяма страхливка, всеки път като ми се случи нещо "паранормално" и откачам от ужас..даже от тъмното ме е страх и спя на "телевизор" Веселяк
    Паранормално е всичко, което не можем да си обясним, но това не означава, че няма обяснение.
    Аз също съм шубе. Не си мисли, че ако видя... призрак, например и ще е все едно не съм го видял.
    Някъде тук, бях разказвал, как с един колега, който също е над 100кг., голямо момче, гледахме разни клипове с призраци и после не искаше да си ходи, а аз не исках да се качвам, че да включа сота.
    Наложи се да гледаме една комедия, за да ни поразмине малко.  Ухилен
    Ааааа аз си умирам да гледам страхотии, ама не обичам да ми се случват..имам един случай, дето бях видяла една призрачна ръка, разперена на сантиметри от лицето ми и направо ми спря сърцето от ужас Веселяк
    Активен

Страници:  1 ... 5 6 [7]   Нагоре
    Отиди на:  

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Паник атака | Планински кристал - Кварц  © Copyright